Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Dzieci hałasowały na festynie, więc jedno złapał i zamknął

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 grudnia 2016 r. o 12:20 Powrót do artykułu
Na lasso go złapał? Mógł gówniarz uciekać, a nie stać i się przedrzeźniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wyborca PO i Nowoczesnej powiazany z UB to by do niego strzelał. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Bezmózgi debil-hejter strzelił dowcipem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gucio (dzisiaj o 09:31' DO GUCIA o to, to, to...............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze sku.........a do ciupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mógł usunąć gówniarza z sali obrad do końca kadencji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie "uprowadzenie"? Każdy ma prawo do wypoczynku. A przedrzeźniający gówniarz świętego wyprowadziłby z równowagi. Ludzie, zacznijcie wychowywać swoje dzieci, a nie tylko je hodować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli sędzie będzie mądry, to przede wszystkim do matki i rozwrzeszczanego bachora, który przedrzeźniał mężczyznę skieruje kilka odpowiednich słów. Bo zaczyna się terroryzm niewychowanych bachorów nad normalnymi ludźmi - bo to dzieci i wszystko im wolno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mógł gościu zadzwonić do straży miejskiej albo po prostu wyjść po zakupy. Ja mieszam między dwoma placami zabaw i sklepem spożywczym i zdecydowanie irytuje mnie tylko nocne wycie i darcie ryja zapijaczonych studentów i meneli wszelkiej maści. Skoro gościu złapał dziecko i zamknął je w mieszkaniu na klucz, to ja bym już traktował go jako osobę niebezpieczną, aspołeczną, nie identyfikującą się z prawami innego człowieka. Oj chyba trzeba żeby gościu zrozumiał, że przymusowe zamykanie kogokolwiek na klucz jest tylko dyspozycją jaką oferuje system więziennictwa, czego oczywiście serdecznie mu życzę. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Mógł gościu zadzwonić do straży miejskiej albo po prostu wyjść po zakupy. Ja mieszam między dwoma placami zabaw i sklepem spożywczym i zdecydowanie irytuje mnie tylko nocne wycie i darcie ryja zapijaczonych studentów i meneli wszelkiej maści. Skoro gościu złapał dziecko i zamknął je w mieszkaniu na klucz, to ja bym już traktował go jako osobę niebezpieczną, aspołeczną, nie identyfikującą się z prawami innego człowieka. Oj chyba trzeba żeby gościu zrozumiał, że przymusowe zamykanie kogokolwiek na klucz jest tylko dyspozycją jaką oferuje system więziennictwa, czego oczywiście serdecznie mu życzę. :)
Zanim komuś życzysz więzienia to najpierw poznaj fakty: nie zamknął w domu tylko na posesji,  za ogrodzeniem a na klucz zamknął furtkę do ogrodu żeby gówniarz nie uciekł i czekał na ulicy na matkę żeby ta pouczyła gnojka jak powinien się zachowywać na placu zabaw i jak odnosić do starszych! Zamiast tego doczekał się awantury, wezwania przez matkę policji i oskarżenia o porwanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli rodzice nie spełniają swoich obowiązków w wychowaniu własnych dzieci - to wychowa ktoś inny, w brutalny sposób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby zabił, to byłaby przesada. Ale tylko zamknoł gnoja. Popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...