Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie można robić jednej strony,potem drugiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się grzebiecie z tym wiaduktem. U "Niemca" już dawno by to skończyli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I niedługo zamkną ulicę Krochmalną (włączenie trasy zielonej do Lubelskiego Lipca)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
     Pozostali muszą się liczyć z tym, że jeśli wjadą pod wiadukt mogą za to zostać ukarani mandatem. Latem 2012 r. kiedy to rozpoczęła się przebudowa, mandaty sypały się gęsto. 
Jeździłem tamtędy bardzo często i nikt mi nic nie wypisał wtedy.Zresztą takich bylo wiecej bo zawsze stalem w korku przed wiaduktem.No tylu mieszkańców to tam nie mieszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest pojedź do Berlina i zobacz jak budują lotnisko .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno w to uwierzyć ,że tunel mają odtworzyć na jesieni,gdy podwykonawcą będzie KZA Lublin (nędza,nędza,nędza).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K....JAK DECYDENCI MIEJSCY,CENTRALNI,BIORĄ SIĘ ZA JAKĄŚ INWESTYCJĘ, FINANSOWANĄ Z KASY POLAKÓW, OBYWATELI INNYCH KRAJÓW UE, CZĘSTO CIĘŻĸIE MILIONY EURO, TO ZAWSZE K...SPIE....!!WINNYCH BRAK!!TŁUMACZENIE URZĘDASÓW, JEST TAKIE JAK MOJEJ 6-LETNIEJ CÓRKI, ABO DESZCZ PADAŁ, ATO URZĘDNIK ZACHOROWAŁ,A TO WYKONAWCA SPIE...Z PALCU BUDOWY, BO NIE SPRAWDZONO,CZY MA KASĘ NA INWESTYCJĘ ATO NIE MA PLANU ZAGOSPODAROWANIA?!!!!!NÓŻ SIĘ W KIESZENI OTWIERA, NA TO PARTACTWO!!A WY GŁUPI POLACY W LICZBIE 45% SPOŁECZEŃSTWA GŁOSUJECIE NA TAKICH IMBECYLI JAK PIS, CO JUŻ W OGÓLE NIE UMIE LICZYĆ I ZARZĄDZAĆ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO TEGO CO TO CZEPIA SIĘ BERLINA, CHCIAŁBYM BY POLACY MIELI TAKIE GRZECHY "PARTACTWA" JAK NIEMCY!!NASZE PARTACTWO TO PRZY NICH MISTRZOSTWO!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie te 400m za Nowym Światem tj Wrotkowska i Inżynierska czy jak??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Berlin? berlin! Berlin? berlin! Bratislava! Nikt z berlina mnie tu nie znajdzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasadnicza sprawa to taka, że chyba dąży się do tego, aby TIRY przestały jeździć po mieście, więc po co aż takie obniżenie jezdni? Tiry powinny dojeżdżać tylko do granic miasta, a po mieście powinny jeździć samochody dostawcze. Może najwyższy czas pomyśleć nad właściwym odprowadzaniem deszczówki, bo aż strach pomyśleć co się będzie działo po obniżeniu jezdni o 40 cm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nareszcie. Osobie mowiacej o wladzy lokalnej przypominam ze inwestorem jest pkp wiec oni szykowali pieniadze. Ciesze sie ze wkoncu roboty ruszaja pelna para. Nawet nie przeszkadzaja mi objazdy. Poprzednio jakos przelecialo wiec i teraz przeleci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli na rowerze pod wiadukt to tylko z druga osobą - na bagażniku lub ramie! Bo tylko transport zbiorowy...:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...