Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przekręt goni przekręt.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Za tydzień glosowanie rady miasta a za 1,5 tygodnia głosowanie obywateli. Warto iść i pokazać "władzy" co o niej myślimy. Dlaczego w tak w sumie ważnej sprawie dla osiedla nie przeprowadza się referendum dzielnicowego , Kto za szkołą z dużym boiskiem a kto za kościołem ? Niech ludzie zdecydują i nie było by żadnych pretencji. A tak jest biznes dewelopersko-koscielno-partyjny.
0
Ludzie uciekają od KK a sukienkowi liczą na cód i się budują . Za parę lat będziemy mieć hale magazynowe z pięknymi strzelistymi dachami pokrytymi blachą miedzianą .
0
miałem na myśli "cud" nie "cód" :(
0
Domagamy się dzielnicowego referendum!
0
po co to komu? znowu dom pedałów???
0
Jeszcze jeden bunkier !!
0
po co to komu? znowu dom pedałów???
  a PEDO?
0
Dlaczego tylko część terenu pod szkołę? Cały teren oddać,bo na luksusową plebanię może miejsca zabraknąć.
0
to już jakieś jaja...
0
ja pieprzę, w jakim ja kraju żyję, czy wolą Boja jest krzywdzenie dzieci
0
Śpital albo przychodnię wybudujta, a nie domy dla szarlatanów.
0
Mnie zastanawia o co chodzi z tą zamianą działek deweloper z kościołem ,planów zagospodarowania .Taka sama sytuacja ma miejsce na Rudniku ,kto  za tym stoi ,który deweloper?Takie sytuacje śmierdzą na odległość.Radni nie widzą że źle się dzieje?
0
PO cholerę w Lublinie kolejna plebania z Kościołem. Mistrzostwo świata w ilości kościołów. Wybudować coś dla ludzi choćby place zabaw park czy coś takiego. Na dodatek kler wybuduje kościół za nasze pieniądze a sam sie tam wprowadzi.
0
KK wiedział, kiedy domagać się i zastąpić Fundusz Kościelny!! Przed wyborami Partia Oszustów zrobi wszystko, aby z ambony POmagali w POzytywnym wizerunku.       PO wyborach to i tak przejmie wszystko vatykan....
0
...kto na księdza szczeka, ten się go nie doczeka....
0
A po co on komu?
0
dobrze że nie meczet
0
Trzeba ludzi uświadomić, że budowla świątyni jest własnością Kościoła Kat. czyli Watykanu. I to niezależnie od tego z jakich środków i kto wybudował. W momencie konsekracji jest już własnością państwa Watykan.
0
Zamieniać szkołę na kościół? Po co to komu potrzebne? Mało kościołów jest w Lublinie???
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: