Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Gdzie zaparkują miejskie rowery?

Utworzony przez czytelnik, 28 marca 2011 r. o 08:22 Powrót do artykułu
Będąc w Lyonie korzystałem z takiego roweru. jeździłem parę godzin i zapłaciłem jedynie 2 lub 3 euro. Bardzo dobra sprawa. Wiele osób z tego korzystało, od studentów po babcie 70 letnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Będąc w Lyonie korzystałem z takiego roweru. jeździłem parę godzin i zapłaciłem jedynie 2 lub 3 euro. Bardzo dobra sprawa. Wiele osób z tego korzystało, od studentów po babcie 70 letnie
A kogo to obchodzi ? W polsce interesują się tym, żeby ukraść taki rower na część lub sprzedać w całości zaraz gdzieś na jakiś targu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile u nas będzie to kosztowało. Pewnie z 10 zł za wypożyczenie plus jakaś opłata za przejazd. Jeśli tak będzie to na starcie odstraszą potencjalnych klientów. Nie jestem malkontentem, ale jeśli wypożyczyć rower będzie można tylko z kartą miejską lub kredytową to wiele osób z tego nie skorzysta niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cudze chwalicie, a swego nie znacie...po co jechać do Paryża czy Lyonu po takie inspiracje?np. w Krakowie takie wypożyczalnie funkcjonują już od dawna. a u nas?hmmmm... rowery będą za rok, a kolejne ścieżki rowerowe...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwazam ze takie przystanki powinny byc takze w centrum miasta, nie musielibysmy uzywac samochodow..... lub mniej ich uzywac. nie bylo by problemu z parkowaniem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kati napisał:
cudze chwalicie, a swego nie znacie...po co jechać do Paryża czy Lyonu po takie inspiracje?np. w Krakowie takie wypożyczalnie funkcjonują już od dawna. a u nas?hmmmm... rowery będą za rok, a kolejne ścieżki rowerowe...?
Takie same rowery postawili na jesieni, a właściwie już zimą w Rzeszowie. Więc daleko szukać nie trzeba inspiracji. Pomysł trafiony wg mnie ale żeby opłaty nie były duże to ludzie będą z nich korzystać. Przynajmniej lepsza alternatywa będzie to w lecie niż zapchane autobusy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...