Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardzo potrzebna inwestycja, musimy jak najszybciej zrzucić z siebie jarzmo PRL-u i IIIRP. Bez zrozumienia i odkrycia tajemnic z tamtych czasów nie będzie możliwa odbudowa Rzeczypospolitej. Na pohybel zbrodniczym komuchom!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
na te bzdety, czyli węszycieli historii wydano kupę kasy.Po co to komu skoro dawni partyjniacy i prokuratorzy stanu wojennego zatrudnieni są u prafdziwka jedynego zbawiciela Wolski?
0
Ku..a kolejne darmozjady w nedznej Lubelszczyźnie!
0
Bardzo potrzebna inwestycja, musimy jak najszybciej zrzucić z siebie jarzmo PRL-u i IIIRP. Bez zrozumienia i odkrycia tajemnic z tamtych czasów nie będzie możliwa odbudowa Rzeczypospolitej. Na pohybel zbrodniczym komuchom!
no może wyśledzą w końcu , jak wujka mojego  ( 21 lat ) , który to granatowy poliocjant  zastrzelił
0
A czy właściciele kamienicy stojącej obok której kawałek widoczny jest na zdjęciu wyrazili zgodę na zrobienie zdjęcia z ich terenu i z kawałkiem ich nieruchomości,bo jako właściciel tej nieruchomości zgody na to nie wyrażałem.
0
Polityk PSL-u jest oskarżany o to, że w sześciu kolejnych oświadczeniach majątkowych nie wpisał wszystkich posiadanych nieruchomości i kredytów. Miał zapomnieć o ... dwóch domach i stajni.
0
Prawda!
0
I PO co na to GWno wydawać podatki szaraków bo strumple rządowe, samorządowe, wymiar sprawiedliwości ( od 8 lat schowany dla nasich ), straż pożarna, celnicy, straż graniczna, aktorzy od 7 boleści nie bulą podatków. W czasach Jaruzela poniewierała mnie SB. W tak zwanej "Wolnej Polsce" wystąpiłem do IPN w Lublinie o listę gości co donosili na mnie do sługusów Jaruzela. Odpowiedziano mi ustnie, że nikt nie donosił ale tego na piśmie nie dostałem. Zamknąć ten przybytek anty szarych ludzi.
0
Instytut Prawdy NIE-POWIADA
0
Inwestycja NIE ZRZUCI to wszystko zależy od RZETELNOŚCI I NIEZALEŻNOŚCI osób tam pracujących.
0
Wydatek niezbędny jak dziura w głowie.
0
A czy właściciele kamienicy stojącej obok której kawałek widoczny jest na zdjęciu wyrazili zgodę na zrobienie zdjęcia z ich terenu i z kawałkiem ich nieruchomości,bo jako właściciel tej nieruchomości zgody na to nie wyrażałem.
Dokładnie ale chyba dziennikarzy tej gazety  prawo własności nie obowiązuje.
0
Ta inwestycja będzie wspominana wieki po nas , tak jak Maciar i Kaczka.
0
Dokładnie ale chyba dziennikarzy tej gazety  prawo własności nie obowiązuje.
jak robisz foto z ulicy , nie z posesji , to chyba można bez zgody
0
Zdjęcia widać,że robione są z prywatnego terenu.
0
To jako właściciel weź i doprowadź tę ruderę do porządku!
0
No to stole dla Pisu zapewnione
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: