Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TO KŁAMSTWO !!!!!!!!! SYSTEM NIE SZWANKUJE OD KILKU MIESIĘCY ALE DOBRZE DZIAŁA POD KIERUNKIE .......... OCZYWIŚCIE DLA SWOICH :::)) BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ- NAM !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy wiecie, że PARP nie poszedł na "rękę" Biomed Lublin S.A. i nie przedłużył im okresu realizacji projektu. w.bankier.pl/wiadomosc/BIOMED-LUBLIN-WYTWORNIA-SUROWIC-I-SZCZEPIONEK-SA-Informacja-w-sprawie-zlozenia-wnioskow-do-RAPR-o-przedluzenie-terminu-realizacji-inwestycji-w-Mielcu-7293009.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pslowcy wszytko zrojnowali Nic nie chodzi chodzić nie będzie. Ale do błędu się nie przyznają ! a powinni jak EFS poprostu zamówić nowy system u profesjonalistów. Wszytko chodziło dobrze ale PSL zmienił strukturę i zamiast 6 dyrektorów jest teraz 9. Osoby odpowiedzialne za to powinny być rozliczone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogonić chłopków jak najszybciej.To oni są odpowiedzialni za słaby rozwój naszego regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ja ! te wnioski przyniósł mi kierownik.? To nie ja ! te wnioski przyniósł/ła  mi dyrektor.? To nie ja ! te wnioski.............   marszałek ? .. To nie ja ! te wnioski.............  poseł, minister ? itd.itd ,itd....::::)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A PIS potrafi TYLKO (podkreślam TYLKO) komentować. Zróbcie coś dla regionu i się tym pochwalcie bo wytykać to każdy potrafi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A PIS potrafi TYLKO (podkreślam TYLKO) komentować. Zróbcie coś dla regionu i się tym pochwalcie bo wytykać to każdy potrafi!!!
Odpowiem Ci cytatem z klasyka :) "SPI....Ć  DZIADY"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ci którzy liczyli na te dotacje i porobili w zw. z nimi inwestycje dostaną po tyłku, bo tłuki w urzędach nie mogą sobie poradzić z systemem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to g...no nie dzialalo od samewgo poczatku. na SZKOLENIU W URZEDZIE MARSZALKOWSKIM pracownicy sami przyznawali, ze to nie dziala, nie wiedza kiedy wszystko bedzie zrobione i nie potrafili odpowiadac na zadawane pytania. p.s. - to bylo szkolenie z obslugi tego systemu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A PIS potrafi TYLKO (podkreślam TYLKO) komentować. Zróbcie coś dla regionu i się tym pochwalcie bo wytykać to każdy potrafi!!!
Spokojnie-zrobi się przedterminowe wybory samorządowe, odsunie PSL od resztek koryta, które my zostało i nabory ruszą. Z POIiŚ 2014-2020 też poprzedni rząd bujał się do teraz, czyli program jest 2 lata w plecy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A PIS potrafi TYLKO (podkreślam TYLKO) komentować. Zróbcie coś dla regionu i się tym pochwalcie bo wytykać to każdy potrafi!!!
Spokojnie-zrobi się przedterminowe wybory samorządowe, odsunie PSL od resztek koryta, które my zostało i nabory ruszą. Z POIiŚ 2014-2020 też poprzedni rząd bujał się do teraz, czyli program jest 2 lata w plecy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej niech powiedzą który koleś nie zdążył ze złożeniem wniosku..I teraz znaleźli lipny powód żeby wszystko przesunąć w czasie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję dziennikarzom głębiej zająć się tym tematem... To może być mocno interesujące dla opinii publicznej... Ta sprawa śmierdzi na kilometr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...