Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to jest BARDZO DOBRY pomysł.ulicą narutowicza nie da sie przejechać w godzinach szczytu.gdyby zrobić jednokierunkową to napewno usprawniłoby to ruch.jestem za
Już Chopina jest jednokierunkowa i też zapchana w stronę centrum Narutowicza zapchana w stronę Politechniki i co jak bedzie jednokierunkowa z dwoma pasami i wejdzie w wąskie gardło Nadbystrzyckiej??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co na to Petru?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiszcie w sądzie internetowej opcję: "wyślij radnego na badania" Nie ma za co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak głupiego pomysłu dawno nie słyszałam. Korki na Narutowicza może rozładować tylko rozbudowa ul. Nadbystrzyckiej na odcinku od Głębokiej do Zana. Dwupasmowy wlot Nadbystrzyckiej na skrzyżowaniu z Głęboką rozwiązuje problem. A tak samochody stoją bo z dwu pasów ul. Narutowicza muszą zjeżdżać na jeden w Nadbystrzyckiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszym sposobem na to będzie przeprowadzenie symulacji a nie wylewani żali jaki to zły pomysł.A jak okaże się że dobry żeby rozkorkować Nadbystrzycką i śródmieście to co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie!? Czego wy chcecie?! Robią coś w RM - Źle, nie robią - też Źle. Zastanowcie się. Koleś miał dobry pomysł. Do roboty stoję tam 55 min. w korku. Bez jaj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to dobry pomysł, należy go jednak gruntownie przemyśleć. Myślę, że za dwie bańki można już coś zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to był pomysł platformersów pewnie teraz byście się komentowali, że zajebi**y. Zgłasza kolo z PiS - chu****. Zastanowcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję aby w Lublinie urządzić wielopoziomowe ulice jak w TOKIO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mysle ze wcale to nie jest glupie. po co PO ma wydawac kase publiczna na pier***y? Kazdy o tym wie. to ze radni pisu wnioskuja o cokolwiek to cud! Dobrze ze nie oddaja po pełnej wladzy przy budzecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł z przebudowa nie jest zły. Tylko wiecie, 2 mln to chyba troche za mało. rozkopią i zostawią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeździcie po kolesiu ze wnioskuje o to, zeby zrobic wam dobrze!!!!!!!!!!!! Czy ktokolwiek z was był na RM i widział jak to sie odbyw? wejdzcie sobie na ich strone - tam, streeming online. Zobaczycie jakie jaja są. Dobrze ze cokolwiek robią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na Niego. Nie jest idiotą jak wam się wydaje. Dobrze kombinuje. Po co ma PO całą kasę roztwonić, jak PiS też coś może uszczknąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mózgi, mózgi - tanio sprzedaje, mało używane ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nic nie robią to źle jak ktoś zgłasza projekt DO DYSKUSJ to jeszcze gorzej. Ludzie ogarnijcie sie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wcale nie jest zły pomysł. W wielu miastach ruch jednokierunkowy w centrum działa i napewno nie zwiększa to korków. Oczywiście nie można tu niczego porównywać bo każda sytuacja jest inna ale i tak uważam że lepiej jak ktoś ma jakiś pomysł żeby korki zlikwidować niż nic nie robić i tłoczyć się w korkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby tak się wszyscy radni zebrali i każdy dał po jednym pomyśle jak zlikwidować korki na tej ulicy to milibyśmy ich 31 i pewnie byłyby lepsze i gorsze ale któryś rozwiązał by ten problem. Jeden radny zgłosił projekt i tylko dlatego jedziecie po nim jak po łysej kobyle. Troche to słabe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE RADNY NIECH PAN PRZEDSTAWI MIESZKAŃCOM LUBLINA AKTUALNE BADANIA PSYCHIATRYCZNE - TAKSÓWKARZY CZYLI NAJCZĘŚCIEJ BYLI MILICJANCI TO NAJPIERW NIECH SIĘ NAUCZĄ JEŹDZIĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu ktoś chce usprawnić ruch i rozkorkować ten Lublin . To co się dzieje teraz to tragedia wszędzie korki. Czas na zmiany nawet te radykalne. Trzeba by było przemyśleć i zastanowić się nad tym rozwiązaniem. Ale na pierwszy rzut oka to nie głupi pomysł.
zmiany radykalne nic nie dadzą przy tej ilości pojazdów. na świecie w centrach miast ogranicza się ruch pojazdów, wyprowadza się go. i to jest zmiana radykalna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem z którymi taksiarzami pan radny się konsultował. Ja myślę że z jednym z tych idiotów którzy łowią pod Viktorią. Weź se człowieku coś na mozg szwankujący, Jestem taksówkarzem i nie konsultowałem z tym panem takich zmian. Niech się powołuje na innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...