Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jacy ludzie są porąbani,oddać kase znalezioną,ja bym się cieszył jak małe dziecko i dobrze je wykorzystał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz na każdym rogu kamera nawet niemożna kasy znalezionej sobie pozostawić. Bo potem większy problem niż tej kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są jeszcze uczciwi ludzie na tym świecie, choć dla tego wyżej na pewno zwą się "frajerami"... Brawo dla tej Pani!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ree napisał:
Jacy ludzie są porąbani,oddać kase znalezioną,ja bym się cieszył jak małe dziecko i dobrze je wykorzystał.
Na szczescie nie mysla jak Ty. Sa jeszcze ludzie, dla ktorych "honor" i "uczciwosc" sa wazne. Brawo dla Tej Pani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cogito napisał:
Na szczescie nie mysla jak Ty. Sa jeszcze ludzie, dla ktorych "honor" i "uczciwosc" sa wazne. Brawo dla Tej Pani.
Na szczescie nie wszyscy mysla jak Ty. Sa jeszcze ludzie, dla ktorych slowa "honor" i "uczciwosc" sa wazne. Brawo dla Tej Pani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy Ty cieszyłbyś się tak samo jak byś zgubił dużo kasy i ktoś by ją sobie wykorzystał tak jak Ty piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROPONUJĘ PODAĆ IMIĘ I NAZWISKO TEJ PANI DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI, MOŻE KTÓRAŚ Z PARTII POLITYCZNYCH ZECHCE MIEĆ CHOĆ JEDNEGO UCZCIWEGO CZŁONKA I WYSTAWI TĘ PANIĄ NA PIERWSZYM MIEJSCU NA LIŚCIE WYBORCZEJ DO SEJMU, WTEDY I PARLAMENT BY SIĘ WZBOGACIŁ O JEDNĄ UCZCIWĄ OSOBĘ A CO ZA TYM IDZIE KTÓRYŚ SEJMOWY PASOŻYT BY WYPADŁ Z LOŻY- MYŚLĘ ŻE NA MUCHĘ BY WYPADŁO!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
PROPONUJĘ PODAĆ IMIĘ I NAZWISKO TEJ PANI DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI, MOŻE KTÓRAŚ Z PARTII POLITYCZNYCH ZECHCE MIEĆ CHOĆ JEDNEGO UCZCIWEGO CZŁONKA I WYSTAWI TĘ PANIĄ NA PIERWSZYM MIEJSCU NA LIŚCIE WYBORCZEJ DO SEJMU, WTEDY I PARLAMENT BY SIĘ WZBOGACIŁ O JEDNĄ UCZCIWĄ OSOBĘ A CO ZA TYM IDZIE KTÓRYŚ SEJMOWY PASOŻYT BY WYPADŁ Z LOŻY- MYŚLĘ ŻE NA MUCHĘ BY WYPADŁO!!!!
ale "jedna jaskółka wiosny nie czyni" - znasz to przysłowie, a ta Pani jakby weszła do tej bandy to by było jak z kolejnym przysłowiem "jak się wejdzie miedzy wrony to się kracze jak i one"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...