Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Fotoradar ma trafić w 15 nowych miejsc

Utworzony przez Mieszkaniec Lublina, 9 lipca 2013 o 19:26 Powrót do artykułu
tępić  cwaniaków takich  jak na filmiku https://www.youtube.com/watch?v=m9jc5QFGcss  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
z ta ulicą roztocze to delikatnie mowiac przegiecie, no ale radna tak uwaza, pewnie ma tam swoj dom
0
ja pier***e, po co na roztoczu radar!!!!  zwłaszcza w wakacje... bo jest nieczynna w tym sezonie szkoła, 
0
Stacjonarne, dobrze oznakowane fotoradary, jak najbardziej pozytywnie wpływają na bezpieczeństwo. Negować to trzeba cwaniaczkowate zachowanie mundurowych, takie jak chowanie się po krzakach z „trójnogiem” bądź „suszarką” i łatanie dziury budżetu państwa.    
0
Mieszkańcy proszą o zlikwidowanie Straży Miejskiej, niestety ta prośba pozostaje bez echa
0
ja pier***e, po co na roztoczu radar!!!!  zwłaszcza w wakacje... bo jest nieczynna w tym sezonie szkoła, 
kto pisze o wakacjach? kretynie! umiesz czytać ze zrozumieniem?  Stosowny wniosek chcemy złożyć do końca lipca – stwierdza Kucharczyk. Zanim wszystko przygotują i oznaczą będzie końcówka sierpnia i wtedy się zacznie!
0
Po 1 września kolejne 54,mamy was kut.asy !!!!
0
Co ten fotoradar wam da? 200m dalej moge miec juz 120km/h lepiej zmodernizujcie to pseudo rondo na krochmalnej
0
A może tak Straż Wiejska lub MILICJA zabrała by sie za tych baranów na motorach co to o 2 w nocy zapier....ją po JPII budząc pół osiedla. Tam napweno jest kupę kasy do wyrwania. Nie wymaga zadnej inwestycji - wystarczy postawić Panów w radiowozie i kasa sama popłynie. Ale nie.... bo  tu trzeba by  się troche wysilić. Lepiej nastawić radarów i łupić kierowców ile wlezie.    
0
Zamiast budowac nowe drogi stawiajmy kolejne fotoradary to takie oczywiste :) Poprostu polska :) 
0
A może tak Straż Wiejska lub MILICJA zabrała by sie za tych baranów na motorach co to o 2 w nocy zapier....ją po JPII budząc pół osiedla. Tam napweno jest kupę kasy do wyrwania. Nie wymaga zadnej inwestycji - wystarczy postawić Panów w radiowozie i kasa sama popłynie. Ale nie.... bo  tu trzeba by  się troche wysilić. Lepiej nastawić radarów i łupić kierowców ile wlezie.
Do tych tzw.  "baranów na motorach " to im mogą skoczyć na kant chuja,dla nich to  nasze PAŁY są nadal za małe, i jeszcze długo tak będzie !!!
0
Jestem ciekawy czy radni dzielnic tak ochoczo protestowali przeciw zamknięciu toru kartingowego. Ja rozumiem, że przepisy, że prawo, że bezpieczeństwo ale ostatnimi czasy mam wrażenie, że w Lublinie powstają tylko bloki i centra handlowe. Czy nie można części tych środków na fotoradary itp. przeznaczyć na budowę toru. To nie rozwiąże całkiem problemu szaleńców na drodze ale sprawi, że część z nich zniknie bo tylko głupek mając możliwość wybory między zamkniętym obiektem przeznaczonym do wyścigów a ulicą wybierze to drugie. 
0
Stawiać fotoradar na Jana Pawła bo za głośno? Niech się straż miejska nie ośmiesza. Jedyne niebezpieczne miejsce na nowym odcinku to okolice przejścia przy przystanku i kiosku i tam ok. W pozostałych miejscach, po jaką cholere buduje się jezdnie dwujezdniowe w tym mieście i każe ludziom jeździć 50 tam gdzie są światła? Róbcie więcej kładek i chodników zamiast ulic, nikomu nie będzie wtedy hałas przeszkadzał. Mieszkasz łajzo w mieście to licz się z tym że jest dużo samochodów i głośno, ale na litość, to nie jest centrum miasta, żeby tak ograniczać, ruch, na al. Kraśnickiej to też jakieś nieporozumienie, bo tu nie ma przejść chociażby bez sygnalizacji, jest bezpiecznie. lepiej przebudujcie skrzyżowania na takie ze światłami kierunkowymi, żeby nie było kolizji przy lewoskrętach. Życzę SM o której dobrego zdania nie mam, bo tam gdzie powinni pilnować porządku to ich nie ma, żeby fotoradary w BZDURNYCH lokalizacjach i stawiane z bzdurnych powodów się nigdy nie zwróciły.
0
Facebook- stop fotoradarom stacjonarnym i mobilnym
0
szok normalnie   =========================== StrefaKulturalnejJazdy.pl =========================== Blog o kulturze na polskich drogach ===========================    
0
To Yanosik w telefon i w drogę. Na fotoradary najlepszy.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: