Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin hucznie świętuje swoje 700-lecie. Jarmark, muzyka, widowisko i film

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 sierpnia 2017 r. o 23:13 Powrót do artykułu
"Sen o mieście" - całkiem fajne widowisko ale nagłośnienie fatalne - ryczące głośniki, które ciągle wpadają w rezonans ! NIEPRZYJEMNE do słuchania, niektóre panie zatykały uszy. Najgorzej nagłośniony spektakl na jakim byłem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może po prostu stałeś przed głośnikiem?:) Koncert był świetnie nagłośniony. Na takich koncertach trzeba po prostu wiedzieć, gdzie ma się stać. Świetny spektakl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cudowny koncert o światowym rozmachu. Mało jest takich w Polsce. Lublin się popisał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu koncert, którego nie trzeba się wstydzić. Teksty trochę gorsze, ale muzyka wymiata. Po prostu c pięknego. Nie byłem nigdy na takim składzie orkiestety. Brawo brawo brawo:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajebisty koncert. Zakochałem się w Lublinie - na nowo:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
światowy poziom koncertu. Ja chcę jeszcze raz:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncert, który zapamiętam na długo.... Cudowne przeżycie artystyczne. Muzyka była po prostu fenomenalna. Ciekawa konwencja i piosenki zostaną dla potomnych. POLECAM i mam nadzieję, że jeszcze będzie można to gdzieś usłyszeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po koncercie - zakochałem się w lublinie:) gwiazdy na jednej scenie, bardzo fajna muzyka...mają rozmach s***syny..:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani, to było najlepsze wydarzenie muzyczne na jakim mogłem być. Coś pięknego. Choć nie wszystkie teksty piosenek mi pasowały, to muzyka była na najwyższym poziomie. Tomasz Momot to wybitny artysta, jakich mało w Polsce. Trochę się na tym znam i wiem, że mało kto mógłby skomponować i zaaranżować coś takiego w Polsce. Pełen profesjonalizm. Nie myślałem, że tak trudne utwory mogliby ugrać nasi lubelscy muzycy.. Ale jak widać pod batutą Momota wszsystko jest możliwe. Życzę sobie więcej takich wydarzeń kulturalnych. Lublin miał urodziny na światowym poziomie!Nice:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...