Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Likwidują gimnazja. Reforma edukacji staje się faktem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 grudnia 2016 r. o 21:18 Powrót do artykułu
Polska zapłaci za tą pseudoreformę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pseudo reformą to jest Twój komentarz. Zwolennikiem pis nie jestem ale to jest jedna z najmądrzejszych ich decyzji. Gimnazja to była głupota od samego początku. Powtórka klas 4-6 z niewielkim rozszerzeniem programu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze ,hore gimnazja znikną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda gimnazjum 9 . to jedna z najlepszych szkół w mieście. Moi synowie do niej chodzili i byłam bardzo zadowolona. Może jak się połączą z SP 7 to będzie jakiś sens, bo jako samodzielny ogólniak to padnie. Część ogólniaków w Lublinie błaga na kolanach żeby ktoś do nich przyszedł, a próg przyjęcia to np. 38 punktów. Zamiast likwidować gimnazja to zlikwidowali by tego typu licea dla idiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak na Lipową przenieść Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości z ulicy Chopina. Wydaje mi się, że szkoła miałaby lepsze warunki lokalowe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas wyjeżdżać, bo i granice pozamykają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
I bardzo dobrze ,hore gimnazja znikną
  Jeśli w gimnazjum nauczyli cię takiej pisowni, to rzeczywiście jest to przejaw CHOROBY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gimnazja zaorać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gimnazjum nr 9 niestety w ostatnich latach bardzo podupadło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ogół o gimnazjach źle się wypowiadają ludzie , którzy nie mieli w nich dzieci. Jakieś babcie które się naoglądają programów typu "szkoła" itp. Ja nie słyszałam, żeby jakiś rodzic źle mówił o gimnazjum do którego chodzi jego dziecko. W zasadzie wszyscy byli zadowoleni, ja też. Uważam , że PIS przejedzie się na tej reformie i wściekłych rodzicach . Dzieci tylko szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gimnazjum nr 9 podupadło? Kiedy? Sprawdź sobie wyniki testów. Cały czas w czołówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gimnazjum nr 9 niestety w ostatnich latach bardzo podupadło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gimnazjum nr 9 niestety w ostatnich latach bardzo podupadło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gimnazja zaorać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość znaczna chce wygaszania gimnazjów i powrotu do systemu edukacji 8 lat SP i 4 lata LO oraz 5 letniego technikum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba odbudowywać średnie szkolnictwo zawodowe i to na poważnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niestety liczba dzieci w ostatnich latach drastycznie spadła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda dzieci. Gimazjum nr 9 świetne i super nauczyciele, mam nadzieję że połączą się z równie dobrą szkoła. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że przeciw gimnazjom wypowiadają się osoby które nie mają z nimi nic wspólnego. Prawda jest taka, że są złe gimnazja, dobre i bardzo dobre. Dokładnie ten sam podział będzie dotyczył szkół podstawowych. W proponowanej reformie najgorsze jest to, że nie proponuje żadnej merytorycznej zmiany (patrz siatki godzin i podstawy programowe). Dalej po macoszemu traktuje się przedmioty przyrodnicze (nie ma żadnej wartości dodanej). Bez wątpienia należy wzmocnić szkolnictwo zawodowe, ale przecież nie chodzi o to by wykształcić bezmyślnych pracowników, wykonujących najprostsze czynności. Proponowana reforma skuci o rok kształcenie ogólne. Spwoduje elitarność kształcenia średniego i wyższego. Napewno nie podniesie to ogólnego wykształcenia Polaków (chyba, że o to chodzi). No i jeszcze jedno te zmiany przede wszystkim są robione na zmówienie polityczne, bez konsultacji, w wielkim pośpiechu. Nie takie zachowanie było przedstawianie w kampanii wyborczej. Bardzo się zawiodłem na obecnych władzach oświatowych i całej ekipie rządzącej. Trudno taki los sami sobie zgotowaliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda dzieci. Gimnazjum nr 9 przyzwoite, mam nadzieję że połączą się z równie dobrą szkoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...