Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A może by tak ktoś w końcu zainteresował się ciężarówkami ponad 16 ton na ul. Willowej - jedna notorycznie parkuje na parkingu przy Ogrodzie Botanicznym zabierając miejsca dla samochodów osobowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem kto robił pomiary Stevie Wonder. Już od jakiegoś czasu robią się korki na Al.Solidarności przy skręcie w Sikorskiego a jeszcze są wakacje .Po oddani obwodnicy do użytkowania ruch tam zmalał przynajmniej o połowę a teraz znowu trzeba stać w korkach i czy to jest rano czy w godzinach szczytu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy widzą ,że tirów jest więcej a ratusz twierdzi inaczej. Natomiast zakaz w tej formie spowodowałby totalną blokadę ul Unickiej. Ja proponuję zakaz ruchu samochodów pow. 8 ton w całym Lublinie w godz 7-9 i 15-17 bez względu na lokalizację. Proponuję też po raz kolejny na forum o zrobienie jakiegoś obejścia Lublina dla tirów od strony Biłgoraja . Albo od Głuska do Kalinówki albo jeszcze wcześniej od Piotrkowa do Piask (remont drogi wojewódzkiej)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w takim miejscu w wieżowcu i na górze skąd doskonale widać Turystyczną,Mełgiewską i S-17 oraz Andersa. Tirów nie było w ogóle po otwarciu obwodnicy.Po wprowadzeniu opłat przejechało ich 32 w ciągu 15 minut. Więc nie wiem co za idiota przeprowadzał to natężenie ruchu. Jak byłem z moim bratem który przyjechał do mnie z Krakowa pod zamkiem Lubelskim to mi powiedział że w Krakowie przejeżdżanie Tirów pod Wawelem lub w jego pobliżu jest niedopuszczalne. Tiry i inne samochody ciężarowe psują nam atmosferę otoczenia zamku. A władze z Lublina nie dostaną na jesieni mojego głosu do parlamentu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio TIR-y spotykane są na bocznych drogach gdzie stoi jak byk 8t. nikt na to nie zwraca uwagi,gdzie są służby .Bal do się zacznie ja ruszy ta elektrownia na słomę ,co 6 minut ma być rozładowywany TIR ze słomą to lekko biorąc 100 sztuk w ciągu 10 godzin przecież ta słomą będą wozić z różnych stron i nie pomogą obwodnice jako że kierowca dla niewielkich oszczędności będzie omijać WIATOL,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robią pomiar w wakacje. Zobaczymy co będzie w październiku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez al. Andersa znowu zaczęły jeździć wagony ze złomem, a przede wszystkim puste wywrotki, strasznie hałasując, nie było tego syfu od otworzenia obwodnicy. Zróbcie porządne, nie fikcyjne pomiary natężenia ruchu i hałasu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak niby mają ograniczyć, skoro planują dodatkowe zwiększenie ilości tirów w mieście. Musieliby wprowadzić obowiązek dowozu towaru do tych biedronek, stonek, itd. pobudowanych pomiędzy blokami, samochodami dostawczymi. Poza tym przecież chcą budować pomiędzy Felinem a Bronowicami i na terenie FSC obiekty do których także ma przyjeżdżać kilkadziesiąt tirów dziennie. Takie plany ma ratusz, więc nie będzie zajmował się dobrem mieszkańców. Obwodnica będzie dla rowerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedlugo wybory gospodarzu miasta mam nadzieje ze znajdziesz sobie jakies nowe zajecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wpuscic wszystkie tiry do lublina i inne mniejsze na stare miasto wszedzie gdzie chca rozp...lic to wszystko tak bedzie najlepiej dla wszystkich nikt nikomu nie bedzie musial nic udowadniac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest niema racji . Ruh tirów w lublinie Powinien być ograniczony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto mądry wymyślił płatną obwodnicę!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...