Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No jak PiS zaczął się czepiać dróg i ruchu drogowego to będzie kołomyja,tak jak w Sejmie i na komisji piotrowicza zniosą prawo o ruchu drogowym ,co wyrwiesz to twoje,sorry Takie Mamy Czasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest BARDZO DOBRY pomysł.ulicą narutowicza nie da sie przejechać w godzinach szczytu.gdyby zrobić jednokierunkową to napewno usprawniłoby to ruch.jestem za
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydaje mi sie ze jednokierunkowa Narutowicza pomogłaby rozładować ruch. nareszcie jakiś radny dobrze myśli i działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PIS! Brawo Panie Radny! W końcu ktoś wziął się za Narutowicza, bo korki tam są niemiłosierne od zawsze... Czas na pozytywne zmiany! radnych PO stać tylko co najwyżej na podniesienie cen biletów mpk! Damy radę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobienie jednokierunkowego, ale szerokiego węzła odciążyłoby ruch w tym rejonie miasta. Dobry pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko że najwiekszych korków nie ma od Victorii w kierunku placu Wolności tylko na odwrót. Co za imbecyl. A ul.Chopina by stała zakorkowana na amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytać taksówkarzy o rady i opinie dotyczące ruchu drogowego w mieście, to jak pytać kieszonkowca o kradzieże w autobusach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest BARDZO DOBRY pomysł.ulicą narutowicza nie da sie przejechać w godzinach szczytu.gdyby zrobić jednokierunkową to napewno usprawniłoby to ruch.jestem za
Tylko, że korkuje się na odcinku Lipowa-Głęboka. W jaki niby sposób zaproponowana zmiana miałaby to poprawić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten pan to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zachodniej Europie już bardzo dawno wprowadzili ruch jednokierunkowy w śrudmieściach dużych miast i ruch przebiega tam płynnie. Dlaczego nie zrobic tego w Lublinie przecież nie mamy innej alternatywy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam pytanie do tegoradnego. Czy będąc pacjentem w Abramowicach można być jednocześnie radnym ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I mam jeszcze pytanie, którędy wg tego radnego mają jeździć autobusy ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak najbardziej dobry pomysł może w końcu uda się swobodniej przejechać przez tą ulicę w godz szczytu, ponieważ teraz jest bardzo ciężko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trafiony pomysł,może dzięki temu ulice przestaną być tak zatłoczone.To by ułatwiło przemieszczanie się nie tylko kierowcom ale także pieszym .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś w końcu chce w jakiś sposób usprawnić ruch i rozkorkować ten Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan radny chyba nigdy w życiu nie jechał tym odcinkiem...
  Pan radny te ulicą nie raz pełz... po pijaku do akademika polibudy... pomysł to chyba efekt ścięcia białka od wiadomego czynnika. bardzo nisko można upaść...moze na wniosek taksówkarzy zamknąć cały Lublin?? to by im ułatwiło życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO kim jak PO kim ale PO PiSie się tego nie spodziewałem. Trzeba było głosować na KORWiNA albo na Kukiza. Jak widać lewackie, zachodnioeurpejskie trendy (zanieczyszczenie środowiska, ocieplenie klimatu, rowerowy Lubin) nie są niektórym działaczom tej partii obce..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co oni tam biorą, niech biorą pół albo zmienią dilera.najlepiej taksówkom załóżcie niebieskie koguty i zróbcie jako pojazdy uprzywiljowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważam ,że wszystkie pomysły komunikacyjne powinny być oceniane przez wybitnych specjalistów od ruchu drogowego jakimi są cierpiarze przejeżdżający czasami nawet 20 km dziennie. Bardzo duża wiedza cierpiarzy pozwoli zukowi zaoszczędzić miliony na budowie dróg i wybudować następny stadion, tym razem dla wybitnych żużlowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest BARDZO DOBRY pomysł.ulicą narutowicza nie da sie przejechać w godzinach szczytu.gdyby zrobić jednokierunkową to napewno usprawniłoby to ruch.jestem za
Już Chopina jest jednokierunkowa i też zapchana w stronę centrum Narutowicza zapchana w stronę Politechniki i co jak bedzie jednokierunkowa z dwoma pasami i wejdzie w wąskie gardło Nadbystrzyckiej??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...