Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wszystko dlatego że obywatele pozbawieni są możliwością obrony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo najlepsze zabezpieczenie to czujny sąsiad. Ale jak nowobogaccy się odgraniczają od innych jak tylko mogą to nie ma się co dziwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umożliwić obronę domostwa z użyciem broni palnej i problem się skończy. Co w tym dziwnego, że posesje są obsadzane żywopłotami czy tujami? Przyjemniej popatrzeć z tarasu na zieloną ścianę niż na ścianę sąsiada. A jak niektórym wścibskim, albo ekshibicjonistom takie odgradzanie przeszkadza to ich problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie sami sobie są winni, nie instalują systemów zabezpieczeń, większe ilości gotówki trzymają w domu w łatwo dostępnych miejscach... nic dziwnego że stają się ofiarami włamań. Wystarczy, że dom zostanie wyposażony w okna i drzwi antywłamaniowe ze średniej półki oraz system alarmowy ze wsparciem dobrej firmy, a szanse na włamanie spadają kilkukrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swoją drogą - klienci mbanku nie mogą nawet sobie kupić dostępu - weźcie co z tym zróbcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostrzegam wszystkich złodziei, nie mam psa ani alarmu , mam za to pastucha i dół z wapnem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwalifikowany pracownik ochrony oferuje swoje usługi 662816694
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ubezpiecz się i swój majątek :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarz dedykuję twórcy tego artykułu : Autor: Jacek Szydłowski Ja rozumiem, że Policja jest od... i tutaj można wpisać wiele rzeczy... Ale tytuł artykułu sugeruje, że co jeszcze ma robić Policja? Pilnować Twojego domu?! Bo Masz mocny sen i budując dom nie potrafiłeś go zabezpieczyć? Może jeszcze pod każdym domem w ogródku ma "dyżurować całodobowo" oddział antyterrorystyczny? Ale co tam kradzieże... Powinno jeszcze być Pogotowie Ratunkowe (bo któryś z domowników zasłabnie) i Straż Pożarna (bo coś się zapali). Autorze artykułu: Jacku Szydłowski... Zastanów się zanim cokolwiek jeszcze napiszesz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo najlepsze zabezpieczenie to czujny sąsiad. Ale jak nowobogaccy się odgraniczają od innych jak tylko mogą to nie ma się co dziwić.
Ty tak na poważnie? Taki komuszy sąsiad jak ty to pierwszy sprzeda złodziejom na co to zły sąsiad zarobił swoją pracą, bez komuszych znajomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie sami sobie są winni, nie instalują systemów zabezpieczeń, większe ilości gotówki trzymają w domu w łatwo dostępnych miejscach... nic dziwnego że stają się ofiarami włamań. Wystarczy, że dom zostanie wyposażony w okna i drzwi antywłamaniowe ze średniej półki oraz system alarmowy ze wsparciem dobrej firmy, a szanse na włamanie spadają kilkukrotnie.
wlaczysz alarm jak domownicy sa w domu? system to przeciez też czujniki ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty tak na poważnie? Taki komuszy sąsiad jak ty to pierwszy sprzeda złodziejom na co to zły sąsiad zarobił swoją pracą, bez komuszych znajomości.
tak patrzac na zdjecie to sami biedacy tam mieszkaja i jeden zazdrosny o drugiego ze az sie palą aby sasiada zlodziejowi sprzedac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostrzegam wszystkich złodziei, nie mam psa ani alarmu , mam za to pastucha i dół z wapnem
zapomniales podac swój adres odważniaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biednych nie OKRADAJĄ ! Może to JANOSIK ? Zabiera bogatym i daje biednym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym usłyszał, że ktoś mi po domu łazi i kurwa nie reczę za siebie jak bym dorwał ścierwo. Łapy poobcinam nożem kuchennym. Strzeżcie się złodziejskie świnie. Jesytem nieobliczalny. Jak trwficie na mnie to nie wyjdziecie cało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlaczysz alarm jak domownicy sa w domu? system to przeciez też czujniki ruchu.
Jak nie masz pojęcia o systemach to śpij a nie komentuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlaczysz alarm jak domownicy sa w domu? system to przeciez też czujniki ruchu.
Jak nie masz pojęcia o systemach to śpij a nie komentuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlaczysz alarm jak domownicy sa w domu? system to przeciez też czujniki ruchu.
Jak nie masz pojęcia o systemach to śpij a nie komentuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swinto jak sie policije widzi na osiedlu a pija na lawkach przy blokach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja od dziesięciu lat nie zamykam bramy, furtki, garażu. I nic nigdy się nie stało. Ale prawda jest taka, że mam wspaniałych sąsiadów, którzy sa czujni wobec obcych. Ja również zwracam uwagę, jak ktoś się kręci po okolicy. I nie potrzeba mi żadnych patroli. Poza tym, trudno sobie wyobrazić, żeby policja co 5 minut przechadzała się po jakimś terenie. Sąsiad - czujny sąsiad jest najlepszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...