Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Karetka zderzyła się z samochodem osobowym

Utworzony przez STraits, 24 grudnia 2012 o 18:09 Powrót do artykułu
Może ktoś się w końcu przyjrzy tym światłom. Stojąc na światłach w kierunku Warszawy nie zdażyło mi się jeszcze, żeby ktoś skręcający w Prusa z pasa w stronę Zamku nie wjechał mi pod maske po kilku dobrych sekundach po zaświeceniu mi się światła zielonego. Jeżeli ktoś najeżdżał na zielone przy Shellu, a ktoś nie zdążył skręcić w Prusa to zdarzenie drogowe mamy gotowe. Swoją drogą obserwując światła w Lublinie zastanawiam sie co za kretyn to programuje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
STraits napisał:
Może ktoś się w końcu przyjrzy tym światłom. Stojąc na światłach w kierunku Warszawy nie zdażyło mi się jeszcze, żeby ktoś skręcający w Prusa z pasa w stronę Zamku nie wjechał mi pod maske po kilku dobrych sekundach po zaświeceniu mi się światła zielonego. Jeżeli ktoś najeżdżał na zielone przy Shellu, a ktoś nie zdążył skręcić w Prusa to zdarzenie drogowe mamy gotowe. Swoją drogą obserwując światła w Lublinie zastanawiam sie co za kretyn to programuje.
no
0
STraits napisał:
Dobrze prawi, polać mu. Też mnie to zastanawiało, bo raz czy dwa razy ktoś może na mocnym żółtym, bądź czerwonym wjechać, ale nie za każdym razem. Zielone dla samochodów w stronę Warszawy to jeszcze 2 auta przejeżdżające przez skrzyżwanie w kierunku Prusa.
0
Znów Triomed szaleje.
0
To samo dzieje sie w drugą strone...
0
kolo napisał:
Znów Triomed szaleje.
I tu jesteś w błędzie. Może szaleje ale to nie Triomed. Inni kierowcy karetek też mają wypadki...
0
Jadą piczwansy na czerwonym i coca-cola to je to.W europie jest to niemożliwe!
0
Przecież tam są kolizyjnie ustawione światła...
0
Racja. Kilka razy już otrąbili mój przejazd kiedy skręcałem z Solidarności w lewo w ulicę Prusa. Jako ostatni, ale zawsze na zielonym.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: