Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin na 15. miejscu w rankingu dużych polskich miast

Utworzony przez ~KOLEGA~, 21 czerwca 2009 o 19:48 Powrót do artykułu
4200zł. bardzo wiarygodna ocena Lublinia nie ma co, cena mieszkań np. na ul.Grażyny to 5500zł.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Komunikacja w Lublinie jest najgorsza w całej Polsce, znajomi z Warszawy ciągle powtarzają, że przywykli do warszawskich korków biorąc pod uwagę skalę Lublina to dla nich są najgorsze w kraju!
0
Co za bzdury te porównania Lublina zinnymi miastami ,najpierw najpierw napiszcie jak znirzczono Lublin Fabrykę Samochodów,Odlewnię,Rzeżnię Cukrownię,Elektromontarz,Instal,Fabrykę Maszyn Rolniczych tak zmarnowano narze miast. Dalej porównywać 400 tys miasto z 150 tys to nonsens
0
Dobre i 15ste
0
Chodzi oczywiście o baseny szpitalne, pod każdym łóżkiem jeden. To całkiem niezły wynik w skali kraju. Z kaczkami chyba też można liczyć na sukces.
0
nie wiem skad oni tyle basenow namnozyli w lbn a teatrow mamy malo a mamy byc podobno Europejska Stolica Kultury a teatr w budowie juz 35 lat
0
PODSUMOWAĆ TEN ARTYKUŁ MOŻNA W JEDEN SPOSÓB:GOSPODARZ!!LUBLIN NIE MA GOSPODARZA!!!WSZYSTKO TO PARTACZE, DZIERŻAWCY, KTÓRZY TRATKUJĄ TO MIASTO I WOJEWÓDZTWO JAK POLE ŁUPÓW A NIE SWÓJ TEREN!!STĄD PRZEPAŚĆ JEST I BĘDZIE CO RAZ WIĘKSZA!!
0
4200 zł za metr kwadratowy w nowym mieszkaniu? ciekawe gdzie..
0
Buhahaha. Najlepszy dostęp do basenu. To żart nie wiadomo z jakiego kabaretu. Pokażcie mi basen w Lublinie, na który można wejść o dowolnej porze dnia bez wcześniejszej rezerwacji po wystaniu karnetu w kolejce i zobowiązaniu się, że będę tam chodził przez kwartał czy pół roku w ten sam dzień tygodnia o tej samej godzinie. Buihahaha
0
BRAWO MPWIK!!!!!!!!!!!!! NAJWYŻSZA CENA WODY W LUBLINIE. MOŻE CZAS OBNIŻYĆ SOBIE PENSJE.
0
Ja mam duże osobiste potrzeby.Fury,laski,kochanki,alkohol i jeszcze potrzebującą żonę.Więc za mało zarabiamy. Fachowiec z MPWIK
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: