Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin dobrym miejscem na inwestycje

Utworzony przez ja, 28 grudnia 2010 r. o 11:33 Powrót do artykułu
no przeciez dopiero był artykuł, żeby jak najdalej od Lublina... czy ktoś może to jakoś wyjasnić?... bo jakies rozdwojenie mi sie tu wkrada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wiem czy takim dobrym miejscem do inwestowania jest Lublin, jak przeanalizowałem cały raport Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową, to jesteśmy daleko w tyle, woj. Podkarpackie bije nas na głowę, a gdy wybudują autostradę zostaniemy daleko w tyle. Wystarczy przyjrzeć się wszystkim mapą zamieszczonym w ww. raporcie a widać jakie są kierunki rozwoju w Polsce, rozwija się całe południe naszego kraju i widać że woj. Podkarpackie zmierza w dobrym kierunku, na wszystkich mapkach przeważa tam kolor ciemno niebieski i granatowy w woj. Lubelskim przeważa tylko kolor jasnoniebieski i błękitny i raczej prędko się to nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!! Świetny dowcip
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tylko tu inwestować, tylko w co, w rozwój nowych upraw buraków albo ziemniaków ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super ....to tak jakby na Księżycu zainstalować fabrykę zegarków. Z tej dziury spier**lił i producent pił łańcuchowych i opakowań itd...bo Palikot zamiast pilnować zaplecza pod drogi i kolej to latał z ch*jem i świńskim ryjem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...