Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Demonstrowali przeciwko rasizmowi i ksenofobii (zdjęcia)

Utworzony przez jurlik, 25 marca 2012 r. o 08:58
Widać grunt pali się pod nogami rządowi, mediom i innemu ścierwu i trzeba odwracać uwagę ludności takimi wrzutami jak "nagły i niespodziewany rozkwit rasizmu" "archeologiczna reaktywacja jakiegoś ONR" a ostatnio temat "Kościół". Najłatwiej oczywiście podzielic młodzież i akurat to ten porażający niekompetencja rząd wie doskonale. Nie dajcie sie wpuszczać w kanał. To odwracanie uwagi od PRAWDZIWYCH PROBLEMÓW takich jak długi nie do spałacenia i np.katastrofa budżetowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurlik napisał:
Widać grunt pali się pod nogami rządowi, mediom i innemu ścierwu i trzeba odwracać uwagę ludności takimi wrzutami jak "nagły i niespodziewany rozkwit rasizmu" "archeologiczna reaktywacja jakiegoś ONR" a ostatnio temat "Kościół". Najłatwiej oczywiście podzielic młodzież i akurat to ten porażający niekompetencja rząd wie doskonale. Nie dajcie sie wpuszczać w kanał. To odwracanie uwagi od PRAWDZIWYCH PROBLEMÓW takich jak długi nie do spałacenia i np.katastrofa budżetowa.
jak się myśli tylko o jednym, to się takie skojarzenia ma. Współczuje smutnego życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK SA TACY TOLERANCYJNI WOBEC ŚWIATA TO DLACZEGO MAJĄ ZASŁONIETE TWARZE I KOMINIARKI?LEWACKIE ŚCIERWA..... RAZ SIERPEM RAZ MŁOTEM LEWACKA HOŁOTĘ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zacznijcie naukę tolerancj od siebie, bo to co pokazaliście 11.11.11 w W-wie nie daje Wam prawa do prawienia morałów o tolerancji i równości, dlaczego jeżeli ktoś inny kocha swój kraj zaraz jest nazywany nacjonalistą? Czy to,że jestem dumny z bycia Polakiem zaraz upoważnia Was do nazywania mnie faszystą? Od kilku lat jestem na emigracji w UK i mam kolegów zarówno pośród sympatyków BNP jak i kolegów pochodzących z Afryki , a tolerancję i szacunek dla innych ludzi wyniosłem z domu rodzinnego a nie "GW" -na .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TOLERANCJA? JAKA TOLERANCJA SAM BYM CHĘTNIE TYCH CYGAŃSKICH BRUDASÓW Z BUŁGARII CO DO LUBLINA NAPEŁZŁO NA PAL PONABIJAŁ! ŻĄDZĄ SIĘ ŚMIECIE , WSZĘDZIE SYF ROBIĄ , KRADNĄ , A NAJGORSZE , ŻE NASZE POLSKIE DZIEWUCHY ZACZEPIAJĄ , EEE LASKA CHODZ NA SEX!! KU RWA POWYBIJAŁ BYM TYCH WSIURÓW CO DO JEDNEGO , ALE JAK MOŻNA PÓJŚĆ NA DŁUGIE LATA DO WIĘZIENIA ZA TO BRUDNE ŚCIERWO! WON ŚMIERDZĄCE DZIKUSY Z POLSKI!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tolerancja? ciapate dostają 1000 zł stypendium za studia w polsce, gdzie my nie dostajemy nic, a i po studiach pracy w lublinie nie będzie... ciebie do klubu nie wpuszczą, a ciapatego z ramionami otwartymi wprowadzą bo rachunek nabije ... tobie kasy nie dadzą, a cyganom zasiłek tak jaka to uczciwość?! i tolerancji mnie uczyć będą, bo tata im da kasę i tego nie widzą, co my widzimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nie mam przeciw kolorowym, ludzie jak ludzie. ale najsmieszniejsze jest to ze to oni, a przynajmniej ich wielki odsetek są największymi rasistami na świecie. powiedzieć na kogoś biały to nie rasizm ale czarny juz tak. świat zgłupiał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Benzyna tymczasem po 6,00 złotych. (***)
Ostatnio edytowany 25 marca 2012 r. o 18:01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ether napisał:
tolerancja? ciapate dostają 1000 zł stypendium za studia w polsce, gdzie my nie dostajemy nic, a i po studiach pracy w lublinie nie będzie... ciebie do klubu nie wpuszczą, a ciapatego z ramionami otwartymi wprowadzą bo rachunek nabije ... tobie kasy nie dadzą, a cyganom zasiłek tak jaka to uczciwość?! i tolerancji mnie uczyć będą, bo tata im da kasę i tego nie widzą, co my widzimy
Jezeli nie wpuszczaja cie do klubu, znaczy ze wygladasz na chama i nie smierdzisz groszem - pretensje o to mozesz miec tylko do siebie, albo do polskiego wlasciciela klubu, ale nie przyjezdnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszko napisał:
Jezeli nie wpuszczaja cie do klubu, znaczy ze wygladasz na chama i nie smierdzisz groszem - pretensje o to mozesz miec tylko do siebie, albo do polskiego wlasciciela klubu, ale nie przyjezdnych.
(***)
Ostatnio edytowany 25 marca 2012 r. o 18:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak się myśli tylko o jednym, to się takie skojarzenia ma. Współczuje smutnego życia.
(***)
Ostatnio edytowany 25 marca 2012 r. o 18:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(***)
Ostatnio edytowany 25 marca 2012 r. o 18:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj napiłem się kolorowej wódki dzisiaj rzygam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(***)
Ostatnio edytowany 25 marca 2012 r. o 18:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(***)
Ostatnio edytowany 25 marca 2012 r. o 18:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(***)
Ostatnio edytowany 25 marca 2012 r. o 18:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(***)
Ostatnio edytowany 25 marca 2012 r. o 18:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(***)
Ostatnio edytowany 25 marca 2012 r. o 18:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='tyle' timestamp='1332676609' post='614249'] wczoraj napiłem się kolorowej wódki dzisiaj rzygam [/quote Widocznie twój organizm nie jest pzyzwyczajony do alkoholu lepszego gatunku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(***)
Ostatnio edytowany 25 marca 2012 r. o 18:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...