Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin kupi nowe autobusy: Mercedesy citaro i autosany

Utworzony przez lublin kiedys, 11 lutego 2011 r. o 14:46 Powrót do artykułu
czyli autosan bedzie zapewne wiecej w naprawie skoro to nowa niesprawdzona maszyna tylko kto za to odpowie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale cisza. żadnych ekspertów, żadnych znawców. czemu jeszcze nikt nie napisał, że drogo, że nie potrzebna klimatyzacja, że i tak dziurawe drogi, że to rok wyborczy, że to taka kiełbasa na ciemny lud. jakoś się wieczni narzekacze nie staracie, a ja Wam powiem, że dobrze że rozstrzygnięte jest wszystko. fajnie, że to będą nasze polskie Autosany i kilka niemieckich mercedesów. fajnie, że obyło się bez kłótni i szukania kasy. nowe autobusy to podstawa komunikacji. tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublin kiedys napisał:
czyli autosan bedzie zapewne wiecej w naprawie skoro to nowa niesprawdzona maszyna tylko kto za to odpowie...
myślałem, że będę pierwszy swoim postem ale widać już jakaś maruda na forum się znalazła. idź chłopie i nic po sobie nie zostawiaj. takiemu jak Ty to zawsze będzie źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPER.ŻE WYGRAŁ AUTOSAN. Szkoda tylko, że nie będzie przegubowych Solarisów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mojemu przedmówcy odpowiem że nie ma przegubowych solarisów. Solaris Urbion 18 to autobus taki jak Neoplan i jeździ takich chyba dwa po naszym mieście. Ja sie ciesze, że nie ma solarisów. Siedzenia są w nich twarde... Najlepiej mi sie podróżuje mercedesami ciekawe jak sie spiszą Autosany, ale ładnie wyglądają. I będzie w końcu klimatyzacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mojemu przedmówcy odpowiem że nie ma przegubowych solarisów. Solaris Urbion 18 to autobus taki jak Neoplan i jeździ takich chyba dwa po naszym mieście. Ja sie ciesze, że nie ma solarisów. Siedzenia są w nich twarde... Najlepiej mi sie podróżuje mercedesami ciekawe jak sie spiszą Autosany, ale ładnie wyglądają. I będzie w końcu klimatyzacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chce nic mówić ale ten autosan ma duży czarny pasek z przodu a pomiędzy nim a szybą jeszcze karoserie, w naszym Lubelskim malowaniu będzie to wyglądać beznadziejnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę oznajmić wielkim znawcom autosana, że te autobusy mają niemal wszystkie podzespoły sprowadzane od czołowych producentów z tej branży. Są jedynie składane w Polsce. To dobry autobus, niedawno po premierze. Cieszę się, że coś zmienia się na dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuba napisał:
Mojemu przedmówcy odpowiem że nie ma przegubowych solarisów. Solaris Urbion 18 to autobus taki jak Neoplan i jeździ takich chyba dwa po naszym mieście. Ja sie ciesze, że nie ma solarisów. Siedzenia są w nich twarde... Najlepiej mi sie podróżuje mercedesami ciekawe jak sie spiszą Autosany, ale ładnie wyglądają. I będzie w końcu klimatyzacja
Deskorolka to Urbino 15. Urbino 18 to przegubowiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bedd napisał:
nie chce nic mówić ale ten autosan ma duży czarny pasek z przodu a pomiędzy nim a szybą jeszcze karoserie, w naszym Lubelskim malowaniu będzie to wyglądać beznadziejnie [/quote] W lubelskim malowaniu ów pasek równie dobrze może pozostać czarny. [quote name='michalbn' timestamp='1297438261' post='436301'] Chcę oznajmić wielkim znawcom autosana, że te autobusy mają niemal wszystkie podzespoły sprowadzane od czołowych producentów z tej branży. Są jedynie składane w Polsce. To dobry autobus, niedawno po premierze. Cieszę się, że coś zmienia się na dobre.
Podobnie robią wszystkie firmy, w tym Solaris, skrzyń biegów nie robią nawet MAN i Mercedes - kupują je u światowych potentatów (VOITH Turbo lub ZF).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.youtube.com/watch?v=lRDNnvrgh_Q[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sanocka Fabryka Autobusów "Autosan" (1958-1991) Po zakończeniu produkcji Starów N52 uruchomiono produkcję autobusów pod marką San H01 o samonośnej konstrukcji nadwozia (wręgowo-powłokowej). Jednocześnie firma otrzymała nową nazwę "Sanocka Fabryka Autobusów" (Autosan). Początkowo autobusy były napędzane silnikami benzynowymi. Dopiero w 1962 roku model San H27 otrzymał silnik wysokoprężny z FSC Star. W 1961 roku rozpoczęto produkcję modelu San H25. W 1966 roku uruchomiono produkcję modelu San H100 z nadwoziem o konstrukcji ramowej. Po ukończeniu w 1955 r. studiów artystycznych Zdzisław Beksiński, potomek założyciela fabryki, przez kilka lat pracował w studiu projektowym fabryki jako stylista, choć wówczas określano ten etat jako "plastyk". Brał udział w projektowaniu kilku nowatorskich prototypów autobusów... http://pl.wikipedia.org/wiki/Autosan#Sanocka_Fabryka_Autobus.C3.B3w_.22Autosan.22_.281958-1991.29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.sztuka.gallery-art.pl/images1/news37.jpg http://static2.blip.pl/user_generated/update_pictures/1527347.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuba napisał:
Mojemu przedmówcy odpowiem że nie ma przegubowych solarisów. Solaris Urbion 18 to autobus taki jak Neoplan i jeździ takich chyba dwa po naszym mieście. Ja sie ciesze, że nie ma solarisów. Siedzenia są w nich twarde... Najlepiej mi sie podróżuje mercedesami ciekawe jak sie spiszą Autosany, ale ładnie wyglądają. I będzie w końcu klimatyzacja
SU 18 mieliśmy w Lublinie jedno, to na CNG, ale już od dawna w Radomiu jeździ. Niemniej jednak - osobiście kibicuję Autosanowi, mam nadzieję, że się przyłożą do tej dostawy, to jednak pierwszy poważny wygrany przetarg dla nich, albo sobie drzwi na rynek otworzą, albo zupełnie zamkną, jeżeli skopią jakość pojazdów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki to jest ohydny autobus( Autosan) no po prostu brak słów...powinni w przetargach robić rubrykę "Wygląd" i moze wtedy by takich bubli nie sprzedawali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znacie się na sztuce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy z was to tłuki i wiejska hołota. Wolą jechać złomiastym VW lub nówką, ale krajowym produktem. A potem płaczą, że pracy nie ma, perspektyw nie ma. Jak ci źle w Polsce to won do państwa, które nic nie produkuje (Afganistan na przykład). A potem taka tempota zazdrości innym nacjom, że sie bogacą. Polski produkt, to: praca, emerytura, podatki dla państwa, a tym samym dobre szkolnictwo, opieka zdrowotna, bezpieczeństwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Białorusini katolicy napisał:
[media]http://www.youtube.com/watch?v=Cmid0No0bpw[/media]
[media]http://www.youtube.com/watch?v=jfasE8l2uCU&feature=related[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Resort Skarbu Państwa sprzedaje PKS w Przemyślu http://forum.nowiny24.pl/resort-skarbu-panstwa-sprzedaje-pks-w-przemyslu-t43710/page__gopid__321053#entry321053
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem to wszystkie testowe autosany miały poważne awarie w czasie testów. Dziwię się że zostały kupione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...