Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Uwielbiam ten targ! Kocham ten lubelski folklor:) pozdrawiam serdecznie spiete dupki:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin byl, jest i bedzie zawsze miastem prowincjonalnym i taki targ jest jak najbardziej na miejscu.musita sie z tym pogodzic:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile z tych osób co się podpisało jest mieszkańcami Lublina ?? (10-15%). A gdzie można podpisać petycję za budową hali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze trzeba uporządkować w końcu ten syfiasty teren, przy takim podejściu ludzi, którzy są przeciw awsze będziemy tą Polską B a nawet już D. Ludzie czy nie przyjemniej tobić zakupy tam gdzie jest czysto, ładnie. Jestem za halą. Beti
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 tys. przeciw budowie? a ile jest za budową i uporządkowaniem przestrzeni w tym rejonie? 100 tys.??? Jest pytycja przeciw to niech będzie i za!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ćwierkały jaskółki, że lepiej nie wchodzić z "miastem" w spółki - wiedzą najlepiej o tym wszystkie te, które powstały na fali wyborów przed lat... czterech.   Kupcy mają rację, bo to czego im potrzeba, to od 25 lat uchwalenia planów zagospodarowania przestrzennego dla tej(i nie tylko) okolicy.   "Miasto" jeżeli myśli o uporządkowaniu tego terenu, to niech stworzy warunki, zabezpieczy interesy Gminy Lublin, a nie pcha się do spółki handlowej po synekury dla politycznej nomenklatury.   W umowie dzierżawy gruntów pod obiekty targowe dla kupców można zabezpieczyć na tyle skutecznie interesy Gminy, że będzie tak jak konsylium przestrzenne sobie tylko wymarzy.   Ostatnie inicjatywy "miasta" związane z targiem przy ul. Ruskiej są kolejna próbą uwłaszczenia partyjnych kolesi na majątku publicznym i to kosztem kupców.   Spółka prawa handlowego niech skupia kupców, a politycy niech się w to nie mieszają, bo mogą to tylko i wyłącznie zepsuć - co dobitnie pokazali doprowadzając do utraty płynności finansowej dwie z trzech utworzonych przez siebie spółek z udziałem miasta. Trzecia jeszcze tylko dlatego ma na działalność środki finansowe, bo jej przychody w 65% stanowią usługi kupowane przez miasto oraz dokapitalizowania na pokrycie strat.   Z fuzji "miasta" z Fundacją "Lubelskie Centrum Żeglarstwa" pozostali już tylko przedstawiciele "ratusza" w Radze Fundacji, bo nawet jej autonomiczni założycie swoją autoryzację już dawno wycofali.   Swoją drogą, to nigdy nie sądziłem, że targ przy ul. Ruskiej ma tylu klientów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*********** POMYSŁ   NIE   DO  ODRZUCENIA************* SYLWESTER .  Odpowiadam  osobniko wi  *bez podpisu* .   Czy  Babcię  handlującą  z  koszyka  będzie  stać  na  nowy  KRAM ? .            Doradzam  aby  czytać  z  uwagą  .   Pisałem , źe   jeźeli  koszt  nowego, estetycznego  KRAMU  bę dzie  zbyt  drogi  to  UM  winien  udzielić  kredytu  finansowego .   Albo  Kupcy  winni  organizować  * *spółke  KRAM*  I  handlować  wspólnie  z  jednego  pięknego , estetycznego  KRAMU .                    O  piękno  Naszego  Kochanego   LUBLINA  !.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Babcie handlującą z koszyka  mogą sprzedawać dalej od centrum, a nie demonstrować obskurną biedę turystom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może by tak przeprowadzić sondaż w internecie w prasie lubelskiej i zobaczyć ile jest za likwidacją targowiska.na pewno było by to o wiele wiecej głosów za likwidacją.zrobić to dla sprawiedliwości.Mała garstka ludzi nie może decydować o przyszłosci tego rejonu gdzie łażą cyganki i sprzedają papierosy jak w latach 70-tych ubiegłego wieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam mieszane uczucia.  Z jednej strony, ten rejon wymaga uporzadkowania, jego obecny wygląd przynosi wstyd nakm wszystkim. Z drugiej strony - czy budowa hali jest konieczna? Chyba we wszystkich miastach na Zachodzie, w którym byłam, widzialam takie wlasnie targi pod chmurka - mniejsze lub większe, tak więc jakos nie przekonuje mnie stwierdzenie, ze jest to konieczny wymóg cywilizacyjny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ciekawe, bo też lubię podróżować i nie spotkałem jeszcze takich targowisk w centrach miast. Jestem za uporządkowaniem tego miejsca i ucywilizowaną halą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ciekawe, bo też lubię podróżować i nie spotkałem jeszcze takich targowisk w centrach miast. Jestem za uporządkowaniem tego miejsca i ucywilizowaną halą.
  W Paryżu masz co najmniej dwa podobne targi - jeden przy dworcu na Montparnasie. drugi koło Placu Bastylii, w Padwie na Prato della Valle, w Rzymie na Campo de' Fiori. Wszystkie te miejsca to ścisłe centra. To takie pierwsze z brzegu przykłady które przyszły mi do głowy.  
Ostatnio edytowany 2 sierpnia 2014 r. o 10:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...