Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Iwona K. zatrzymana za oszukiwanie klientów i wyłudzenie 3 mln zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 listopada 2016 r. o 09:43 Powrót do artykułu
ale z 10 lat temu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi sie teraz nasuwa jedno pytanie gdzie Ci ludzie co jej powierzali kase po 260 tys po 130 tys , gdzie mieli głowę ? XXI wiek i taka naiwność , chcieli sie dorobić jak ona? Jak sie teraz nie pracuje to sie nie ma. Ona wyjdzie z tego cało No i co ze posiedzi , najgorsze jest to Że ludzie nie odzyskają kasy ... mysle ze dobrze ze ja wsadzili bo przynajmniej żyje, tak to prawda cała rodzinka policjantów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysle ze dobrze ze ja wsadzili bo przynajmniej żyje, tak to prawda cała rodzinka policjantów, od szwagra sie odczepcie bo o wiele wiecej sie wycierpiał przez ta rodzinkę niz te 3 mln warte , ale oliwa sprawiedliwa zawsze na wierzch wypływa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisze wam tak, to jest przerażające co tu wypisujecie. Oczerniacie ludzi nie mając najmniejszego dowodu. Piszecie "na pewno wiedzieli", "musieli w tym uczestniczyć". Zwróćcie uwagę, że puki co, to tylko ją zatrzymali. Wyobraźcie sobie że schemat działania móglbyć zupełnie inny. Iwonę poznałem jakieś 11 lat temu jak  świadczyła usługi seksualne (choć wprawdzie od 10 lat jej nie widziałem). Zawsze kombinowała, była bardzo pazerna na kasę. I oczywiście te auta, nie jakieś byle gówno jak na tamten czas, ale musiało być "sportowe" (clio?). Do tego notorycznie kłamała (uwierzcie mi, pewne kłamstwa widzę od razu). A teraz schemat: ma biuro POŚREDNICTWA FINANSOWEGO tzw. multiagencję. Nie oferuje przecież lokat pod swoją marką, tylko pod innymi markami - ale to ona przyjmuje gotówkę. Z każdej założonej lokaty ma prowizję. I teraz tok myślenia: wydałam, muszę tu założyć - ale nie mam?! To wezmę z następnej, bo jest nowsza...a potem sie coś pomyśli. Tzw rolowanie długu, wolno to robić tylko rządowi... Zrobiła się skala, to i skala zadłużenia większa... Uwierzcie mi, nikt mógł tego nie wiedzieć, bo takie osoby kreują się do samego końca na osoby sukcesu, dlatego tak łatwo jest im pozyskiwać kolejne ofiary, aż w końcu bańka pęknie. Innymi słowy, nie do końca bym widział w tym taką celowość działania jak w amber gold.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona na weselach śpiewała? W jakim zespole? Potrzeba mi tej informacji, bynajmniej nie ze wzlędu na nią. Z góry dzieki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez ona nie jest z chodla.!!!!.. po co piszesz jak nic nie wiesz??????????????????? Mam nadzieje ze policja tez przesledzi forum bo glupich i bezsensownych postow nie brakuje. Ale chodelskie korzenie po ojcu ma w genach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona jest brzydka jak noc ludzie. Co Wy piszecie?? Jesteście albo mocno zdesperowani albo oczu nie macie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LSW Ty naprawdę wierzysz w to co piszesz?  To wszystko miało sens 5-6 lat temu i wcześniej .  od 5 lat poszły juz takie sumy że nie dalo się tego ukryć .  Wierzysz w to zejezdzila z mężem po 100tys za chwilę kupowala mężowi prezent za 30tys a on przyjmował bez mrugniecia okiem wierzac ze taka duża prowizję dostała ? Albo może dał sobie wmówić jak inni ze w lotto wygrała? Reszta rodziny tez uważała że to normalne jak nagle funduje sklepy,  samochody itp? My z zewnatrz od lat widzieliśmy w tym przekręt i nie daliśmy się oszukać i nabrać na szybki zysk a rodzinka niby wierzyła ze to normalne? Jak się kiedys siostry wypytywałam o szczegóły jak to możliwe ze az takie zyski , prowizje ma z tej działalności to bardzo szybko zmienila temat i zaczęła motać się .  Rodzina faktycznie nie jest zbyt inteligentna ale bez przesady. Tam kombinowanie i oszukiwanie to chleb powszedni. Wiele lat temu mamusia tez nie miala oporów źeby wyłudzić ode mnie kilkaset złotych , ale fakt to pikuś przy tym co zrobiła córka .  Szwagra fakt szkoda bo mogla mu Iwonka złamać karierę a juz sam fakt że nalezy do tej rodzinki i ma takiego teścia to koszmar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i szkoda tego szwagra bo widać że z niego nie głupi człowiek, ale o żonie Eweline nie pomyślał skąd ona ma tyle kasy??? Przecież jak moja żona szastala by kasą to bym się zastanawiał skąd ona ma tyle. Tylko ta cała rodzinka żyje w kłamstwie. Współczuję temu chłopakowi takiej żony Eweliny która go okłamuje na każdym. Kroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosta kalkulacja, zalózmy ze dostanie te 10 lat. Załóżmy również że na wolności uczciwie zarabiałaby 2500 miesiecznie. Przez rok to 30 tys, przez 10 lat 300 tys (nie uwzględniam wielu zmiennych) A tak jak wyjdzie bedzie miała 3 mln.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie 3mln? To tylko początek, 90% poszkodowanych jeszcze się nie zgłosiło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No prosze z usług sexualnych do milionerki całkiem udana kariera, ciekawe czy klientów też robiła na kasę , płacisz z góry a później spadaj .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CALA RODZINA ZAROWNO JEJ JAK I JEGO TZN MEZA PANI IWONKI WIEDZIALA O TYM OJCIEC TESĆ MĄŻ POLICJANT , BO JAK MOZNA TAKI MAJĄTEK ZGROMADZIC PRZEZ TAK KROTKI CZAS . I WIECIE LUDZIE JUZ PO ROZWODZIE SĄ . MĄŻ PAN POLICJANT MIESZKA U TATY SWOJEGO RAPTEM. A TEN JEPP NOWY TO PEWNIE ZA WYPLATE POLICJANTA USKADAL  . ALE OSZCZĘDNY POLICJANT,,,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak zapewne jeep byl z oszcednosci i mąz nic nie wiedzial i dladego wziol rozwód z panią Iwonka. bo to prawy czlowiek wszak polski policjant nie skazitelny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jej pomocnica na garnuszku u mamy, bez pracy, zakladala firmy dla dotacji, mąż pijak, groszem nie smierdzi w nowym samochodem za 100 tys. jeździ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie mi ... Jak można być aż tak głupim, by jakiejś lafiryndzie dawać swoje ciężko zarobione pieniądze?! Tyle klepią o aferach... Większość ludzi to jednak tępe głupole!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to już po rozwodzie? ?? Przecież jednego dnia rozwody nie można wziąć ??? Hmmm dziwne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za matka żal dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny biznes prowadziła. Musiała komuś ważnemu podpaść, że akurat jej się czepili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie byli i sa tępi. Tak jak wystarczy mile słówko i kit i nogi dziewczyna rozkłada tak samo tutaj dobry bajer jak dasz to dostaniesz i jakby mogli to by sie w gacie osrali i dali co maja w portfelu, przelali z kąta i wogóle i jeszcze niechby zerżną bo byłoby przyjemne z pożytecznym. Niech ją zamkną to ja zgwałca na 4 strony świata i dostanie nauczke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...