Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lublin powinien mieć metro, tak ze dwie linie na początek. I nie mówcie że się nie da, to by wszyscy jeździ i nie byłoby takiego ruchu w centrum !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zachęcić mieszkańców do odstawienia auta? Nic trudneko.Podnieść kilkukrotnie opłaty za parkowanie w centrum,powiększyć obszar płatnego parkowania a w pozostałych miejscach ustawić znaki "zakaz Postoju"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw zacznijcie urzędnicy od siebie i zorganizujcie sobie zbiorowy transport , bo UM i UW to prawie 2tys. osób z , których ogromna część dojeżdża własnymi samochodami i może się okazać, że to wystarczy żeby w godzinach szczytu odkorkować centrum nawet jakieś bony dla urzędasów na komunikację miejską były by mniejszym kosztem niż te wszystkie wydumane przeróbki inny pomysł to parkingi na obrzeżach miasta , a parkowanie na nich uprawniające do zniżki w komunikacji miejskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zachęcić mieszkańców do odstawienia auta? Wprowadzić darmową komunikacje miejską!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie parkingi stop@go? miały być budowane razem ze strefą parkowania, ale jak zwykle z zapowiedzi kija i marchewki zostaje kij i koszmar na granicy strefy parkowania bo już nawet pod swoim domem ludzie nie mają możliwości pakować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu zniechęcac? A moze ktoś lubi jezdzic autem i nie chce sie cisnąc w przeładowanym autobusie tym bardziej w taki upał gdzie od częsci ludzi wali tak jakby myli sie tylko na weekend?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja po uchwale o światłach na głupich światłach na Krańcowej przestałem wierzyć naszym włodarzom. Mam dość udogodnień dla pieszych i rowerów. Dość!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ratusz poszerzyl strefe platnego parkowania o drozsze bolety takze uj wam w d!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ratusz poszerzyl strefe platnego parkowania o drozsze bolety takze uj wam w d!
  i za to należy się ratuszowi pochwała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech urzędnicy zaczną od siebie, bo jak dotychczas to panie dyrektorki z urzędu przy Grodzkiej 7 nie potrafia pieszo dojść do urzędu na Spokojną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może władze zajmą się w pierwszej kolejności nieistniejącą/niedziałającą klimatyzacją w autobusach... Dziś jechałam liniami 2, 10 i 31 i w każdym autobusie było jak w rozgrzanej puszce. Mogę się mylić, ale to raczej nikogo nie zachęci do korzystania z usług mpk...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- idę na rower. - a o której odjeżdża?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poronione pomysły trepów ze wsi co pracują w lubelskich urzędach. Nie dość że wprowadzono debilne zmiany w rozkładach jazdy MPK i zrobiła to firma spoza Lublina, to na dodatek chcą zamknąć większość ulic w centrum dla samochodów . Wobec tego proponuje urzędniczym przygłupom dostarczanie towaru do sklepów i lokali znajdujących się w centrum miasta rowerem lub na własnych plecach zobaczą jak świetne są ich pomysły. Pomijam już kwestię robienia na silę ścieżek rowerowych czy chodników dla pieszych w miejscach do tego nie przystosowanych, przykładem jest al. Unii Lubelskiej (skrzyżowanie z ul. Zamojską koło Biedronki) gdzie kiedyś był pas zieleni a obecnie mamy chodniki i ścieżki ze słupami oświetleniowymi po środku. A opracowania typu "pieszobus" są chyba tragicznie upośledzoną konsekwencją indolencji myślowej w wyniku trwających upałów osób pokroju zarówno samych urzędników z wiochy jak też p. Rogali z transeko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zrobić wszystko by wyprowadzić jak najwięcej samochodów z zatłoczonego i śmierdzącego Śródmieścia.Płatne parkingi na obrzeżach miasta ,zakaz parkowania na ulicach ,podwórkach w Śródmieściu .Pozwólmy by ulice Śródmieścia zaczęły żyć ruchem  pieszych, nikomu to nie zaszkodzi .Dobrym pomysłem jest poszerzenie chodników dla pieszych .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam po za granicami miasta i jadąc samochodem do pracy (w centrum) jade 25-30 min, jadąc busem + MPK albo ich "Pieszobus" to jest ponad godzina. Doba ma 24 godziny. Jeżeli ja mam tracić 1/24 doby na ich poronione pomysły to niech się walną w łeb. Niech zrobią tak, żebym mógł zostawić samochód na obrzeżach miasta do których dojeżdżam po 12-15 min i w 10 min przetransportować mnie powiedzmy ze skrzyżowania Jana Pawła z Kraśnickimi na ul. Lipową. Oczywiście o dowolnej porze dnia np po 21 bo tak też kończe pracę ? Niech najpierw pomyślą, przystosują infrastrukturę i wprowadzą jakieś rozwiązania a potem biorą się za usuwanie kierowców z centrum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam po za granicami miasta i jadąc samochodem do pracy (w centrum) jade 25-30 min, jadąc busem + MPK albo ich "Pieszobus" to jest ponad godzina. Doba ma 24 godziny. Jeżeli ja mam tracić 1/24 doby na ich poronione pomysły to niech się walną w łeb. Niech zrobią tak, żebym mógł zostawić samochód na obrzeżach miasta do których dojeżdżam po 12-15 min i w 10 min przetransportować mnie powiedzmy ze skrzyżowania Jana Pawła z Kraśnickimi na ul. Lipową. Oczywiście o dowolnej porze dnia np po 21 bo tak też kończe pracę ? Niech najpierw pomyślą, przystosują infrastrukturę i wprowadzą jakieś rozwiązania a potem biorą się za usuwanie kierowców z centrum
  Ratusz Nas okłamał tworząc płatną strefę parkowania bo obiecywał że zbuduje parkingi na obrzeżach strefy aby zaparkowac i przesiąść sie do autobusu który nas zawiezie do centrum i co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem, dlaczego urzędnicy chcą utrudniać życie ludziom, wyganiając kierowców z miasta?! Jestem za zlikwidowaniem strefy płatnego parkowania. Samochód to komfort. Można nim przewozić poza sobą także własne zakupy. Nie wyobrażam sobie, że musiałbym zapierniczać MPK-iem lub na piechotę z dwoma zgrzewkami wody i siatkami wypchanymi zakupami! Proponowane zwężanie, czy zamykanie ulic to jakaś paranoja... Miasto stałoby się bardzo nieprzyjazne dla ludzi i zarząd miasta szybko zostałby zwolniony przez mieszkańców za coś takiego. Należy usprawnić ruch w mieście budując nowe ulice, a nie zamykając lub zwężając już istniejące!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o wstrzymanie kupna samochodów przez Ratusz i zamianę na rowery ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za "eksperci"... Póki co to rowerzyści są największym problemem w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł to jakiś ponury żart...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...