Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Za ten przekręt ze sprzedażą tej działki a następnie wynajęciem pomieszczeń dla urzędu ktoś powinien pójść siedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadziwiająco szybka decyzja łysonia i jego pretorian. jak w chodniku na Kośminku zrobi się dziura to trzeba czekać pół roku, jeśli pomysł zaprzyjaźnionego pietraszkiewicza to żuk w dwie godzin zamyka ulicę. Kiedy wreszcie utrzesię nosa żukowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale nie pójdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edward i Mącikowa przekretasy. Co to na mordzie Edziu Ci wyskoczylo???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po prostu smutne... nic po nas nie zostanie i naszej historii... nic poza galeriami handlowymi. Kiedy ISIS niszczył zabytki, to kazdy byl oburzony, a co my robimy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka sama sytuacja jak z wycinka drzew na Krańcowej /Meczenników Majdanka. Szybko w sobote aby nikt nie zauważył taki "britzkrieg".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli Niemcy byli hitlerowcami to Anglicy byli churchilowcami , Amerykanie roosveltowcami a Rosjanie stalinowcami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa lata czekałem na pozwolenie przycięcia drzew, które całkowicie zasłaniały słońce i w końcu zrobiłem to sam. Ktoś kiedyś pisał, że ten budynek to zabytek ale pozwolenie na rozbiórkę załatwiono od ręki "bo hitlerowcy". Idąc tym tokiem rozumowania należy ROZWALIĆ ZAMEK LUBELSKI "bo gestapo i NKWD". Ku..a mać, 60 lat żyłem uczciwie i po co ?!?!?! Jutro pierwszy raz od dwudziestu paru lat pójdę na wybory. PLATFORMO "O" domyśl się po co ?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się robi interesy - buduje się dla konkretnego kupującego. trzeba mieć do tego szczęście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem ciekawy jak to się ma do ustawy o ochronie zabytków bo zgodnie z nią obiekt podlega ochronie. Nie jest ważne kto i kiedy i w jakim celu został wybudowany. Bo gdyby kierować się takimi przesłankami to w Polsce wile tego typu budynków powinno być rozebranych. W moim przekonaniu złamano ustawę i tyle. Gdyby prywatny właściciel to wyburzył i nie stawiał by biurowca dla UW to jestem pewien zgody by nie dostał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem ciekawy jak to się ma do ustawy o ochronie zabytków bo zgodnie z nią obiekt podlega ochronie. Nie jest ważne kto i kiedy i w jakim celu został wybudowany. Bo gdyby kierować się takimi przesłankami to w Polsce wile tego typu budynków powinno być rozebranych. W moim przekonaniu złamano ustawę i tyle. Gdyby prywatny właściciel to wyburzył i nie stawiał by biurowca dla UW to jestem pewien zgody by nie dostał.
Wafluwte donerweter jak pilnowałeś!!!-ty świnio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba chociaż było na Majdanek ją przenieść. W tym kraju tylko się psuje i wymienia na gorsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po prostu smutne... nic po nas nie zostanie i naszej historii... nic poza galeriami handlowymi. Kiedy ISIS niszczył zabytki, to kazdy byl oburzony, a co my robimy?
Mogłeś przenieść ruderkę do swojego mieszkanka.Podziwiałbyś ten piękny zabytek na co dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za a nawet przeciw by zburzyć wszystkie budynki - nieruchomości o charakterze zabytków wybudowane przez władze okresu rozbiorów i Niemcy hitlerowskie. Po cholerę nam takie zabytki bo co maja nam przypominać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka sensacja na miarę zad upia lubelskiego. Rozwalili barak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę im żeby im się ta budowa waliła na łby. Po wała komuś nowy biurowiec w Lublinie skoro te już istniejące stoją puste?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za taką decyzję należy rozliczyć w przyszłości urzędników i poddać badaniu prokuratorskiemu samego inwestora! Kto wyburza taki budynek?!!! Inwestor powinien zostać zobowiązany do przeniesienia cegiełka po cegiełce tego budynku na nowe miejsce - tak drodzy lublinianie robi się na całym świecie! Mam nadzieję, że winny tej kretyńskiej decyzji odpowiedzą za zbrodnię przeciwko zabytkowej budowli jedynej w swoim rodzaju! Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzeba pretekstu żeby sobie nowy blok postawić, no to pretekst jest.Ja proponuję zrównać Majdanek z ziemią bop to budowla Nazistowska wzniesiona przez Niemców i wybudować osiedle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaj sobie urzedasy wdje,ne robią ,ten biurowiec taki sam potrzeby ,jak szwaby w Polsce i  zdechłe urzedasy w naszym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...