Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin dawniej i dzisiaj na jednym zdjęciu. Niezwykłe fotokolaże 18-latka z Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 lutego 2017 r. o 20:11 Powrót do artykułu
Super pomysł!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo młody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna robota młody człowieku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdzisław Beksiński też tak zaczynał .Powodzenia .Fenomenalny talent w dziedzinie fotografii.Kolejny artysta z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kawał bardzo.dobrej roboty,mój szacun.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super zdjęcia, tak trzymaj chłopaku, szukaj nowych inspiracji, masz talent i dobre oko. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO I TAK TRZYMAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz widać jak miasto zostało ogołocone z drzew
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skopiował chłopaczyna pomysł takich kolaży z Warszawy, z Powstania Warszawskiego, a wy tu wypisujecie głupoty o jakimś jego fenomenalnym talencie. No dajcie spokój. Poszukajcie w internecie takich kolaży z Warszawy, są znane od lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem historykiem sztuki. Powiem obiektywnie prace są bardzo dobre, a co poniższego wpisu to tak jak wielu jest poetów, malarzy, piosenkarzy tak wielu sztukmistrzów i fotografów. Norwid był niedoceniany, Nikifor ,wspomniany wcześniej Beksiński i wielu, wielu innych. Te prace to są perełka w koronie i tak trzeba na to patrzeć. Od dawna nie widziałem tak dobrych prac. Młody człowieku trzymaj tak i rób swoje. Jestem na tak........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie do redakcji. Kiedy będzie można kupić ten temat w papierowym. Moja sugestia , a by nie było tak jak z naszym Robertem Lewandowskim. Legia się nie poznała na talencie. Pan trener Franciszek Smuda mówił,że to drewniak, tak więc Rober trafił do Lecha,a chciał do Legii Warszawa, a teraz jest jednym z najlepszych napastników świata. Beyern Monachium bez niego nie istnieje jak w ostatnim meczu z Hertą Berlin. Robert ratuje drużynę od porażki. Trze ba mieć to coś i w tych zdjęciach jest to właśnie. Super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robiłem takie kolaże nie raz na zlecenie i nikt o mnie w gazecie nie pisał :D W wielu miastach większych i mniejszych jest multum takich a z lublina widział coś podobnego o stolicy nie wspomnę :D .......... Ciemnogród dobrze ze stąd wyjechałem :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam niektóre złośliwe komentarze, to zastanawiam się co z wami ludzie jest??? Człowieku-wyjechałeś stąd? Chwała ci za to-ja się swojego "zaściankowego" Lublina nie wstydzę. Oczywiście że kolaże są w rózbych miastach-z Powstania warszawskiego również, ale Lublina widze pierwszy raz. Widocznie twoje były kiepskie skoro się nikt toba nie zainteresował ;) Zamiast wypuszczac jad-popracujcie nad soba by zabłysnąc jak ktos młody. Zdjęcia są super-wypowiada się o nich pozytywnie duzo ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super zdjęcia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję pomysłu. Świetne zdjęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiłem dzisiejsze wydanie dziennika wschodniego. Pamiątka takich wspaniałych połączeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pod wrażeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękowania dla redakcji za podjęcie ciekawego tematu.Miło przeczytać takie wiadomości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super robota .Moje Gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...