Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Ksiądz choruje, a sąd czeka. Obrońca chciał umorzenia sprawy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 września 2016 o 19:28 Powrót do artykułu
Dawno już powinna być decyzja personalna Metropolity.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
szukaj na fb: kz nszz solidarnosc organistów (z do-PiS-kiem: 2; 3; 4; 5; 6 i 7 ) Resztę obejmije PiS – lamowska CENZURA!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No cóż WSTYDU SIĘ NAJADŁ, to i zachorował jak KURIA JEGO MAĆ, ha ha ha ... Nie tak dawno jak się w Łopiennksięzulek wstydu najadł to się SPALIŁ o, że nie ze wstydu, a na Cmentarzu. Ciekawe jakie Cuda tem będzie wyprawiał hi hi hi 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
decyzja metropolity .... ułaskawić !!! choroba zawodowa !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
...donosiciel nie ucierpiał chyba w żaden sposób, jeśli był w stanie donieść na duchownego! Sąd nie ma żadnych podstaw do oskarżenia chociażby z powodu niezaistnienia konkretnej szkody. Po co więc wypisywać o takim drobnym incydencie, jeśli sama Kuria Biskupia może to załatwić we własnym zakresie? Nienawiść do Kościoła zaczyna przybierać na sile i antypolskie elementy poczuły się kompletnie bezkarne. Czyżby nie nadszedł najwyższy czas, aby polskie służby bliżej przyjrzały się wszystkim hajterom?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
patriotka... napisał:
...donosiciel nie ucierpiał chyba w żaden sposób, jeśli był w stanie donieść na duchownego! Sąd  nie ma żadnych podstaw do oskarżenia chociażby z powodu niezaistnienia konkretnej szkody. Po co więc wypisywać o takim drobnym incydencie, jeśli sama Kuria Biskupia może to załatwić we własnym zakresie? Nienawiść do Kościoła zaczyna przybierać na sile i antypolskie elementy poczuły się kompletnie bezkarne. Czyżby nie nadszedł najwyższy czas, aby polskie służby bliżej przyjrzały się wszystkim hajterom? Ty nie jesteś patriotka. Ty jesteś idiotka
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Różnie można oceniać śp. Abp Józefa, ale On w tej sytuacji wiedziałby co należy uczynić!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kapłan powinien świecić przykładem. Jeśli jest niewinny, nie powinien unikać kontaktu z wymiarem sprawiedliwości, Jeśli ma coś na sumieniu to również powinien przyjąć to na barki. Za swoje czyny niewłaściwe czyny trzeba ponieść konsekwencje. Każdy popełnia błędy, jednak nie każdy potrafi przyznać się do nich. Księża ciągle nas pouczają co wolno, a co nie, jak należy postępować. Jakim to trzeba być porządnym chrześcijaninem. Szkoda, że tych standardów swojej nauki nie realizują we własnym życiu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Głupio skazać osobę duchowną,jak się łazi do kościoła i jak tu spojrzeć mu w oczy przez kratę w konfesjonale.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
patriotka... napisał:
...donosiciel nie ucierpiał chyba w żaden sposób, jeśli był w stanie donieść na duchownego! Sąd  nie ma żadnych podstaw do oskarżenia chociażby z powodu niezaistnienia konkretnej szkody. Po co więc wypisywać o takim drobnym incydencie, jeśli sama Kuria Biskupia może to załatwić we własnym zakresie? Nienawiść do Kościoła zaczyna przybierać na sile i antypolskie elementy poczuły się kompletnie bezkarne. Czyżby nie nadszedł najwyższy czas, aby polskie służby bliżej przyjrzały się wszystkim hajterom?
"chociażby z powodu niezaistnienia konkretnej szkody" - karalność za jazdę po pijaku nie jest uwarunkowana zaistnieniem jakiejkolwiek szkody. A ten gość to nie donosiciel tylko odpowiedzialny człowiek, który ma wyobraźnię i jest odpowiedzialny za siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Kompletnie inaczej niż Ty. Rozumku życzę...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zamknąć pijaczynę (sankcja),a na rozprawy doprowadzać z aresztu.Tam też są lekarze i potrafią zadbać o zdrówko moczymordy-księdza-szofera
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: