Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Nie będzie rozbudowy sieci linii komunikacji miejskiej w tym roku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 października 2016 r. o 11:22 Powrót do artykułu
Lepiej zmieńcie godziny kursowania niektórych linii. Pojazdy ZTM to stworzenia stadne. Przykład? Ulica Zana. W stronę Nadbystrzyckiej jedzie 161, zaraz za nim 157 i po zmianie świateł pojawia się 19. Wszystkie trzy linie od Zana (całość), przez Nadbystrzycką, do Krochmalnej (przystanek Klub Jeździecki) jadą tą samą trasą. Mało tego. 161 i 19 jadą tą samą trasą od Bohaterów Monte Cassino. 157 i 19 jadą tą samą trasą do Zemborzyckiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę nikogo obrazić, ale rozkłąd jazdy układają chyba osoby, które nie myślą. Przykład? O godzinie x.15 przyjeżdza pociąg z Krakowa. Wszystkie linie przejeżdżające obok dworca PKP przejechały w godzinach x.10 - x.14. Kolejne, w najlepszym przypadku będą za 20 minut. Przez ten czas większosć z pasażerów PKP wybrała inny środek transportu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba po to była podwyżka biletów jakiś czas temu??? pieniądze wplynely wiec gdzie sie rozmyły??? niech oddadzą je ludziom, skoro nie zostały wykorzystane zgodnie z celem! kpią sobie w żywe oczy z pasazerów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmian nie będzie bo ludzie za mało biletów kupują albo sie nimi wymieniają. Nie dogodzi się wszystkim z rozkładami niestety ale fakt faktem że autobusy przyjeżdżają o tych samych godzinach a potem trzeba czekać niewiadomo ile
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podwyżka cen biletów była uzasadniana rozwojem sieci połączeń. Niektórzy nazywają to robieniem z gęby cholewy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Podwyżka cen biletów była uzasadniana rozwojem sieci połączeń. Niektórzy nazywają to robieniem z gęby cholewy.
Część zmian została wprowadzona więc nie do końca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie narzekajcie już tak, raptem został miesiąc do nowego roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był ktoś w tym roku na opieńkach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa lata temu zrezygnowałem z usług komunikacji zbiorowej. Widzę , że to było dobre posunięcie bo jest coraz gorzej. Po działaniach widać , że decydenci również nie korzystają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tademo napisał:
Dwa lata temu zrezygnowałem z usług komunikacji zbiorowej. Widzę , że to było dobre posunięcie bo jest coraz gorzej. Po działaniach widać , że decydenci również nie korzystają.
Jeszcze się z komunikacją miejską przeprosisz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie byłem na opieńskach. A jak w tym roku grzyby? brały coś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj miałem "fajny" przypadek z autobusem linii 10 - miał być na przystanku 5 minut po danej godzinie, przyjechał - tak "ni w pięc, ni w dziesięć" - ponad 20 minut później. Przyjechał tuż za, równie pasującym mnie 57, oczywiście też opóźnionym, ale którego wg rozkładu o i tuż po danej godzinie i tak nie było, wiec nie miałem czym pojechać.  A następna 10 według rozkładu miała być 35 minut po godzinie. Oczywiscie rozsypał mnie sie rozkład przesiadek, spoźniłem się na spotkanie, dla mnie całkiem ważne - blisko 40 minut... Dobrze, że są "komórki", mogłem uprzedzić i przeprosić choć tą drogą. Jasne, mogłem pojechac taksówką... tylko - po jasną cholerę kupiłem bilet elektroniczny? Koszt jednorazowy taksówki to blisko 1/3 wartości tego biletu... a przecież ZTM tego nie zwróci. Niestety, samochodu prowadzić nie mogę - z uwagi na przeciwskazania lekarskie... siła wyższa. "Kocham" ZTM... które, niestety, ostatnio coraz częsciej mnie zawodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nie byłem na opieńskach. A jak w tym roku grzyby? brały coś?
Maślaki... i to na działce! Takie "samosiejki". Wcale specjalnie nie hodowane. Dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli w grudniu też nic nowego nie będzie? Szkoda, ale chociaż jakieś zwiększenia częstotliwości by się przydały, w końcu jest na tyle trolejbusów, aby uruchomić dodatkowe kursy, np. na linii 161 - trasa bardzo popularna, bo łączy Węglin i Szpital Wojewódzki z Zana, Dworcem PKP i Felinem i na odwrót, ta linia powinna kursować co 20min od 6-17 a nie jak obecnie co 25-30min, poza tym jako dawna linia 28 była często bardzo zapchana, dzięki skróceniu do Węglina jest co prawda trochę lepiej, ale przez to Poręba straciła jedyne połączenie z Felinem, choć nie należało ono do szybkich. Moim zdaniem linia trolejbusowa 150 powinna zostać reaktywowana po trasie OS. PORĘBA -Granitowa -Jana Pawła II -Filaretów(Widok) -Jana Pawła II -Krochmalna i dalej przez dworzec PKP na Felin trasą 161. Obydwie linie kursowałyby co 20 min i dzięki temu byłaby wspólna częstotliwość co 10min. 150 łączyłaby całe czuby z PKP i Felinem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do linii 161 zgadzam sie w 100% nie dość że w godzinach szczytu jeździ co 25 min, niech przynajmniej będzie to 17-18 min. Dodatkowo nie jeździ punktualnie spóźnienia dochodzą do ponad 10 min w godzinach porannych....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tymi opieńkami? gdzie zbueracie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nabici w ZTM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sa te opienki, bo jedziemy w weekend ze znajomymi nad piaseczno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Airportu Lublin trzeba dołożyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkotest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...