Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Napad w autobusie. Nikt nie reagował

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 listopada 2016 r. o 20:22 Powrót do artykułu
A gdzie kierowca ? ukarać kierowcę ! mógł zatrzymać autobus, wezwać policję z centrali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to Seba i Adi z LSMów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niechce mi się nigdzie dzwonić niech milicja sobie radzi sama, mogę podpowiedzieć ,że jeden to SEbastian ode mnie z LSM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy się bali dwóch cweli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie kierowca ? ukarać kierowcę ! mógł zatrzymać autobus, wezwać policję z centrali - O TO, TO, TO..........................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby trafili doancla to będą cieniutko piszczec jak koledzy zwiedza ich zwieracze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie było mnie w tym autobusie. Takbym im nakopał, że rodzone matki by ich nie poznały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LSM to duża dzielnica, dajcie jakas ulice moze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie mamy prawo, że ludzi się boją reagować bo jak uszkodzisz takiego bandytę to jeszcze prokurator będzie po sądach ciągał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZOMO napisał:
LSM to duża dzielnica, dajcie jakas ulice moze?
Ul.BMC 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za mało religii, potrzeba 20 godzin w tygodniu!! Ponadto modlitw przed lekcjami, posilkami. Dawno dawno temu ta dawna milicja testowala palki na zwyrodnialcach a dzis to poszkodowani placa w podatkach na luksusowe życie i żarcie bandytów w więzieniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo dzisiaj wszyscy są odważni w internecie, a mężczyźni przypominają wyglądem kobiety i tak też się zachowują. Ludzie oczekują pomocy od innych, gdy sami są zagrożeni, ale za nic w świecie nikomu nie pomogą. Niechęć, czasami wręcz wzajemna nienawiść, egoizm, tchórzostwo, wyśmiewanie się z B., itd., ale przecież najważniejsze to być nowoczesnym cokolwiek to znaczy. A do "Kopalni Sybir" - gdy ta milicja testowała pałki ludzie chodzili na religię, nie opluwali B., mieli szacunek do starszych, a dzieci wychowywano, a nie chowano jak bydło, więc Twój komentarz średnio trafiony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do roboty byście się wzięli darmozjady, a nie napadacie na człowieka dla kasy! S......le.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwić się że ludzie wolą jeździć własnymi autami..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studenci z prowincji, pewnie z jakiegoś akademika, może z tego na Zana??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie zareagował bo prawo chroni przestępców, potem ci kolesie wyjdą po kilku godzinach z komisariatu i będą mieli twoje dane.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja raz pomogłem to zrobili ze mnie głównego podejrzanego dobrze że gościu odzyskał przytomność bo siedziałem 2 tygodnie a siedziałbym z 8 lat . Dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden z pasażerów nie zareagował..... a dziwicie się? Poldska to katolicki kraj ludzi bojących się własnego cienia, kraj martwej i bojaźliwej miłości....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie będzie reagował dlatego, że policja nie chroni świadków oraz ciąga ich po komisariatach i sądach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to cholerny rząd doprowadził do tego, że ludzie nie reagują, pozbawili nas już wszelkich ludzkich odruchów, sama wiem to po sobie, dużoooo krzywdzy doznałam od państwa i zyje, bo żyje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...