Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie ZGADZAM się na MUCHĘ NA 1-szym miejscu. LIBERUM VETO. Jak tak to głosuje na PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spieprzaj dziadu,nie trzeba nam takich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście pracowałem w jednym ze sztabów przy ostatnich wyborach i wiem, że takie zwłoki decyzyjne działają na wielką niekorzyść. Na szczęście są jeszcze firmy marketingowe jak np wareham.pl , które nawet na ostatnią chwilę potrafią zrobić dobrą kampanię billboardową, no ale mimo wszystko, czas to pieniądz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpiński w Puławach jest skończony - on tylko liczy, że jeszcze nw Lublinie się na nim nie poznali i go popra. A to ten co to mówił "...j z tą Polską wschodnią".
Nie on to powiedział, tylko kogoś zacytował... dlatego skończyć to ja proponuję z takimi gadkami, bo akurat dla Puław zrobił wiele, choćby to że wspierał rozwój Azotów. Nie muszę chyba mówić ilu ludzi ma tam zatrudnienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha na "1" bo: - kompetentna, - wykształcona, - pracowita - mądra - ładna(każdy lubi piękno ) - młoda - niezaściankowa Proszę podać konkurentkę z PIS-u , która przewyższy p. J. Muchę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stepaniuk-Kuśmierzak na drugie miejsce a Karpinskiego wywalić
Może Ciebie wywalić za takie gadanie. Porównaj co zrobili dla Polski i dla Regionu, Kim jest Pani SK? Karpiński jest uznanym w całej Europie Ministrem Skarbu, dobrze wypowiada się nawet o nim opozycja. Bądźmy merytroyczni, albo nie wypowiadjmy się wcale....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest,Karpiński won z listy!!!
  #WON z dyskusji. Karpiński wg mnie powininen dostać nawet 1, za to jak dużo zrobił dla Lubelszczyzny. W porównaniu do reszty kandydatów, jest uważany nawet przez opozycję za świetnego specjalistę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoć dziś wieczorem Premier Kopacz podjęła decyzję że Poseł Karpiński i inne zamieszane w nagrania osoby nie będą startować w jesiennych wyborach parlamentarnych. Jutro ta informacja zostanie podana do publicznej wiadomości.
co za głupie info? to świetny poseł i specjalista mimo wszystko. Jeśli oceniacie medialną nagonkę to serdeczne gratulacje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jest taki znany p. Karpiński to niech go Tuski zabierze do UNII Europejskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden podsłuchany, druga madonna trzeci łapownik POPAPRAŃCY :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#WON z dyskusji. Karpiński wg mnie powininen dostać nawet 1, za to jak dużo zrobił dla Lubelszczyzny. W porównaniu do reszty kandydatów, jest uważany nawet przez opozycję za świetnego specjalistę....
Konkrety proszę.Co takiego zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha na "1" bo: - kompetentna, - wykształcona, - pracowita - mądra - ładna(każdy lubi piękno ) - młoda - niezaściankowa Proszę podać konkurentkę z PIS-u , która przewyższy p. J. Muchę
Dlaczego została odwołana z "ministry sportu"?.Karpiński też nie wytrwał na swoim stanowisku- a co robił, zrobił?.Widać jak p.o. traktuje lubelskie. Potraktuję ich podobnie. Po za tym na tak wysokich stanowiskach (sejm)-uroda powinna być na dalszym miescu.Nie uważam, że jest piękna-przeciętna- u kosmetyczki przesiedziała pewnie kilka godzin i nic to nie dało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosiu pokaż swoją żonę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Lucjana.Odwołana za Madonnę bo zarabiała kasę na utrzymanie stadionu w Warszawie.Podeszła ekonomicznie.Ja też bym nie pogardziła taką kasą.Sport -kultura to bardzo pokrewne dusze i czasami winne iść w parze.,a co może winna iść na mszę??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Lucjana.Odwołana za Madonnę bo zarabiała kasę na utrzymanie stadionu w Warszawie.Podeszła ekonomicznie.Ja też bym nie pogardziła taką kasą.Sport -kultura to bardzo pokrewne dusze i czasami winne iść w parze.,a co może winna iść na mszę??
Dotacja kilku milionów PLN z budżetu państwa na opłacenie komercyjnego wydarzenia rozrywkowego (koncert Madonny) .... to się kwalifikuje do postępowania prokuratorskiego.   Madonna finansowana przez polskich podatników .... kabaret. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dać tej Stapaniuk np. 27 lub 19 miejsce i będzie ok - przecież nie miejsce na liście świadczy o człowieku - skoro jest tak pewna, to niech kandyduje. PS. Jacku Ś i Piotrze S - nie stresuje się tak i nie piszcie tylu bzdur bo się udławicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...