Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie ma to jak sranie we własne gniazdo, BRAWO!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No i tak to jest zatrudniać 26letniego WIEŚNIAKA na stanowisko kierownika. Nie dla idiotów, mowicie...?
0
katolik ? tak tylko się pytam
0
Czy to był kierownik sklepu z sieci RTV Euro AGD z Lublina?
0
Muszą nieźle płacić skoro gość postanowił okraść własny sklep...
0
hmmm napisał:
Muszą nieźle płacić skoro gość postanowił okraść własny sklep...
albo mial za duzo swobody...
0
VAREA napisał:
albo mial za duzo swobody...
no wtedy sie niektorym pierdooli w glowkach
0
Metro AG, właściciel MediaMarkt nie zbiednieje, ale złodziej oczywiście do WIĘZIENIA.
0
To nie z Media tylko euro agd.
0
Tak to był kierownik z Lublina z sklepu RTVEUROAGD. Fakt płacą tam bardzo kiepsko przynajmniej pracownikom(jak płacili mu nie chciał powiedzieć). W relacjach z nim nigdy nie odniosłem wrażenia że mam do czynienia z złodziejem bardziej do tego wizerunku pasuje główny kierownik sklepu(mały wredny człowieczek)jednak okazał się nie winny a jego słowa że"nie wolno ufać nikomu w pracy" okazały się jak najbardziej właściwe. Człowiek który zachowywał się przynajmniej wobec mnie w porządku(zdecydowanie lepiej niż główny kierownik, który to nie szanował mnie)okazał się zwykłym nędznym złodziejem. Jaki morał? Że pozory mylą i że osoba której byśmy o niektóre rzeczy nie podejrzewali po prostu może się dobrze ze złymi intencjami wymierzonymi czy to wobec nas czy innych osób bardzo dobrze kryć.
0
Hycel !
0
a taki byl dobry mlody kiewowniczek co wlazil w d***
0
Czy pan M....sz S. też poleci z Euro? Czy tez maczał palce w procederze?
0
Jaka firma tacy kierownicy. Sklep na Orkana ma "szczególnie dobrą opinie" .
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: