Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To straszne i haniebne . Pan Pruszkowski niedopuściłby do takiej sytuacji . Jak żyć ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie nażekają na biedę a gdzie ona jest zwłaszcza jak czyta się takie artykuły, sama miałam 2 dzieci do komunii i też robiłam obiad komunijny ale w domu, sama ugotowałam rosół i drugie danie , upiekłam ciasto i przygotowałam przystawki i sałatki, dla 10 i 12 osób. Komunia to powinna być uroczystość duchowa a poczęstunek po to aby podać obiad zgłodniałym po uroczystości., a nie małe wesele.
0
A ja całe życie myślałam, że uroczystość przyjęcia pierwszej komunii odbywa się w kościele dobrze, że przeczytałam kurier i teraz wiem, że w szkole
0
Spotkanie z ks. Waldemarem Grzybem, egzorcystą,(jest podany przykład chłopca u którego opętanie ujawniło się przed samą pierwszą komunią św.) do przemyślenia     http://egzorcyzmy.katolik.pl/spotanie-z-ks-grzybem-w-poznaniu/
0
dzwoniłam dziś do trzech restauracji i wszędzie mieli termin... Chyba nie macie o czym pisać. W Hotelu Victoria cały maj był jeszcze wolny.
0
najważniejsze to nawrzucać do żołądka jak do śmietnika, no bo jak nie nawrzucamy w knajpie to suveniry dla komunisty będą liche i owy komunista będzie zawiedziony, każdy przecież wie, że ten biały krążek to męka, którą trzeba przebyć aby dostać nagrodę - wiele nagród - kasa i prezenty. Oby wartość suvenirów przynajmniej zrównała się z kosztem przyjęcia. na łachy za wiele nie wydamy - uniformy - ble...
0
normalny mexyk
0
W dupach się poprzewracało, kiedyś rodzinę przyjmowało się w domu, nawet jeżeli siedzieli w dwóch rzędach. Teraz wszyscy narzekają, że bieda!
0
Największe apogeum jest tylko 15 maja wiem bo słyszę po rodzinie. Mój syn ma komunie 22 maja i miejsca w lokalach da się znaleźć, szczególnie w tych większych. Mi udało się znaleźć w Luxorze chociaż też nie spodziewałam się że będę rezerwowała przyjęcie ponad pół roku wcześniej...
0
Co was to obchodzi jak kto organizuje przyjęcie. To jest nie wasz problem. Każdy robi tak jak mu odpowiada i jak go na to stać.  
0
Najlepszy jest Hetman w Łuszczowie. Wszystko dobrze organizaują a sala elegancka i dobre jedzonko. 
0
ja proponuje na różne okolicznosci pałac akropol przy warszawskiej... to ich strona ***akropol.lublin.pl/
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: