Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Dzieci hałasowały na festynie, więc jedno złapał i zamknął

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 grudnia 2016 r. o 12:20 Powrót do artykułu
Miał rację.Też bym tak zrobiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Miał rację.Też bym tak zrobiła.
to gratuluję ci inteligencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborca PiS? Oni by najchętniej zamknęli wszystkich,którzy im przeszkadzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też popieram. Gość dobrze zrobił. Teraz bachory mają bezstresowe zachowanie i skutkiem jest m.in. brak szacunku dla starszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet miał rację, niech mater się cieszy, że nie wpadł na pomysł odstrzelenia dzieci ze strzelby myśliwskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakieś niesforne dziecko KODziarzy, myślą że im wszystko wolno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie,jak mozna popierac przemoc stosowana wobec dzieci?Powtorze raz jeszcze,wobec dzieci!Najlepiej by bylo rodzicow jakos na miejsce zwabic i to im wpieprzyc,ze bachory rozwydrzone "wychowuja"!A moze rochej choduja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdur?! To nie był żaden festyn, bachory bez nadzoru dorosłych wściekały się na placu zabaw, pod oknami starych ludzi, każdy normalny człowiek by się wkurzył. A mamusia zamiast przeprosić i skarcić gnoja wezwała policję że jej dziecko porwali !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może powinni wziąć mamuśkę do sądu za niedopilnowanie swojej złośliwej latorośli (tak wynika z artykułu)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co miał zrobić?. Przecież nie porwał bachora rozwydrzonego. Upominał dzieciaki kilka razy- efekt był taki, że zaczęły go przedrzeżniać. To jest efekt wychowania bezstresowego. Dzisiaj dzieciakom wolno wszystko. Ten brak szacunku odbije się kiedyś na "dzielnej mamie"- odwdzięczy ci się synuś (córcia).Tyranię w stosunku do starszych widać wszędzie. Jak się bronić przed tyranią dzieciaków, młodzieży- żeby nie nie wpaść w konflikt z prawem???????.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stoi sobie w trolejbusie pan, obok niego siedzi kobieta z dzieckiem na kolanach; tłok oczywiście spory; a dzieciak ze swoistym zacięciem w oczach - kop! w nogę stojącego pana; on się nie odezwał myśląc że to pomyłka, a tu znów: kop! w jego nogę i bezczelny uśmiech dzieciaka; na to zbulwersowany pan normalnym głosem: nich pani skarci syna, on kopie mnie celowo w nogę. na to kobieta: nie skarcę, wychowuję dziecko bezstresowo. mężczyzna zachował stoicki spokój, odsunął się po prostu od niesfornego dzieciaka; trolejbus staje na przystanku, obok kobiety z dzieckiem wstaje dryblas-student do wysiadania ale zanim wysiada - wyjmuje z buzi zżutą gumę, przykleja do czoła kobiety i mówi: "wie pani, ja też byłem wychowany bezstresowo" i wychodzi. kobieta czerwona jak burak milczy bo cóż ma powiedzieć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obok kobiety z dzieckiem wstaje dryblas-student do wysiadania ale zanim wysiada - wyjmuje z buzi zżutą gumę, przykleja do czoła kobiety i mówi: "wie pani, ja też byłem wychowany bezstresowo" i wychodzi. kobieta czerwona jak burak milczy bo cóż ma powiedzieć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***demotywatory.pl//uploads/201001/1264955371_by_jolkademolka_600.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezstresowe wychowanie to nic innego jak brak wychowania. Jeżeli za zwrócenie uwagi wrzeszczącemu gówniarzowi grożą trzy lata pierdla - to słuszną linię ma nasza wadza!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
użytkownik niezarejestrowany napisał:
***demotywatory.pl//uploads/201001/1264955371_by_jolkademolka_600.jpg
poprawka: ***demotywatory.pl//uploads/201001/1264955371_by_jolkademolka_600.jpg ***img.joemonster.org/i/2015/08/demoty-a39-024.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest dopiero żałosne. Dzieciakowi nic się nie stało, człowiek zapytał kogo ma zawiadomić, ale trzeba go ukarać jak porywacza, ale polskiej matce mieszkającej w Belgii można odebrać prawa rodzicielskie, bo rozmawia z dzieckiem po polsku i żaden konsul nie stanie po jej stronie. Polakom odbierane są dzieci, o które potem samotnie walczą latami, bo Polacy nie mają oparcia w Państwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunku uczy się w domu. Jeśli twój dzieciak jest nieszanującym nikogo rozwrzeszczanym bachorem to jest to twoja wina! Nie społeczeństwa, nie gier video, tyko twoja!!! Przeproś starszego człowieka, żeby dać dobry przykład dziecku. Za parę lat będzie na to za późno i wtedy to życie da mu nauczkę! I tobie też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak widać dzieci są posłuszne i pojętne,przecież jeden z wielkich polaków mówil,,nie lękajcie się"! a drugi ten z mniejszych ,,róbta co chceta"! a mówią że dzieci się nie słuchają! słuchają się,dlategoi robią co chcą,i nie lękają się!dokładnie tak jak im zalecają owe autorytety!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomo, że lepiej by było jakby kopnął w *** niż zamykał ;))), ale te rozwydrzone bachory, którym rodzice na wszystko pozwalają to jakaś zalała. sam jestem rodzicem i nie mogę patrzeć jak skaczą od blokiem na obce samochody, kopią w nie pilkami, rzucają jedzeniem w sklepach, u sąsiadów wszystko wyjmują i rozwalają, do nauczycieli wyskakują z mordą, a rodzice nic, bez słowa komentarza - jak upośledzeni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Stoi sobie w trolejbusie pan, obok niego siedzi kobieta z dzieckiem na kolanach; tłok oczywiście spory; a dzieciak ze swoistym zacięciem w oczach - kop! w nogę stojącego pana; on się nie odezwał myśląc że to pomyłka, a tu znów: kop! w jego nogę i bezczelny uśmiech dzieciaka; na to zbulwersowany pan normalnym głosem: nich pani skarci syna, on kopie mnie celowo w nogę. na to kobieta: nie skarcę, wychowuję dziecko bezstresowo. mężczyzna zachował stoicki spokój, odsunął się po prostu od niesfornego dzieciaka; trolejbus staje na przystanku, obok kobiety z dzieckiem wstaje dryblas-student do wysiadania ale zanim wysiada - wyjmuje z buzi zżutą gumę, przykleja do czoła kobiety i mówi: "wie pani, ja też byłem wychowany bezstresowo" i wychodzi. kobieta czerwona jak burak milczy bo cóż ma powiedzieć... //////////////// odgrzewane ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...