Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Skarbnik partyjny też jest doceniany należycie, więc i w biznesie samorządowym należy docenić tę funkcję, he he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo Żuk został prezydentem nie po to by brać pieniądze i odliczać dni do kolejnej wypłaty(jak Pruszkowski z PiS) tylko po to żeby coś faktycznie zmienić. Takiego gospodarza życzę wszystkim miastom w Polsce - nie polityka a prawdziwego GOSPODARZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez komentarza.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile zarabia wójt czy burmistrz z byle grajdoła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk tyle robi dla miasta że dałbym mu 3x tyle co aktualnie zarabia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego nagrody, 1tki, premie i dodatki uznaniowe, bilety, talony, balony. To się w głowie nie mieści ile ta klika kradnie z naszych podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk - popieram jego zarobki .... Takiego Prezydenta ze świeczka szukać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepszy prezydent Lublina w historii miasta, miejmy nadzieję, że jeszcze porządzi ........ tak co najmniej ze 3 kadencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo Żuk został prezydentem nie po to by brać pieniądze i odliczać dni do kolejnej wypłaty(jak Pruszkowski z PiS) tylko po to żeby coś faktycznie zmienić. Takiego gospodarza życzę wszystkim miastom w Polsce - nie polityka a prawdziwego GOSPODARZA.
  AMEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie. Działa to niech zarabia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I BARDZO DOBRZE! PRACUJĄ TO NIECH ZARABIAJĄ - skończą pracować i będą siedzieć pierdzieć w stołek to wylecą jak Pruszkowski z PIS. Nie ważne jaka frakcja polityczna - liczą się LUDZIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darmozjad Pruszkowski siedzi w TBS i też zarabia więcej niż Żuk. Co gorsza nie można mu obniżyć pensji bo na to musi być zgoda sejmiku województwa a tam same Pisiory...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego nagrody, 1tki, premie i dodatki uznaniowe, bilety, talony, balony. To się w głowie nie mieści ile ta klika kradnie z naszych podatków.
Do tego darmowy parking za Ratuszem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to się robi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuczek to kozak nad kozakami i jestem autentycznie dumny z tego, że to na niego dwukrotnie oddawałem głos :))))))))))))))))))))))) Miasto się rozwija w takim tempie, że prezydenci innych miast tylko patrzą z zazdrością i rozkładają bezradnie ręce :))))))))))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez komentarza.....
Nigdy nikomu nie należy zazdrościć pieniędzy !!! Świat to dżungla,  w której jeden rodzi się lwem, a drugi antylopą ...Chociaż filozofie religijne mówią ,że wszyscy są lwami lub antylopami...Jednak trzeba mieć swój rozum !!! Bo religie są po to,  by tym , którzy są antylopami wmówić , że po śmierci będą lwami...;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wstyd że prezydent Żuk zarabia prawie najmniej ze całego grona a najwięcej odpowiada za decyzje Ratusza. Wg mnie powinien zarabiać wyraźnie wiecej np. 20.000 zł. Reszta towarzystwa stażowego pewnie nazbierała i stad te kwoty. Ale że ten najmłodszy tyle zarabia? To jest już ciekawe, bo na przemączonego raczej nie wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przecież solidaruchy tego chciały by był pełny kapitalizm ,no to jest !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam ze Prezydent powinien zarabiać więcej! Jest świetny na swoim stanowisku! Jestem dumna ze jest prezydentem naszego miasta. Ale co do Komorskiego to jakaś kpina! Zero odpowiedzialności, wszystko co robi opiera na układzikach i kolesiostwie. Zero wiedzy i doświadczenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę, że ten młodzian Komorski ma więcej zapału do pracy niż niejeden Pisowiec. Żuk dobrze rządzi i niech sam sobie dobiera ludzi wedle uznania. Mnie tam ziębi czy wiceprezydentem jest młodzian czy staruszek, najważniejsze są efekty czyli to jak miasto się rozwija. A to przedostanie miejsce prezydenta na liście płac tylko potwierdza, że mamy właściwego człowieka na właściwym miejscu. Niespragnionego władzy i pieniędzy tylko próbującego wyciągnąć lubelski grajdoł z marazmu, jaki targał nim przez kilkanaście lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...