Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Miał w mieszkaniu 3 kilogramy marihuany (wideo)

Utworzony przez ANTY DZIENNIK, 12 kwietnia 2011 r. o 09:24 Powrót do artykułu
ZARAZ NAPISZECIE , ŻE KIBOL SPOWODOWAŁ STŁUCZKĘ - ŻAŁOSNA GAZECINA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wy pismaki jestescie. tak piszecie bez pojecia ze to baja. Jeszcze ten tekst ze jest kibolem i prawdopodobnie za kase z dillerki organizuje pseudokibicowskie wyjazdy to mnie rozlozuyl na lopatki. A koles perwnie w momencie zatrzymania mial stara koszulke motoru w ktorej chodzi po domu i wielkie mi halo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieprzone lubelskie gazecinki , gdyby nie kibice nie mieli by o czym pisać i by splajtowały,a tak kilka razy w tygodniu skrobną jakąś w połowie wymyśloną historyjkę i kasa jest. Szkoda słów na ten bajzel. WSZYSCY NA MECZ W ŚRODĘ !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz skonczcie z tymi kibicami bo sie juz czytac niechce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pseudo artykuł napisany przez pseudo dziennikarzy na rozkaz policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Niewykluczone, że zyski ze sprzedaży narkotyków mężczyzna mógł lokować w organizowanie wyjazdów grup pseudokibiców – dodaje mł. insp. Wójtowicz." To zdanie było chyba dodawana na zasadzie kopiuj-wklej z kilku poprzednich artykułów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajmijcie sie lepiej tym brodatym starym dewiantem co siedzi w kfc i mc donaldzie i usmiecha sie do mlodych chłopców ,wczoraj widzialem go w ostatnim kursie 42 z czubów na czechów wysiadał przy lesie na północnej,jak tacy ludzie mogą chodzić po ziemi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k napisał:
zajmijcie sie lepiej tym brodatym starym dewiantem co siedzi w kfc i mc donaldzie i usmiecha sie do mlodych chłopców ,wczoraj widzialem go w ostatnim kursie 42 z czubów na czechów wysiadał przy lesie na północnej,jak tacy ludzie mogą chodzić po ziemi
a kto to taki? daj publicznie namiary, moze stanie sie dzis wieczorem celem DW, bo widac tematy im slabna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to pewnie Waluś Waligrucha z domu Siurdaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie prowadzil tez liczne domy publiczne z ktorych to panie towarzyszyly w wyprawach pseudokibicow 3 sie ziomek i do szybkiego zobaczenia chwdP dla scierwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za maryske szkoda goscia gdyby to byly narkotyki to rozumiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja slyszalem z wiarygodnego zrodla, ze pieniadze ze sprzedazy srodkow odurzajacych w postaci suszu konopii indyjskiej mialy byc przeznaczone na bojowkarzy Ruchu Wyzwolenia Fajsławic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie markiewicz to jest artykuł? to jest dno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niepruc sie spoleczniaki.jp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli kibic to kibol, to jak nazwać dziennikarza, który pisze takie teksy? Moja propozycja: dziennikol - dziennikarz piszący o kibolach i maryśce do "bulu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO SIE CZEPIACIE KIBOLA, MIAL MALE ILOSCI I NA SWOJE POTRZEBY.-prawo tego teraz nie zabrania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
240 tyś hahahah.Bo miał koszulke motoru ta kupywał limuzyny chłopakom i autobusy na wyjazdy hahaha Pan wójtowicz może dostał trabanta_
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha , pismaki wyobraźnia was ponosi ja wiem ze nie macie pojecia o czym piszecie , i opieracie sie na propagandzie , ale przesadziliscie z tymi 240 tys......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Szmatławiec Wschodni] Jedną z zatrzymanych osób jest 24-letni Tomasz P., który jest jednym z pseudokibiców lubelskiej drużyny piłkarskiej. - Niewykluczone, że zyski ze sprzedaży narkotyków mężczyzna mógł lokować w organizowanie wyjazdów grup pseudokibiców – dodaje mł. insp. Wójtowicz. [/quote] Pod artykułem w pseudogazecie "Szmatławiec Wschodni" podpisał się pseudodziennikarz Jakub Markiewicz. Informacje uzyskał od pseudopolicjanta mł. pseudoinsp. Wójtowicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...