Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Kradli parapety z kościoła przy Dominikańskiej

Utworzony przez radny, 22 grudnia 2010 r. o 16:15 Powrót do artykułu
"z jednego z kościołów przy ul. Dominikańskiej" - To ile w Lublinie jest kościołów przy Dominikańskiej? To już po zawodówce można jednym z redaktorów DW zostać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szlag mnie trafia, jak czytam takie artykuły ! Starożytny kodeks Hammurabiego przewidywał za cos takiego kare śmierci. Jako ze jesteśmy bardziej cywilizowani /przynajmniej teoretycznie złagodźmy kare i obcinajmy złodziejowi ta parszywa łapę, którą sięgał po cudza własność. Gwarantuje, ze liczba kradzieży drastycznie zmaleje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-ja- napisał:
szlag mnie trafia, jak czytam takie artykuły ! Starożytny kodeks Hammurabiego przewidywał za cos takiego kare śmierci. Jako ze jesteśmy bardziej cywilizowani /przynajmniej teoretycznie złagodźmy kare i obcinajmy złodziejowi ta parszywa łapę, którą sięgał po cudza własność. Gwarantuje, ze liczba kradzieży drastycznie zmaleje
Oj, coś niedouczony jesteś, koleś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie przy Domonikańskiej nie ma żadnego kościoła! A tym bardziej kilku. A kościół dominikanów jest przy Złotej. Niestety redaktor sie nie spisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli chodzi o "niedoduczenie" to w tym przypadku to okreslenie lepiej pasuje do Ciebie. Poczytaj troche - zapewniam, to nie boli Informacji na ten temat jest wiele...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...