Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin miastem galerii handlowych. Metr powierzchni handlowej na mieszkańca

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 marca 2017 o 07:07 Powrót do artykułu
jest i powód do dumy...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
piszecie o takich bzdetach. dlaczego nie napisaliście o pomylonych zwłokach w zakładzie pogrzebowym? Co to za zmowa? Piszcie jeszcze jak WP o bardzo interesujących promocjach w biedronce. Żenada!!!
0
Brawo unia! Jesteśmy tylko rynkiem zbytu. To jest powód do dumy. Z tego handlu utrzymuje się zagranica. Żeby mieć pieniądze trzeba zarabiać w innej dziedzinie, np w przemyśle - tam pensje są wyższe. Neokolonia. Były minister d/s prywatyzacji i poprzednie rządy mogą być dumne.
0
Wszyscy tylko narzekają nie widzą tego że dzięki tym marketom mamy miejsca pracy.
0
one coś produkują ?
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Wszyscy tylko narzekają nie widzą tego że  dzięki tym marketom mamy miejsca pracy.----. Pracujesz w markecie?. Jesteś zadowolna/ny-pochwal się ile zarabiasz?. Podatki z tych markietów gdzie płyną?. Podatek płacony w Polsce wraca do mieszkańców.
0
To są maszynki do wyprowadzania pieniędzy z kraju. Niektórzy się cieszą, że tam pracują nie rozumiejąc tego mechanizmu.
0
Napiszcie coś o starej "Galerii Centrum" (PEDET). Podobno ktoś to kupił, miał wyburzać i na tym miejscu stawiać nową wielką galerię handlową. Zapał ostygł ?
0
Podziękowania dla ekipy Pruszkowskiego. To dzięki niemu i radnym którzy go popierali mamy te wszystkie galerie.
0
Podziękowania dla ekipy Pruszkowskiego. To dzięki niemu i radnym którzy go popierali mamy te wszystkie galerie.
0
Zamknijcie się narzekacze. Przynajmniej jest gdzie z dziećmi pójść w niedzielę, a nie tylko przed telewizorem pi erdzieć w kanape.
0
A pozniej się dziwić, że szczyt ambicja w Lublinie to praca a galerii za marne gorszę.
0
Najbiedniejszy region a najwięcej tych Galeryi. Nie kumam. Whats up.
0
Zamknijcie się narzekacze. Przynajmniej jest gdzie z dziećmi pójść w niedzielę, a nie tylko przed telewizorem pi erdzieć w kanape.
jeśli to jest szczyt Twoich możliwości to gratuluję .. to już inaczej nie moża spędzać czasu z dziećmi tylko chodzić po galeriach.Nie chcę aby moje miast bylo postrzegane jako jedna wielka galeria handlowa zdecydowanie wyburzyłabym wiekszość nikomu to nie jest potrzebne poza tym ludzie wcale tam nie kupują większość chodzi do taniej odzieży 
0
jak za każdy market dostaje się w łapę to nie dziwne, że zgoda za zgodą na budowę, to samo dotyczy wszystkiego co się tu dzieje. a głupi ludzie głosują na złodziei.
0
Lublin - tanio sprzedam
0
Wiwat Krzysztof kredyt zuk prezydent wszystkich deweloperów to za niego i wasilewskiego śpiącego powstało większość galerii !!!!! Ale by żyło siena lepiej nam Po i PSL bo h...j z ta Polska wschodnia !!!
0
To jest "sztuka" w wydaniu Lublina! - miasto galerii. Kiedy z wycieczką spod Lublina byłem w Budapeszcie i powiedziałem, że po zwiedzaniu Placu Bohaterów i parku Varosliget, spotykamy się przy galerii (miejscu ekspozycji dzieł sztuki), jedna z uczestniczek była oburzona, że obiecywałem zwiedzanie galerii handlowej, a nie dotrzymałem słowa. Wielu turystów ma głównie takie potrzeby "kultury". Fenomenem "kulturowym" jest, że ludzie nie wytwarzają dóbr materialnych, a mają pieniądze na ich zakup. Wojciech Górski.
0
Haha a napisał:
Wiwat Krzysztof kredyt zuk prezydent wszystkich deweloperów to za niego i wasilewskiego śpiącego powstało większość galerii !!!!! Ale by żyło siena lepiej nam Po i PSL bo h...j z ta Polska wschodnia !!!
niezła propaganda, tylko jedna mała prośba - może pochwal się pisowski trollu za kogo były uchwalane miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego, pozwalające budować galerie w całym mieście? skąd u twojego wodza Andrzeja Pruszkowskiego przydomek "Tesco"? wszyscy wiedzą, że to on wraz z grupką radnych tak uchwalał plany i tak wydawał pozwolenia na budowę, że mamy teraz galerie na galerii i market na markecie
0
zgadza się, takich oto PiS załatwił inwestorów dla miasta
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: