Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin gra Warszawę okupowaną przez Niemców. "Wojenne dziewczyny" podbiją telewizję?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lutego 2017 r. o 23:33 Powrót do artykułu
następny badziew...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo w sumie centrum Lublina (Stare Miasto, Ruska, Lubartowska, Zamojska, Noworybna etc.) przypomina Warszawę z lat okupacji. Gdyby nie samochody na ulicach to wypisz wymaluj Warszawa sprzed 70 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz coś z okupowanej Warszawy: Kabaret podziemny:" Czego Ty Hitlerze tam pod Moskwą stoisz? Czy na kogoś czekasz czy się Ruska boisz? Na nikogo nie czekam Ruska się nie boję. D..... mi przymarzła i dlatego stoję. A jak mi odmarzła to wróciłem do Berlina na Vaterlandu łono. Tylko ten mój drogi przyjaciel z 23 sierpnia 1939 r Józio Stalin klepał na cały świat, że zdobędzie Berlin. A ja mu na to No paserro - nie przejdziesz Józiu. I dałem dziecio wunder Waffe Pancerfausty. Ale jak usłyszałem w locgh pukawki pepeszy na ulicach Berlina to palnąłem sobie w łeb. Wprawdzie teraz ta nasi Tv tj TVN puszcza filmy, że uciekłem z berlina samolotem do Danii a z tamtąd U-botem do Argentyny ale to oceńcie sami. Kto opłaca TVN, żeby na kanale UPC puszczała takie głupstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szału ni ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tsraz tez pafologia zakoc***e sie w sobie i rodzi pisowcow w imie 5 setek plus, czy to kaczorowe gowno zwane tvp ktos jeszcze poza moherami oglada?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden jeszcze k*rwa nie oglądał a już wie że szału nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to ma wyjść w tvp kaczor to gwarantuje jedną wielką klapę, jak wszystko co wychodzi z tej gównianej stacji przeklętej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
Żaden jeszcze k*rwa nie oglądał a już wie że szału nie ma.
Bedzie drugi smolensk, czyli dialogi i aktorzy na poziomie miesnego jeża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...