Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Kościół powstanie przy ul. Berylowej

Utworzony 15 października 2015 r. o 16:16 Powrót do artykułu
Przekręt goni przekręt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za tydzień glosowanie rady miasta a za 1,5 tygodnia głosowanie obywateli. Warto iść i pokazać "władzy" co o niej myślimy. Dlaczego w tak w sumie ważnej sprawie dla osiedla nie przeprowadza się referendum dzielnicowego , Kto za szkołą z dużym boiskiem a kto za kościołem ? Niech ludzie zdecydują i nie było by żadnych pretencji. A tak jest biznes dewelopersko-koscielno-partyjny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie uciekają od KK a sukienkowi liczą na cód i się budują . Za parę lat będziemy mieć hale magazynowe z pięknymi strzelistymi dachami pokrytymi blachą miedzianą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałem na myśli "cud" nie "cód" :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Domagamy się dzielnicowego referendum!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co to komu? znowu dom pedałów???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jeden bunkier !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co to komu? znowu dom pedałów???
  a PEDO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego tylko część terenu pod szkołę? Cały teren oddać,bo na luksusową plebanię może miejsca zabraknąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już jakieś jaja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pieprzę, w jakim ja kraju żyję, czy wolą Boja jest krzywdzenie dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śpital albo przychodnię wybudujta, a nie domy dla szarlatanów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie zastanawia o co chodzi z tą zamianą działek deweloper z kościołem ,planów zagospodarowania .Taka sama sytuacja ma miejsce na Rudniku ,kto  za tym stoi ,który deweloper?Takie sytuacje śmierdzą na odległość.Radni nie widzą że źle się dzieje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO cholerę w Lublinie kolejna plebania z Kościołem. Mistrzostwo świata w ilości kościołów. Wybudować coś dla ludzi choćby place zabaw park czy coś takiego. Na dodatek kler wybuduje kościół za nasze pieniądze a sam sie tam wprowadzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK wiedział, kiedy domagać się i zastąpić Fundusz Kościelny!! Przed wyborami Partia Oszustów zrobi wszystko, aby z ambony POmagali w POzytywnym wizerunku.       PO wyborach to i tak przejmie wszystko vatykan....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...kto na księdza szczeka, ten się go nie doczeka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co on komu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze że nie meczet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba ludzi uświadomić, że budowla świątyni jest własnością Kościoła Kat. czyli Watykanu. I to niezależnie od tego z jakich środków i kto wybudował. W momencie konsekracji jest już własnością państwa Watykan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamieniać szkołę na kościół? Po co to komu potrzebne? Mało kościołów jest w Lublinie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...