Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wstyd mi ze dozyłam chwili kiedy Polacy nie chcą kościoła - mam 45 lat wykształcenie wyższe
Nie chcą któregoś z kolei kościoła. Bo chcą w zamian szkołę, żłobek i przedszkole. Nie wiem, jakie studia kończyłaś, ale wiekiem się nie chwal, po pieprzysz jak dwudziestoletni pseudonarodowiec,który jeszcze mleko ma pod nosem i nie wie o co walczy. Jak chcesz dobrze zrobić kościołowi to idź i zrób dobrze proboszczowi, a normalnym ludziom daj żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwi Polacy wiedza doskonale skąd brać inspiracje do walki z lewackim robactwem. Pokazaliśmy w wyborach! Tysiąc lat minie zanim liberalno-lewacko-niemiecko-żydowska opcja wróci do władzy, jeśli w ogole wróci. Czas na reformowanie kraju, na wzbogacanie ojczyzny i naprawę moralną. Kosciol zawsze był i pozostanie z uczciwymi i godnymi szacunku ludźmi. Takich, co ubliżają Panu bogu powinno się spisywać do kartoteki, żeby moc kontrolować wrogów ojczyzny chrześcijańskiej!
  Nie tysiąc tylko cztery, a i co do tego mam wątpliwości. Raczej nastąpi to szybciej. Po pierwsze PiS nie ma ludziom nic do zaoferowania poza Smoleńskiem i prywatną zemstą człowieka, który cierpi na zespół stresu pourazowego, a po drugie opcja, o której mówisz jest dużo silniejsza i bardziej bezwzględna. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwi Polacy wiedza doskonale skąd brać inspiracje do walki z lewackim robactwem. Pokazaliśmy w wyborach! Tysiąc lat minie zanim liberalno-lewacko-niemiecko-żydowska opcja wróci do władzy, jeśli w ogole wróci. Czas na reformowanie kraju, na wzbogacanie ojczyzny i naprawę moralną. Kosciol zawsze był i pozostanie z uczciwymi i godnymi szacunku ludźmi. Takich, co ubliżają Panu bogu powinno się spisywać do kartoteki, żeby moc kontrolować wrogów ojczyzny chrześcijańskiej!
  Nie tysiąc tylko cztery, a i co do tego mam wątpliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za przedszkolem I zlobkiem !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie kościół a dzieci ze żłobka, przedszkola i szkoły na szczaw. Ale samiście chcieli Grzegorze Dyndały, kazał wam ktoś wybiera c PiS?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sukces - nie będzie kościoła. Natomiast z meczetu na pewno się ucieszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...