Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Demonstrowali przeciwko rasizmowi i ksenofobii (zdjęcia)

Utworzony przez jurlik, 25 marca 2012 o 08:58
Widać grunt pali się pod nogami rządowi, mediom i innemu ścierwu i trzeba odwracać uwagę ludności takimi wrzutami jak "nagły i niespodziewany rozkwit rasizmu" "archeologiczna reaktywacja jakiegoś ONR" a ostatnio temat "Kościół". Najłatwiej oczywiście podzielic młodzież i akurat to ten porażający niekompetencja rząd wie doskonale. Nie dajcie sie wpuszczać w kanał. To odwracanie uwagi od PRAWDZIWYCH PROBLEMÓW takich jak długi nie do spałacenia i np.katastrofa budżetowa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jurlik napisał:
Widać grunt pali się pod nogami rządowi, mediom i innemu ścierwu i trzeba odwracać uwagę ludności takimi wrzutami jak "nagły i niespodziewany rozkwit rasizmu" "archeologiczna reaktywacja jakiegoś ONR" a ostatnio temat "Kościół". Najłatwiej oczywiście podzielic młodzież i akurat to ten porażający niekompetencja rząd wie doskonale. Nie dajcie sie wpuszczać w kanał. To odwracanie uwagi od PRAWDZIWYCH PROBLEMÓW takich jak długi nie do spałacenia i np.katastrofa budżetowa.
jak się myśli tylko o jednym, to się takie skojarzenia ma. Współczuje smutnego życia.
0
JAK SA TACY TOLERANCYJNI WOBEC ŚWIATA TO DLACZEGO MAJĄ ZASŁONIETE TWARZE I KOMINIARKI?LEWACKIE ŚCIERWA..... RAZ SIERPEM RAZ MŁOTEM LEWACKA HOŁOTĘ!!!!
0
zacznijcie naukę tolerancj od siebie, bo to co pokazaliście 11.11.11 w W-wie nie daje Wam prawa do prawienia morałów o tolerancji i równości, dlaczego jeżeli ktoś inny kocha swój kraj zaraz jest nazywany nacjonalistą? Czy to,że jestem dumny z bycia Polakiem zaraz upoważnia Was do nazywania mnie faszystą? Od kilku lat jestem na emigracji w UK i mam kolegów zarówno pośród sympatyków BNP jak i kolegów pochodzących z Afryki , a tolerancję i szacunek dla innych ludzi wyniosłem z domu rodzinnego a nie "GW" -na .
0
TOLERANCJA? JAKA TOLERANCJA SAM BYM CHĘTNIE TYCH CYGAŃSKICH BRUDASÓW Z BUŁGARII CO DO LUBLINA NAPEŁZŁO NA PAL PONABIJAŁ! ŻĄDZĄ SIĘ ŚMIECIE , WSZĘDZIE SYF ROBIĄ , KRADNĄ , A NAJGORSZE , ŻE NASZE POLSKIE DZIEWUCHY ZACZEPIAJĄ , EEE LASKA CHODZ NA SEX!! KU RWA POWYBIJAŁ BYM TYCH WSIURÓW CO DO JEDNEGO , ALE JAK MOŻNA PÓJŚĆ NA DŁUGIE LATA DO WIĘZIENIA ZA TO BRUDNE ŚCIERWO! WON ŚMIERDZĄCE DZIKUSY Z POLSKI!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
tolerancja? ciapate dostają 1000 zł stypendium za studia w polsce, gdzie my nie dostajemy nic, a i po studiach pracy w lublinie nie będzie... ciebie do klubu nie wpuszczą, a ciapatego z ramionami otwartymi wprowadzą bo rachunek nabije ... tobie kasy nie dadzą, a cyganom zasiłek tak jaka to uczciwość?! i tolerancji mnie uczyć będą, bo tata im da kasę i tego nie widzą, co my widzimy
0
nic nie mam przeciw kolorowym, ludzie jak ludzie. ale najsmieszniejsze jest to ze to oni, a przynajmniej ich wielki odsetek są największymi rasistami na świecie. powiedzieć na kogoś biały to nie rasizm ale czarny juz tak. świat zgłupiał.
0
Benzyna tymczasem po 6,00 złotych. (***)
Ostatnio edytowany 25 marca 2012 o 18:01
0
Ether napisał:
tolerancja? ciapate dostają 1000 zł stypendium za studia w polsce, gdzie my nie dostajemy nic, a i po studiach pracy w lublinie nie będzie... ciebie do klubu nie wpuszczą, a ciapatego z ramionami otwartymi wprowadzą bo rachunek nabije ... tobie kasy nie dadzą, a cyganom zasiłek tak jaka to uczciwość?! i tolerancji mnie uczyć będą, bo tata im da kasę i tego nie widzą, co my widzimy
Jezeli nie wpuszczaja cie do klubu, znaczy ze wygladasz na chama i nie smierdzisz groszem - pretensje o to mozesz miec tylko do siebie, albo do polskiego wlasciciela klubu, ale nie przyjezdnych.
0
Mieszko napisał:
Jezeli nie wpuszczaja cie do klubu, znaczy ze wygladasz na chama i nie smierdzisz groszem - pretensje o to mozesz miec tylko do siebie, albo do polskiego wlasciciela klubu, ale nie przyjezdnych.
(***)
Ostatnio edytowany 25 marca 2012 o 18:04
0
Gość napisał:
jak się myśli tylko o jednym, to się takie skojarzenia ma. Współczuje smutnego życia.
(***)
0
(***)
0
wczoraj napiłem się kolorowej wódki dzisiaj rzygam
0
(***)
Ostatnio edytowany 25 marca 2012 o 18:05
0
(***)
0
(***)
0
(***)
0
(***)
Ostatnio edytowany 25 marca 2012 o 18:06
0
[quote name='tyle' timestamp='1332676609' post='614249'] wczoraj napiłem się kolorowej wódki dzisiaj rzygam [/quote Widocznie twój organizm nie jest pzyzwyczajony do alkoholu lepszego gatunku!
0
(***)
Ostatnio edytowany 25 marca 2012 o 18:06
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: