Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
szkoda że nie trafił na silniejszego od siebie. jestem za karą śmierci tal takich śmieci bo w POLSCE nie ma kamieniołomów w których musiałby pracować do końca swojego krórkiego marnego zycia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jednego chwasta mniej na ulicach Lublina.Oby sikutowi Zk dał dobrze po czterech literach.
0
Niestety, jak to czytam, to mam raczej nikłą wiarę, że chłopaczyna zejdzie ze złej drogi. Kolejna ofiara "kochającej rodziny". Pewnie mama i tata chleli wodę... to gdzie dziecko miało wzory czerpać? Tacy bandyci nie biorą się bez przyczyny - przeważnie ofiary patologii w domu.
0
ZAPEWNE JAKIŚ LUBELSKI STUDENT...
0
Utylizacja albo dożywocie. Na co nam takie patologiczne śmiecie w społeczeństwie. Przepraszam ale nie wierzę w resocjalizację. Nie w Polsce.
0
scierwo do piachu poslac i tyle.
0
ZAPEWNE JAKIŚ LUBELSKI STUDENT...
No właśnie czemu nie piszecie czym ów młodzian zajmuje  się na co dzień.  Tutaj nie mieliście jakoś żadnych obiekcji http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/n,1000168515,18-latek-jest-oskarzony-o-niszczenie-wind-chlopak-stanie-przed-sadem.html, http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/n,1000171432,policjant-pobil-nastolatka-na-komisariacie-podniosl-mnie-i-rzucil-w-kat.html. Czyżby faktycznie chodziło o jakiegoś studenta lubelskiej uczelni??? 
0
Wpierdol i do paki
0
Można go rozebrać na częśći młody jest to wszystko ma sprawne
0
odpad do utylizacji
0
Pewnie to wyborca Nowoczesnej.pl chcial odzyskac stracone pieniadze z kredytu frankowego i te co mu Rysiek obiecal za manifestacje KOD-u
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: