Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Karetka pogotowia jechała na sygnale. Zderzyła się z bmw

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 stycznia 2017 r. o 09:19 Powrót do artykułu
Trbodynamometry jechały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rownie dobrze kobieta z bmw ma obowiazek ustapieniapierwszenstwa karetce Pewnie telefon i zagadana albo muza na full i umysl wylaczony z myslenia Tak czy inaczej jedni jak i drudzy powinni byli byc czujni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szalony wyjec w końcu się doigrał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HHAHAHAHAHHAAHHAHAHAAHAHAH NOM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno lepiej niż Ty polćwoku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zawsze uważam jak widzę że jedzie BMW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten dres na fotce to nie kierowca??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no też mi coś??? karetka??? przecież ona jechała BMW!!!! nie wystarczy...???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pojęcie pojazdu uprzywilejowanego reguluje: Ustawa z dnia 20 czerwca 1997 r.- Prawo o ruchu drogowym (tekst jednolity Dz. U. z 2012 poz. 1137 z późn. zm.) Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 1 grudnia 2003 r. w sprawie trybu i warunków uznawania pojazdów straży ochrony kolei za pojazdy uprzywilejowane (Dz. U. Nr 213, poz. 2090) Pojazdem takim jest m.in. pojazd Policji, pogotowia ratunkowego, Straży Pożarnej, Biura Ochrony Rządu czy Straży Granicznej. Zgodnie z art. 53.2 każdy kierujący takim pojazdem nie musi stosować się do przepisów ruchu drogowego pod warunkiem zachowania szczególnej ostrożności, jeśli uczestniczy..... nie ustąpienie dla pojazdu uprzywilejowanego jest wykroczeniem, za które grozi mandat karny w wysokości 250 zł oraz pięć punktów karnych. Wyprzedzenie takiego pojazdu na terenie zabudowanym to mandat w wysokości 300 zł i 3 punkty karne." I tyle w temacie Drodzy Komentujący!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tępić tych co nie ustępują pierwszeństwa pojazdom uprzywilejowanym!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To takie polskie :/ zawiść (bo jak to tak żeby karetka mogła na czerwonym a ja nie) żałosne lubelskie zaściankowe wsioki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty weź się nie produkuj bo popuscisz jeszcze cioto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xd napisał:
drodzy idioci jest to wina karetki, i niestety karetka miała obowiązek zatrzymać się na zielonym w nie  jechac ponad 100 km/h i szkoda że to pan prowadzący karetke dostał mandat a nie prowadząca bmw wiec zanim coś napiszcie to pomyślcie ;) skoro nie był was przy wypadku to lepiej się nie wypowiadać bo innych to śmieszy, bo sorry ale ostatnio to większość wypadków jest spowodowane przez karetki :) pozdrawiam ///-- Jeśli bierzesz się za pisanie to też należy być trzeżwym. Bo w tych wypocinach widzę bełkot pijanego. Walnij se pół szklanki ipołóż się spać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jestem pijana no tak HAHAHAHAHAH ODEDZWALA SIĘ OSOBA NIE SPELNA ROZUMU CHYBA :') PIEPRZYNIJ SIĘ W CYMBAL PAJACU NIE ROZUMIESZ PRZEKAZU TO CZAS SIĘ LECZYĆ WIEM CO SIĘ DZIAŁO I WIEM JAK DOSZŁO DO TEGO WIĘC LEPIEJ ZAMKNIJ PYSK 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i wiesz. A jak wiesz, to postaraj się o tym napisać, kiedy już wytrzeźwiejesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ehh moge ci zapewnic ze jestem 100% trzezwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra koniec tego z poziomem szorujacym po ziemi nie będę się kłócić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy mlodzi lepiej jezdza on tych starych komuchow z wasem,Tepic starych dziadow z, dawnej kolumny,jestem za tym zeby ich wywalic na.zvity ryj bo nie ma z nich pozytku w.zrm:/, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratmed napisał:
Tacy mlodzi lepiej jezdza on tych starych komuchow z wasem,Tepic starych dziadow z, dawnej kolumny,jestem za tym zeby ich wywalic na.zvity ryj bo nie ma z nich pozytku w.zrm:/, ///---swoich starych już wywaliłeś "na zvity ryj"??. Napisz jaki z ciebie pożytek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...