Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Skoro jeździł bez uprawnień, to zakaz prowadzenia pojazdów nie zrobi na nim większego znaczenia. Będzie jeździć jak do tej pory. No, chyba że się mu zabierze samochód i da taką grzywnę, żeby nie kupił następnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojej a jakby się zabił, to znowu by były zamieszki. Jak po tym jak zdechł ten debil co połykał marihuanę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mógł nie uciekać przed pałami,gdyby go dorwali bandyci w swoje ręce to by zaj ebali na śmierć,jak gestapo,jak teraz w Legionowie i dzisiaj w Sosnowcu,strach się bać co te sQrwysyny wyprawiają swoją POstawą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieśwagen i wszystko jasne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mógł nie uciekać przed pałami,gdyby go dorwali bandyci w swoje ręce to by zaj ebali na śmierć,jak gestapo,jak teraz w Legionowie i dzisiaj w Sosnowcu,strach się bać co te sQrwysyny wyprawiają swoją POstawą.
zatrzymali go przeciez i o dziwo zyje to moze jednak to glupota ze uciekal?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do redakcji - czy ktoś moderuje te forum? Wylewa się agresja i wulgaryzm. Kontrolujcie trochę to co pojawia się na waszych stronach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiece wolnościowe??? A to te zadymy półgłówków-kiboli?? To rzeczywiście jest widowiskowe, jak gówniarzeria walczy o "wolność". Ja wtedy kibicuje policji i nie ukrywam radości jak taka hołota jak ty dostaje pałą po plecach. A gestapo? Poczytaj sobie (jeśli potrafisz ze zrozumieniem) o tym. Może następnym razem, kiedy chciał porównać policję do Geheime Staaatspolizei, to jakieś światełko w tym twoim pustym łbie i zaświeci, chociaż wątpię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do redakcji - czy ktoś moderuje te forum? Wylewa się agresja i wulgaryzm. Kontrolujcie trochę to co pojawia się na waszych stronach
Nie jestem w stanie dyzurowac na forum cały czas, niemniej jednak Dziekuje za uwage.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do redakcji - czy ktoś moderuje te forum? Wylewa się agresja i wulgaryzm. Kontrolujcie trochę to co pojawia się na waszych stronach
Widziałeś kiedyś agresję małolacie ? agresja to jest w Doniecku,Mariupolu,ogólnie na całym wschodzie Ukrainy,mama nie uczyła ? brzydko tak kaPOwac i donosić. Mama tak uczyła,mama,tata też w przeszłości kaPOwali ?Niedość że A.C.T.A to jeszcze indywidualni,samozwańczy kapusie, co za kraj ,żenada,czy od małego tak uczą u was ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zatrzymali go przeciez i o dziwo zyje to moze jednak to glupota ze uciekal?
Tak  "szczęśliwie " to się trafia tylko jednemu na pięciu,że tylko z liścia dostanie czy gumą po grzbiecie. W więkrzości przypadków kończy się jednak tak jak w Legionowie czy w Sosnowcu, no ale jaki rząd, taka i milicja w tym dzikim kraju,wszystko tylko teoretycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałeś kiedyś agresję małolacie ? agresja to jest w Doniecku,Mariupolu,ogólnie na całym wschodzie Ukrainy,mama nie uczyła ? brzydko tak kaPOwac i donosić. Mama tak uczyła,mama,tata też w przeszłości kaPOwali ?Niedość że A.C.T.A to jeszcze indywidualni,samozwańczy kapusie, co za kraj ,żenada,czy od małego tak uczą u was ?
A wiesz, że jest cos takiego jak slowna agresja?
Ostatnio edytowany 18 marca 2015 r. o 17:01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak "szczęśliwie " to się trafia tylko jednemu na pięciu,że tylko z liścia dostanie czy gumą po grzbiecie. W więkrzości przypadków kończy się jednak tak jak w Legionowie czy w Sosnowcu, no ale jaki rząd, taka i milicja w tym dzikim kraju,wszystko tylko teoretycznie.
Grzal jak wariat po ulicach? Tak. Mogl kogos zabic? Mogl. Byl po alkoholu? Byl. Jakos specjalnie mi go nie zal. Bronisz bandytę.
Ostatnio edytowany 18 marca 2015 r. o 17:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy policja może pokazać całe zatrzymanie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiesz, że jest cos takiego jak slowna agresja?
Moje ciacho ma na drugie AGRESJA , nie masz pojecia nawet co w łożku ze mną wyprawia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłas świadkiem,tego że " grzał " siedziałaś obok,czy tylko z relacj pał tak twierdzisz ? bo potem wiele niejasnosci się z tego robi.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzal jak wariat po ulicach? Tak. Mogl kogos zabic? Mogl. Byl po alkoholu? Byl. Jakos specjalnie mi go nie zal. Bronisz bandytę.
Nie bronię,ale to nie znaczy że jak pił to od razu bandyta,jak nawet możesz bez wyroku sądu nazywać kogoś bandytą,narażasz się w ten sposób na proces,miarkuj trochę dziewczyno. Idąc twoim tępym tokiem rozumowania to należy bić,zabijać,strzelać do wszystkiego co ucieka [czarnych worków braknie]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzal jak wariat po ulicach? Tak. Mogl kogos zabic? Mogl. Byl po alkoholu? Byl. Jakos specjalnie mi go nie zal. Bronisz bandytę.
Spróbuj kiedyś nazwać bandytą pijanego za kierownicą policjanta,czy awokata,też się tacy bardo często zdarzają,to skórę z ciebie sćiągną albo kolejny czarny worek będzie potrzebny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzal jak wariat po ulicach? Tak. Mogl kogos zabic? Mogl. Byl po alkoholu? Byl. Jakos specjalnie mi go nie zal. Bronisz bandytę.
Jakoś cię zabrakło kiedyś, gdy pijany adwokat wjechał i naruszył konstrukcję teatru,nie miałaś odwagi go nazwać wtedy bandytą ?  typowa POlaczka. ech,fałsz,obłuda i zakłamanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście, nie nazwałam go w ten sposob, bardzo przepraszam za to przeoczenie ;) na swoje usprawiedliwienie napisać mogę tylko, ze panu mecenasowi (na szczęście juz byłemu) i tak dostało sie od innych. Zas co do postu wcześniejszego. Byc moze, przesadziłam i nie powinnam go nazywać bandytą. Ale juz POTENCJALNYM bandytą lub mordercą, to czemu nie? Takie określenie, w stosunku do jeżdżących po alkoholu, spotyka sie nawet w głównych mediach. Watpię, czy zainteresowany bedzie chciał wytoczyć mi proces, chyba ma w tym momencie poważniejsze problemy na głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście, nie nazwałam go w ten sposob, bardzo przepraszam za to przeoczenie ;) na swoje usprawiedliwienie napisać mogę tylko, ze panu mecenasowi (na szczęście juz byłemu) i tak dostało sie od innych. Zas co do postu wcześniejszego. Byc moze, przesadziłam i nie powinnam go nazywać bandytą. Ale juz POTENCJALNYM bandytą lub mordercą, to czemu nie? Takie określenie, w stosunku do jeżdżących po alkoholu, spotyka sie nawet w głównych mediach. Watpię, czy zainteresowany bedzie chciał wytoczyć mi proces, chyba ma w tym momencie poważniejsze problemy na głowie.
No widzisz,zabrakło słowa " potencjalnego " to dużo zmienia,musisz też się pilnować jeżeli chcesz być taka poprawna na tym " stanowisku "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...