Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Auchan real kto Wam kaze tam pracowac? Takie glupie gadanie. Pracy nie ma temu co sie nic nie chce aby odpoerdolic godziny. I zle wszedzie zle. Osoby po zadowce chca zarabiac 3 tys. Za ukladanie towaru na polkach.
A dlaczego by nie? Zza granicą ta sama firma auchan może płacić ponad 3 tys to dlaczego tutaj nie? ludzie są inni ? WALCZCIE O SWOJE PRAWA TE PASTUCHY CODZIENNIE OBROTY MAJĄ PO PARĘ SET TYSIĘCY! niech płacą jak na człowieka przystało aby można było żyć! Jak każdy będzie tak myślał ze co na polki towar się wykłada to może być praca niewolniczą a co taki dyrektor W STOŁEK PIERDZI JEDYNIE i jak pan dyrektor auchan siedzi cały dzień w palarni !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Auchan real kto Wam kaze tam pracowac? Takie glupie gadanie. Pracy nie ma temu co sie nic nie chce aby odpoerdolic godziny. I zle wszedzie zle. Osoby po zadowce chca zarabiac 3 tys. Za ukladanie towaru na polkach.
3 tys. to taka wygórowana pensja według ciebie?  To, że ktoś jest po zawodówce to nie znaczy, że ma tyrać za dziadowską wypłatę. 3 tys. to minium dla kogoś kto ma rodzinę na utrzymaniu lub planuje ją założyć.Często towar układają osoby po studiach bo innej pracy brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolega xxx jest kretynem, wstyd mi że jesteśmy jednym gatunkiem
zgadzam się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro  jest tak uczciwie to czego PIP po ostatniej kontroli nałożyła kary  na kadrę kierowniczą  od dawna się o tym mówi  na hali,stołówce w Auchan Lublin !!!
stołówka Auchan Lublin !!   Mimo kilkunastu zatruć po zjedzeniu obiadu i ciągłych narzekań pracowników, nic się nie zmienia, KTO  W   AUCHAN JEST  ODPOWIEDZIALNY   ZA  KONTAKTY  Z TĄ  FIRMĄ ,  NIECH SIĘ  WEŹMIE  W KOŃCU   ZA  TO I  SIĘ  ICH  POZBĘDZIE  !!! Zachęcam do składania ofert na prowadzenie stołówki pracowniczej w Auchan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Leclercu na Zana podobnie. Praca za 5.56 zl. Koszyki testowe. Najgorsze to zbieranie koszyków. Wymigac sie od ich zbierania jest trudno. A co sie na drive tam dzieje ? Nowy kierownik - nowe rządy. Podpisywanie jakis kartek, ze będziesz dobrze zbierala towary.
Na Turystycznej traktowanie pracownika zależy od kierownika działu - z garmażeryjnego wszyscy uciekają, bo kierowniczka wymaga rzeczy których sama by pewnie nie zdążyła zrobić w ciągu 8h, a jak się nie wyrobisz to darcie mordy i kara na następny dzień, czyli dostajesz kolejne obowiązki, których nie masz szans zrealizować... Ale za to na cukierni czy na kasach nie można narzekać na kierowników, bo są w porządku w stosunku do podwładnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W piątek tj. 29.o5.12015 robiliśmy rodzinne zakupy w Auschan przy ul. Witosa. Kupowałem dużo różnych owoców, więc chodziłem ze wszystkich stron tych regałów, i zobaczyłem, że na jednym regale są kiwi po 75 gr, a na sasiednim po 79 gr za szt. Niczym się nie różniły, tylko 4 gr różnicy. Przewidując, że przy kasie mogą być problemy z udowodnieniem, że wziąłem te po 75 gr zrobiłem zdjęcie, które okazałem kasjerce przy naliczaniu ceny, ( moje przewidywania okazały się słuszne, że policzy po droższej cenie), zadzwoniła po managera działu, a ten jak się dowiedział, że zrobiłem zdjęcie wezwał ochronę i abym usuną to zdjęcie. Stanowczo odmówiłem, więc powiedziano mi, że mam problem. Powiedziałem pani z ochrony,że jeśli się dopuściłem przestępstwa na terenie sklepu, to niech wezwie policję, nadal żądała usunięcia zdjęcia, ja odmówiłem i powiedziałem albo niech wzywa policję, jeśli nie to ja wychodzę i nie skasuję tego zdjęcia. jutro wyślę go do redakcji. Mirek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedawca ani pracownicy ochrony nie są uprawnieni do domagania się od kupującego okazania, a tym bardziej wydania im telefonu komórkowego, jak również nie mogą oni żądać usunięcia konkretnego