Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zauważyłem pewną prawidłowość - jeśli jakiś artykuł w DzW jest niewygodny, w niekorzystnym świetle przedstawia obecne władze, to robi się z niego płatny artykuł premium.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dla tego zgorszonego pismaka,obiekt wykonany samodzielnie rękami rowerzystów pasjonatów,praktycznie bez pomocy miasta nie jest jeszcze gotowy,a chłopcy nie chcą powielic błędu z Janowskiej.Zamiast narzekac trzeba spóbowac im pomóc
0
Zauważyłem pewną prawidłowość - jeśli jakiś artykuł w DzW jest niewygodny, w niekorzystnym świetle przedstawia obecne władze, to robi się z niego płatny artykuł premium.
Po zarejestrowaniu się można przeczytać za darmo. Inną opcją jest zakup papierowego sobotniego wydania Dziennika Wschodniego, gdzie artykuł jest dostępny. Pozdrawiam 
Ostatnio edytowany 29 sierpnia 2015 o 15:23
0
Straszydło to ma być na Wiejskiej. ;)
0
Straszydło to ma być na Wiejskiej. ;)
Strachy na lachy. :) Na Brzozowej same pikne kobitki. ;)
0
Syf i szpetote to u wladz macie, w meiscie, mosirze....
0
Płatne :-(
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: