Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dziwicie się, w tym naszym popieprzonym kraju do winny jest uniewinniony, a niewinny odpowiada, a jeszcze jak winny ma kasę to już niewinny na 100 % odpowiada, to wina tego naszego pop.... rządu, bo oni to akceptują wśród siebie o to przenosi się na "dół". Kto ma kasę ten żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak masz rację. gdyby kaczor był premierem do by do tej napaści nie doszło! co za idiota...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawdziwy policjant!!! Brawo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idiota napisał:
tak masz rację. gdyby kaczor był premierem do by do tej napaści nie doszło! co za idiota...
Rzeczywiście jesteś idiotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idiota napisał:
tak masz rację. gdyby kaczor był premierem do by do tej napaści nie doszło! co za idiota...
co za różnica, przecież rządził nami już wielki katolik tj. przywódca solidarności i mieliśmy dostać po 100 tys. i mieć druga Japonie i co mamy, gdzie inne rodziny gdyby miały tyle dzieci to żyliby w wielkiej biedziea, on co, ma się dobrze z ta swoja gromadką, a my co mamy, mamy zapier***ać do 67 lat, jak dobrze pójdzie i może i do 70-80 lat, jak sie dożyje. Także brawo solidarność z jego przywódca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
co za różnica, przecież rządził nami już wielki katolik tj. przywódca solidarności i mieliśmy dostać po 100 tys. i mieć druga Japonie i co mamy, gdzie inne rodziny gdyby miały tyle dzieci to żyliby w wielkiej biedziea, on co, ma się dobrze z ta swoja gromadką, a my co mamy, mamy zapier***ać do 67 lat, jak dobrze pójdzie i może i do 70-80 lat, jak sie dożyje. Także brawo solidarność z jego przywódca
Po 100 milionów mieliśmy dostać, czyli po 10 tys
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iar napisał:
Po 100 milionów mieliśmy dostać, czyli po 10 tys
po pierwsze to było ok. 30 lat temu, po drugie i tego nie dostałam, a tu czytam, że mamy zadłużenie i ileś tam wypada na "głowę' w naszym kraju, także nie dość, że nie dostałam tych pieniędzy to pop.... rządzący zrobili jeszcze zadłużenie min.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chciałbym być niemiły, ale g..no mnie obchodzą wasze rozważania bez związku z tematem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze to prawo chroni bandziorów lub właśnie takich oprychów. Bo jak nazwać to, jeśli przykładowo wykręciłbym mu rękę (temu napastnikowi), a potem odpowiedziałbym za to, bo to nie on na mnie napadł tylko wychodzi, że ja na niego. A co miałbym mu powiedzieć "przepraszam, ale proszę zostawić przechodnia w spokoju", a on w tym czasie 10x by mnie skopał. Trzeba od razu atakować, bo kto się bawi na czas, ten zmienia się w ofiarę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieliśmy mieć duży majątek pod warunkiem, że tacy jak Ty się wezmą do roboty (Ci którzy się wzieli - mają i to więcej niż im obiecywano), ale chyba nikt wówczas nie przewidział, że w naszym spragnionym wolnego rynku kraju jest tylu leworęcznych jełopów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...