zdjęcia czy też zamieszczonej na telefonie aplikacji. Działania takie są bezprawne, naruszając między innymi prawo konsumenta do własności jego telefonu oraz znajdujących się tam utworów czy aplikacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ochrona w auchan pozostawia wiele do życzenia zarówno w stosunku do klientów jak i pracowników , osoby które robią rekrutacje nie mają zielonego pojęcia jakie predyspozycje zawodowe powinien mieć pracownik na danym stanowisku pracy, porażka idzie od samej góry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteśmy niewolnikami we własnym kraju a jeżeli tak to mam wątpliwości czy Polska to jest jeszcze naszym krajem. Zachodnie markety to państwo w państwie, rządzą się jak chcą, traktują nas, Polaków, jak wyrobników, wykorzystując bezrobocie pozwalają sobie na drwiny z naszego prawa i z nas jako pracowników. DLACZEGO POLSKI PRACOWNIK, traktowany przez zachodnie markety jak śmieć, nie otrzymuje żadnego wsparcia ze strony Rządu, Sejmu i innych instytucji państwowych. To jest przecież b. poważna sprawa, ponieważ dotyczy ona 95% marketów w Polsce i setek tysięcy polskich wyrobników. Otwieranie marketu powoduje wzrost bezrobocia /na jedno utworzone miejsce pracy w markecie likwiduje się 3 do 5-ciu miejsc w okolicy /. Markety nie płacą podatków od dochodów /lub płacą podatki symboliczne /, natomiast chwalą się podatkami, ale nie mówią, ze są to podatki VAT, które w 80-90% płacimy my jako kupujący a markety tylko ten podatek zbierają i i odprowadzają. Doczekaliśmy się czasów, kiedy to mamy w Polsce zachodnie - montownie, banki i markety, no i mamy własną, demokratycznie wybraną władzę, ale oni myślą chyba tylko o sobie. Czas na zmiany zarówno w śród rzadzacych jak i rzadzonych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co w tym dziwnego, że nie pozwalają ci się kawy napić. Do baru przyszedłęś czy do pracy. I jeszcze pretensje że ktoś czegoś wymaga. Herbaty biedacy nie mogą się napić, no okropne. róbta strajk
Czy ty jestes normalny, czy kierem w tym sklepie, jak to sie herbaty napic na przerwie nie mozna, to tylko praca, nia uprawa ryżu dla murzynów. obudz sie człowieku czasy niewolnictwa juz mineły, podobno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrzuć tych krwiopijców przebrzydłych, bo oni tylko symulują kapitalizm. Interesy w Polsce powinni robić Polacy, na jakiego ptaszka nam miano jelenia Europy? To trzeba w końcu wprost powiedzieć, a ich sługusów, czyli zaprzańców wychłostać publicznie. I nie tak symbolicznie, tylko mocno na tyle, żeby zapamiętała jedna z drugim, że pupa jest od siedzenia, a nie nadstawiania obcemu kapitałowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę zauważyć, że zarówno w Realu jak i Auchan prawie zawsze połowa kas jest nieczynna, a do czynnych zawsze trzeba czekać 5 do 10 minut. Czyli nas kientów okrada się z naszego wolnego czasu. Nie dajmy się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Katarzyna Jachimiak nie ma nic do powiedzenia i nic nie robi dostaje wczasy za granicą dla rodziny i siedzi sicho
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXX został nazwany idiotą, niestety ma rację. Gówniarstwo uważa że w pracy jest jak w szkole, można pójść sobie na wagary, albo nie odrobić lekcji. Ostatecznie być nie przygotowanym do lekcji. Niektórzy sądzą że szkoła i wieczne wakacje będą trwały zawsze. z tą rónicą, że teraz należą się za nic nie robienie pieniądze. Młodzieńcze lata się skończyły i czas się brać za robotę. Poganiają was i bardzo dobrze.  Śmieszą nas czytelnków te żale. Że gonią, że każą pracować. To przepraszam , poszliście do firmy niec nie robić, siłą was tam trzymają. Nie podoba się to się zwolnij i szukaj innej roboty a nie będziesz ciągle płakał i żądał. Jeśli jest coś nie tak powiadom PIP, nie wydaje się, że coś wykryją. Ostatecznie do pracy idzie się PRACOWAĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...