Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Stepaniuk-Kuśmierzak na drugie miejsce a Karpinskiego wywalić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz nie róbcie z p. Beaty takiej męczennicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest,Karpiński won z listy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpiński w Puławach jest skończony - on tylko liczy, że jeszcze nw Lublinie się na nim nie poznali i go popra. A to ten co to mówił "...j z tą Polską wschodnią".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoć dziś wieczorem Premier Kopacz podjęła decyzję że Poseł Karpiński i inne zamieszane w nagrania osoby nie będą startować w jesiennych wyborach parlamentarnych. Jutro ta informacja zostanie podana do publicznej wiadomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gąsior-Marek bukietowa. Kto na nią zagłosuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i tą całą Gąsior też pogonić!Niech "bukietowa" weźmie się za handel kwiatami na murku przy Krakowskim Przedmieściu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj miałem piękny sen Naprawdę piękny sen Wolności moja, śniłem, że Platforma Obywatelska Nie weszła do Sejmu. Anka z Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę, że to cała Platforma powinna dostać wielkiego kopa od społeczeństwa, bo swoim złodziejstwem przebili PZPR!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkańcy lublina to fenomen glupoty.glosują na PO i narzekają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sory taki mamy klimat. idzta do diabla obroncy ubecji i maffi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj miałem piękny sen Naprawdę piękny sen Wolności moja, śniłem, że Platforma Obywatelska Nie weszła do Sejmu. Anka z Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie.
Zmoczyłeś się z tego powodu na prześcieradło ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc obiektywnie to nic to nie zmieni, liderem jest Pani J. Mucha więc później specjalista od "Polski wschodniej". Jest to ewidentne proszenie się o porażkę. No, ale nie mój cyrk i nie moje małpy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śliczna ta Stepaniuk :) Głosowałbym :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platfusy nawzajem się wyrzynają jeszcze przed wyborami. Ryją, podkopują, walczą o numerki na listach .... bo przecież do normalnej roboty (w prywatnej firmie) nie pójdą, bo kto im da 10 - 12 tys. PLN miesięcznie na rękę ? Nikt. Tylko posadki opłacane z pieniędzy podatników zapewnią im takie geszefty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musi być jakaś silna opozycja np: PO .Bo zaczadzony PIS zrobi państwo wyznanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musi być jakaś silna opozycja np: PO .Bo zaczadzony PIS zrobi państwo wyznanie
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platfusy nawzajem się wyrzynają jeszcze przed wyborami. Ryją, podkopują, walczą o numerki na listach .... bo przecież do normalnej roboty (w prywatnej firmie) nie pójdą, bo kto im da 10 - 12 tys. PLN miesięcznie na rękę ? Nikt. Tylko posadki opłacane z pieniędzy podatników zapewnią im takie geszefty   
  Obie ręce lewe, lewusy. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dziadostwo w PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto wykopał Marcinkiewicza, Dorna, Ziobro ?? Pis jeszcze gorszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...