Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
urzędnicy nie ustawiają świateł a wykonawca, z tego co wiem, żeby ten system zaczął działać muszą być do niego podłączone wszystkie planowane do włączenia w ten system światła No i wybory w tle - czy to nie opłacony post przez Tupolewa albo Filipowicza?
Ty sobie manipulatorze nie wycieraj tłustej gęby Filipowiczem - chyba, że się pod takim wpisem podpiszesz z imienia i nazwiska.   Nie znam ani jednego dokumentu, w którym rzeczony Filipowicz zobowiązany by został w ramach kontraktu do tzw. socialu kryzysowego czyli interwencji na negatywne wpisy i komentarze. Znam natomiast umowy Miasta Lublin, które zobowiązało zleceniodawców do takich działań i to za pieniądze podatników.   Następnym razem jak przyjdzie ci ochota na wycieranie sobie tłustej gęby nazwiskami innych, to miej odrobinę honoru i podpiszę się pod tym imieniem i nazwiskiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Najlepsze, co mogą zrobić kierowcy to wybrać inną trasę." A to nie ma innego wyjścia, np. wpieprzyć firmie ustawiającej cykl świateł karę ???? Lublin miasto inspiracji, stój w korku i się inspiruj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panowie dlaczego ratusz bał się budowy tunelu pod al.Racławicką a ma kasę na przebudowę placu Litewskiego to pochłonie 1/3 funduszy na tunel który byłby niezbędny .Lublin buduje ulice wąskie w stosunku do natężenia ruchu i ilości pojazdów skrzyżowania wąskie-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdrawiam środkowym palcem tego kto to wymyślił zaprojektował i wykonał w domu sobie zrób taką sygnalizację szybciej by było bez świateł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sami go sobie wybraliście - dobrze wam tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedyś mówili o jakimś TUNELU. Ale chyba to nie jest dobre bo ludziska za szybko by jeździli i nic by nie widzieli (wg. pisuardesów "Polski  w ruinie"). A może jesdnak odwrócić trochę planowanie inwestycji drogowych, najpierw dojazd a potem węzeł a nie odwrotnie, przebudowa skrzyżowań(np.Sikorskiego, 1000lecia, Północna) a potem dojazdy, To kiedyś się stanie i moze niektórzy o tym zapomną ale  na pewno nie zapomną budowania obwodnicy Lublna "od dupy strony". Tak jakoś to wszystko idzie pod górę że mamy to co mamy, koszmar, koszmar i....jakies (mam nadzieję )swiatełko w ................rurze bo o tunelu ostatnio jakby przyschło.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny sukces zuka.brawo beawo brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest celowe zmnieszenie przepustowości skrzyżowań w celu przekonania mieszkańcõw miasta do zrezygnowania z jeżdżenia samochodami na rzecz rowerõw, komunikacji publicznej i chodzenia pieszo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jakaś paranoja. Dzisiaj wracając ze zbożowej stałem w korku już na warszawskiej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sami go sobie wybraliście - dobrze wam tak
rozumiem, że gdybyś ty był prezydentem to sam byś zaprogramował własnoręcznie światła? przecież o robi zewnętrzna firma, która nawet jeszcze nie skonczyla instalowania tego systemu, prezydent nie ma takiej możliwości by patrzeć każdemu z osobna na ręce, ale co tam, kazda okazja dobra by dopiec Żukowi, a i tak ch.. mu zrobicie bo jesteście w miejszości  :D chociażby w kraju wygrał pisowski kołtun to i tak w Lublinie Żuczek ma jeszcze kolejną kadencje na to by postawić miasto na nogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty sobie manipulatorze nie wycieraj tłustej gęby Filipowiczem - chyba, że się pod takim wpisem podpiszesz z imienia i nazwiska.   Nie znam ani jednego dokumentu, w którym rzeczony Filipowicz zobowiązany by został w ramach kontraktu do tzw. socialu kryzysowego czyli interwencji na negatywne wpisy i komentarze. Znam natomiast umowy Miasta Lublin, które zobowiązało zleceniodawców do takich działań i to za pieniądze podatników.   Następnym razem jak przyjdzie ci ochota na wycieranie sobie tłustej gęby nazwiskami innych, to miej odrobinę honoru i podpiszę się pod tym imieniem i nazwiskiem.
prawda jest taka że Żuk nie potrzebuje żadnego socjalu bo sam sie wystarczająco dobrze broni tym co robi, a wy za to macie bardzo trudne i w zasadzie niewykonalne zadanie by go pogrązyć 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo jest przy skręcie z Al. Tysiąclecia w ul. Wodopojną. Korek sięga dworca PKS! Co za gamonie majstrują przy tej sygnalizacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiem, że gdybyś ty był prezydentem to sam byś zaprogramował własnoręcznie światła? przecież o robi zewnętrzna firma, która nawet jeszcze nie skonczyla instalowania tego systemu, prezydent nie ma takiej możliwości by patrzeć każdemu z osobna na ręce, ale co tam, kazda okazja dobra by dopiec Żukowi, a i tak ch.. mu zrobicie bo jesteście w miejszości  :D chociażby w kraju wygrał pisowski kołtun to i tak w Lublinie Żuczek ma jeszcze kolejną kadencje na to by postawić miasto na nogi
  Jakoś do robienia zdjęć przy kończonych inwestycjach nie mają oporu. Zwłaszcza przed wyborami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bezpartyjny i nie wierzę żadnej partii. Czytając te komentarze miałem wrażenie , że wycieka z nich kilka wiader WAZELINY ! Nie da się ukryć, że inżynierię ruchu w naszym Lublinie od kilku lat nie daje sobie rady z najprostszymi skrzyżowaniami, analizując natężenie ruchu w nieskończoność. Tacy tam specjaliści. Wydział ten jak i inne nadzoruje prezydent miasta. Ja przynajmniej nie słyszałem, żeby od początku kadencji "Zuczka" wyleciał ktoś z kierownictwa za niekompetencję. Proszę o komentarz następne "wazelinki".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to miała być sygnalizacja (inaczej) inteligentna:-) !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich mamy programistów drogowych. Tak zaprogramowali te światła że całe miasto stoi.... brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codziennie dwa razy na dzień (rano i wieczorem) jeżdżę al. Kraśnickimi przez al. Solidarności na dworzec PKS odwożąc i odbierając żonę z busa. Trasa, którą przed "modernizacją" zajmowała mi około 19 min. licząc od skrzyżowania Jana Pawła II/Kraśnicka do dworca PKS, już w piątek zajęła mi jakieś 55 min, z czego 40 min zajęło mi pokonanie odcinka Kraśnickiej do skrzyżowania z al. Solidarności. Horror i koszmar w jednym. Ten, kto synchronizował te "nowe" światła zakorkował Lublin na amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E tam za to ja wyjeżdżając z głębokiej teraz nie czekam :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wyjazdem na Łęczną/Włodawę może by się jeszcze redakcja zajęła ? Korki w godzinach szczytu zaczynają się na rondzie przy Leclercu(Turystyczna/Mełgiewska) i ciągną aż do Kasprowicza. Rano w drugą stronę jest niewiele lepiej. Wszystko przez żle ustawioną sygnalizacje przy Kasprowicza. wygląda na to, że ta ulica ma priorytet przed krajową DK82. Tam też wystarczy przeprogramować cykle świateł, ale to przerasta możliwości... albo chęci niektórych. Wystarczy, że na weekend wyłączą sygnalizację i ruch odbywa się w miarę płynnie, zresztą tak było do czasu postawienia tych świateł. Rozumiem kwestie bezpieczeństwa - jest tam podstawówka, światła ułatwiają wyjazd i przejście przez ruchliwą Turystyczną. Może warto wydłużyć przejazd w głównym kierunku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy, kogo spotyka opisana sytuacja, wolałby zapewne byś wziął udział w autopsji tego miejsca, a nie wirtualnym trywializowaniu
dziękuję za propozycję, Jeżdżę tam przynajmniej dwa razy w ciągu dnia, I tu i przy placu bychawskim,  I wcale nie jest miło stać w korku. Ale mimo wszystko nie biegnę wylewać żali w komentarzach, Poczekamy, zobaczymy. Ja się cieszę, że w naszym mieście wreszcie się coś dzieje i pamiętam "osiągnięcia" poprzedniego prezydenta. Nic nie robienie jest najbezpieczniejsze ale chyba nie o to chodzi. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...