Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Piękne branzolety dostała . Kiedyś od niej zależało kto dostanie , a teraz prezent do niej wrócił . Ech , życie .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Obawiam się, że ten proceder będzie narastał niestety...Ale czyżby w bankach tak słabo płacili, czy tylko pokusa posiadania "duzo i szybko" była głównym motorem działania tych biednych ludzi...?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
napisze mi ktoś, którego banku dyrektor został zatrzymany?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Jak ustaliliśmy, 29-letni Paweł N. – to niedawno awansowany dyrektor oddziału jednego z banków w Lublinie. Został zatrzymany w pracy, przy ul. Związkowej."   ... taki gówniarz dyrektorem oddziału banku ? :lol: Pewnie typowy naganiacz na cudowne kredyty i pożyczki, może absolwent "call center", he he.   Jaki oddział banku (lub jego placówka partnerska) znajduje się obecnie na ul. Związkowej ?    
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Jak ustaliliśmy, 29-letni Paweł N. – to niedawno awansowany dyrektor oddziału jednego z banków w Lublinie. Został zatrzymany w pracy, przy ul. Związkowej."   ... taki gówniarz dyrektorem oddziału banku ? :lol: Pewnie typowy naganiacz na cudowne kredyty i pożyczki, może absolwent "call center", he he.   Jaki oddział banku (lub jego placówka partnerska) znajduje się obecnie na ul. Związkowej ? Raiffeisen Bank Myślisz że góra nie wiedziała co się dzieje? Wiesz ile poszło premii? Obłuda jest rzeczą powszechną Że młody? Myślisz że babole po 40 są lepsze? zapewniam Cię że nie  Witaj w drugiej Japonii gdzie każdy cię w ..uja chce zrobić.
 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W tym kraju to pewnie z 70% udzielonych kredytów jest na lewe kwity, bo przeciętny mieszkaniec może co najwyżej pomarzyć o kredycie przy takich warunkach narzuconych przez banki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Babole...
Tak, babole po czterdziestce mają mniejszą skłonność do robienia "lodów" finansowych. DZIECI ZABIJAJĄ GOSPODARKĘ !!!.  Gówniarz skończy lepszy warszawski uniwerek i zostaje dyrektorem zarządzającym. Wiesz, skąd się wzięło powiedzenie "puste garnitury"? Gdyby piszący artykuł pismak był po czterdziestce to podawałby rzetelne informacje. A tak pismak -student (przed czterdziestka) w pierwszym artykule napisał, że oddział banku znajdował się przy ul. Związkowej, zamiast ul. Zwycięskiej i podejrzenie padło na Allior Bank lub Reiffeisen Bank. Może przyszły babol-pismak potrzebuje doświadczenia, żeby stać się profesjonalistą?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Jak ustaliliśmy, 29-letni Paweł N. – to niedawno awansowany dyrektor oddziału banku BZ WBK w Lublinie."   Nazwę banku teraz podali. Wcześniej była podana ul. Związkowa, ale to jest ul. Zwycięska.   BZ WBK, 3 Oddział w Lublinie, ul. Zwycięska 6 a. Ten szary bunkier (tam gdzie jest Luxmed) znajdujący się między OBI, a Tesco.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po przejęciu przez BZ WBK Kredyt Banku SA rozpoczęły się wielkie zwolnienia pracowników.Zwalnia się pracowników z długoletnim stażem pracy,a na ich miejsce od razu zatrudnia się pracowników młodych.Przez taką politykę zatrudnienia BZ WBK nie pozyska nowych klientów,nie przybędzie w tym banku nowych lokat i kredytów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nowy -młody PAN DYREKTOR/ to na  zdjęciu ten w podkoszulku i szortach zatrzymany w pracy :) / własny bank okradał ?Pewnie krewnych zwerbował do spółki ! Ile musiał otrzymać premii za sprzedaż takich kredytów a niespłacone pójdą w koszty i po sprawie!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wygląd bazarowego rekitiera
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pani Bozena ma wyglad na prezesa banku......
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: