Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Mimo protestów powstanie nowy maszt telefonii komórkowej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 lutego 2017 o 12:21 Powrót do artykułu
Zastanawia mnie, dlaczego protesty są tylko w przypadku budowy masztu sieci Play? Co z Orange, Plus i T-mobile? Mniej szkodzą?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
słusznie że powstanie
0
Ale zasięg to każdy chce mieć w telefonie, co nie???
0
maszty powinny być na każdym osiedlu, żeby było sprawiedliwiej
0
200 podpisów? na samym Czechowie mieszka 50 tyś ludzi! nie może być tak, że 200 osób terroryzuje pozostałe 49, 8 tyś!
0
200 podpisów? na samym Czechowie mieszka 50 tyś ludzi! nie może być tak, że 200 osób terroryzuje pozostałe 49, 8 tyś!
0
już na porębie protestowali i teraz na parterze chodzę po domu i zasięgu szukam - jak na jakiej wsi;) PS Internet od polsatu, mimo że niby jest lte nawet 3g nie łapie PS to nie znaczy, że chciałbym ten maszt mieć 50m od siebie
1
zacofane cebulaki w akcji na szczęście znowu się nie udało
-1
Niby miasto, ale śmierdzi cebulą i słoma z butów wystaje...
-1
Jestem za budową masztu; mieszkaniec Relaksowej.
0
Mieszkańcy maja racje. Niech buduja ten maszt w okolicy planowanego cmentarza. Tam nikomu nie powinien przeszkadzać!!!
1
A mój proboszcz to jest zuch. Całą wieżę kościoła oblepił antenami gsm , trzepie kasę i w kąciku śmieje się z ciemnogrodu.
0
prptestuja slusznie bo te fale sa szkodliwe ale z drugiej strony pewnie każdy nosi ta komorke w gaciach i co
0
a ja się bardzo cieszę, że maszt powstanie, powód? będzie lepszy zasięg w Play!!!
-1
Poręba protestowała,ajaj cóż to było,teraz na kościele koniec protestu,ogony podkuliły i cicho sza,wala stadami mruczą modły i nie ma żadnych ale,parafia św Rodziny od ul Jutrzenki spójrz człowieku na wieżę kościoła,kasa dla pana księdza,moher bliżej nieba i wszystko gra i buczy,pospólstwo milczeć a nie urządzać jakieś protesty
-1
Nikt nie chce u siebie masztu, lepiej jak by był u sąsiada, ale każdy ma komórkę i chce dobrych połączeń. HIPOKRYZJA.
-1
zdrowia wszystkim życzę.Play wam na walkę z rakiem i innymi tego typu chorobami pieniędzy nie da.
1
maszt powinien byc na ratuszu im juz nic nie zaszkodzi
1
zarabiaj pieniądze online zarejestruj się tutaj ***bit.ly/2ldzred
-1
Maszt należy umieścić na jądrach zwolenników jego powstania i włączyć maksymalną moc, żeby nie powielali wadliwego materiału genetycznego
1
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: