Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To straszne i haniebne . Pan Pruszkowski niedopuściłby do takiej sytuacji . Jak żyć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nażekają na biedę a gdzie ona jest zwłaszcza jak czyta się takie artykuły, sama miałam 2 dzieci do komunii i też robiłam obiad komunijny ale w domu, sama ugotowałam rosół i drugie danie , upiekłam ciasto i przygotowałam przystawki i sałatki, dla 10 i 12 osób. Komunia to powinna być uroczystość duchowa a poczęstunek po to aby podać obiad zgłodniałym po uroczystości., a nie małe wesele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja całe życie myślałam, że uroczystość przyjęcia pierwszej komunii odbywa się w kościele dobrze, że przeczytałam kurier i teraz wiem, że w szkole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spotkanie z ks. Waldemarem Grzybem, egzorcystą,(jest podany przykład chłopca u którego opętanie ujawniło się przed samą pierwszą komunią św.) do przemyślenia     http://egzorcyzmy.katolik.pl/spotanie-z-ks-grzybem-w-poznaniu/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzwoniłam dziś do trzech restauracji i wszędzie mieli termin... Chyba nie macie o czym pisać. W Hotelu Victoria cały maj był jeszcze wolny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najważniejsze to nawrzucać do żołądka jak do śmietnika, no bo jak nie nawrzucamy w knajpie to suveniry dla komunisty będą liche i owy komunista będzie zawiedziony, każdy przecież wie, że ten biały krążek to męka, którą trzeba przebyć aby dostać nagrodę - wiele nagród - kasa i prezenty. Oby wartość suvenirów przynajmniej zrównała się z kosztem przyjęcia. na łachy za wiele nie wydamy - uniformy - ble...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny mexyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dupach się poprzewracało, kiedyś rodzinę przyjmowało się w domu, nawet jeżeli siedzieli w dwóch rzędach. Teraz wszyscy narzekają, że bieda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największe apogeum jest tylko 15 maja wiem bo słyszę po rodzinie. Mój syn ma komunie 22 maja i miejsca w lokalach da się znaleźć, szczególnie w tych większych. Mi udało się znaleźć w Luxorze chociaż też nie spodziewałam się że będę rezerwowała przyjęcie ponad pół roku wcześniej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co was to obchodzi jak kto organizuje przyjęcie. To jest nie wasz problem. Każdy robi tak jak mu odpowiada i jak go na to stać.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy jest Hetman w Łuszczowie. Wszystko dobrze organizaują a sala elegancka i dobre jedzonko. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja proponuje na różne okolicznosci pałac akropol przy warszawskiej... to ich strona ***akropol.lublin.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super miejscem na takie imprezy jest restauracja U Hanysa w Miłocinie. Organizowałam tam komunie i jestem bardzo zadowolona. Właścicielka zadbała o wszystko. Pięknie przygotowali salę. Jedzenie smaczne i podane elegancko. Wszystkim bardzo się podobało. Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My organizowaliśm przyjęcie w hotelu Vesaria, mogę śmiało polecić :) Piękna sala, elegancka, bardzo zadbana, obsługa miła i dbająca o gości i czystość, jedzenie pyszne . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...