Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin gotowy na zimę. 3,5 tys. ton soli do dyspozycji

Utworzony przez jper, 5 grudnia 2013 r. o 21:27 Powrót do artykułu
Juz słysze jak sól zjada zardzewiałe podwozia samochodów. ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sie ludzie nie naucza jezdzic w zime to i jakby sama sol lezala na drodze to nic nie da.. wyjedzie jakiś na letnich albo z gazem w podłoge i solarki i tak bedą stałyv w  korkach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja Kieliszkowi odpowiadam ,że przy ich gotowości do zimy ,dzisiaj na jezdni jest szklanka!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby ino nie pomylili soli z pieprzem bo wzystko spieprzą! Czyli będzie jak zwykle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno coś napisać na ten temat. Słuchajcie znalazłem tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) http://lokalizato.pl    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Solenie ulic to przestępstwo. Polacy muszą zwolnić, skończyć z tą roszczeniową postawą, że nawet w zimie jeździmy jak w lecie.   Zwolnić, jeździć ostrożnie, jeździć 10 km/h, iść piechotą.   Zresztą jeżdżenie autem po mieście to absurd. Lublin, niewielkie miasto jest zakorkowane bardziej niż Berlin...    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...