Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Napad w autobusie. Nikt nie reagował

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 listopada 2016 o 20:22 Powrót do artykułu
A gdzie kierowca ? ukarać kierowcę ! mógł zatrzymać autobus, wezwać policję z centrali
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to Seba i Adi z LSMów
0
Niechce mi się nigdzie dzwonić niech milicja sobie radzi sama, mogę podpowiedzieć ,że jeden to SEbastian ode mnie z LSM
0
wszyscy się bali dwóch cweli
0
gdzie kierowca ? ukarać kierowcę ! mógł zatrzymać autobus, wezwać policję z centrali - O TO, TO, TO..........................
0
oby trafili doancla to będą cieniutko piszczec jak koledzy zwiedza ich zwieracze
0
Szkoda, że nie było mnie w tym autobusie. Takbym im nakopał, że rodzone matki by ich nie poznały.
0
LSM to duża dzielnica, dajcie jakas ulice moze?
0
takie mamy prawo, że ludzi się boją reagować bo jak uszkodzisz takiego bandytę to jeszcze prokurator będzie po sądach ciągał
0
ZOMO napisał:
LSM to duża dzielnica, dajcie jakas ulice moze?
Ul.BMC 
0
Za mało religii, potrzeba 20 godzin w tygodniu!! Ponadto modlitw przed lekcjami, posilkami. Dawno dawno temu ta dawna milicja testowala palki na zwyrodnialcach a dzis to poszkodowani placa w podatkach na luksusowe życie i żarcie bandytów w więzieniach.
0
Bo dzisiaj wszyscy są odważni w internecie, a mężczyźni przypominają wyglądem kobiety i tak też się zachowują. Ludzie oczekują pomocy od innych, gdy sami są zagrożeni, ale za nic w świecie nikomu nie pomogą. Niechęć, czasami wręcz wzajemna nienawiść, egoizm, tchórzostwo, wyśmiewanie się z B., itd., ale przecież najważniejsze to być nowoczesnym cokolwiek to znaczy. A do "Kopalni Sybir" - gdy ta milicja testowała pałki ludzie chodzili na religię, nie opluwali B., mieli szacunek do starszych, a dzieci wychowywano, a nie chowano jak bydło, więc Twój komentarz średnio trafiony.
0
Do roboty byście się wzięli darmozjady, a nie napadacie na człowieka dla kasy! S......le.
0
Dziwić się że ludzie wolą jeździć własnymi autami..
0
Studenci z prowincji, pewnie z jakiegoś akademika, może z tego na Zana??
0
Nikt nie zareagował bo prawo chroni przestępców, potem ci kolesie wyjdą po kilku godzinach z komisariatu i będą mieli twoje dane.....
0
Ja raz pomogłem to zrobili ze mnie głównego podejrzanego dobrze że gościu odzyskał przytomność bo siedziałem 2 tygodnie a siedziałbym z 8 lat . Dziękuję.
0
Żaden z pasażerów nie zareagował..... a dziwicie się? Poldska to katolicki kraj ludzi bojących się własnego cienia, kraj martwej i bojaźliwej miłości....
0
Nikt nie będzie reagował dlatego, że policja nie chroni świadków oraz ciąga ich po komisariatach i sądach. 
0
to cholerny rząd doprowadził do tego, że ludzie nie reagują, pozbawili nas już wszelkich ludzkich odruchów, sama wiem to po sobie, dużoooo krzywdzy doznałam od państwa i zyje, bo żyje
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: