Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jacy ludzie są porąbani,oddać kase znalezioną,ja bym się cieszył jak małe dziecko i dobrze je wykorzystał.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Teraz na każdym rogu kamera nawet niemożna kasy znalezionej sobie pozostawić. Bo potem większy problem niż tej kasy.
0
Są jeszcze uczciwi ludzie na tym świecie, choć dla tego wyżej na pewno zwą się "frajerami"... Brawo dla tej Pani!
0
ree napisał:
Jacy ludzie są porąbani,oddać kase znalezioną,ja bym się cieszył jak małe dziecko i dobrze je wykorzystał.
Na szczescie nie mysla jak Ty. Sa jeszcze ludzie, dla ktorych "honor" i "uczciwosc" sa wazne. Brawo dla Tej Pani.
0
Cogito napisał:
Na szczescie nie mysla jak Ty. Sa jeszcze ludzie, dla ktorych "honor" i "uczciwosc" sa wazne. Brawo dla Tej Pani.
Na szczescie nie wszyscy mysla jak Ty. Sa jeszcze ludzie, dla ktorych slowa "honor" i "uczciwosc" sa wazne. Brawo dla Tej Pani.
0
Ciekawe czy Ty cieszyłbyś się tak samo jak byś zgubił dużo kasy i ktoś by ją sobie wykorzystał tak jak Ty piszesz.
0
PROPONUJĘ PODAĆ IMIĘ I NAZWISKO TEJ PANI DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI, MOŻE KTÓRAŚ Z PARTII POLITYCZNYCH ZECHCE MIEĆ CHOĆ JEDNEGO UCZCIWEGO CZŁONKA I WYSTAWI TĘ PANIĄ NA PIERWSZYM MIEJSCU NA LIŚCIE WYBORCZEJ DO SEJMU, WTEDY I PARLAMENT BY SIĘ WZBOGACIŁ O JEDNĄ UCZCIWĄ OSOBĘ A CO ZA TYM IDZIE KTÓRYŚ SEJMOWY PASOŻYT BY WYPADŁ Z LOŻY- MYŚLĘ ŻE NA MUCHĘ BY WYPADŁO!!!!
0
Tomasz napisał:
PROPONUJĘ PODAĆ IMIĘ I NAZWISKO TEJ PANI DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI, MOŻE KTÓRAŚ Z PARTII POLITYCZNYCH ZECHCE MIEĆ CHOĆ JEDNEGO UCZCIWEGO CZŁONKA I WYSTAWI TĘ PANIĄ NA PIERWSZYM MIEJSCU NA LIŚCIE WYBORCZEJ DO SEJMU, WTEDY I PARLAMENT BY SIĘ WZBOGACIŁ O JEDNĄ UCZCIWĄ OSOBĘ A CO ZA TYM IDZIE KTÓRYŚ SEJMOWY PASOŻYT BY WYPADŁ Z LOŻY- MYŚLĘ ŻE NA MUCHĘ BY WYPADŁO!!!!
ale "jedna jaskółka wiosny nie czyni" - znasz to przysłowie, a ta Pani jakby weszła do tej bandy to by było jak z kolejnym przysłowiem "jak się wejdzie miedzy wrony to się kracze jak i one"
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: